Free Porn
Pondělí, 15 července, 2024
Home TECHNOLOGIE Ohromení vědci zjistili, že Koronavirus je tak ohromně infekční, protože opsal jednu...

Ohromení vědci zjistili, že Koronavirus je tak ohromně infekční, protože opsal jednu šikovnou mutaci od HIV

Ač vědci mainstreamu nadále předvádí mentální gymnastiku, když trvají na tom, že nový koronavirus nebyl vůbec z lidského zásahu, tak nový výzkum vědců jak z Číny, tak Evropy odhalil, že tak nemoc se šíří, protože virus má ‚mutaci jako by opsanou od HIV‘, která umožňuje uchytit se na lidských buňkách 1000 krát silněji než virus Sars., tvrdí SCMP.

Jen si vzpomeňte, že na konci ledna napsal tým indických vědců v odborném článku, který byl teď jako skandální stažen, že koronavirus by mohl být docela dobře genetickým inženýrstvím vylepšený virus, co má v sobě začleněné kousky genomu HIV, když psali: „Tato ohromující podobnost nové vložky v 2019-nCoV, která je uchycovacím proteinem v HIV-1 gp120 a takový fígl nevypadá moc přirozeně,“ čímž chtěli říct, že není pravděpodobné, aby k tomu došlo přirozeně.

Netrvalo dlouho, co přišel nový výzkum týmu z Nankai University, který píše, že COV-19 má ‚mutaci jako od HIV‘, která mu umožňuje rychlý průnik do lidského těla, když se naváže na receptor zvaný ACE2 na buněčné membráně.

Také jiné nesmírně nakažlivé viry, včetně HIV a Eboly, útočí na enzym zvaný furin, který v lidském těle funguje jako aktivátor proteinů. Mnoho proteinů je po vytvoření neaktivních nebo dormantních a je třeba je v přesně určeném budě uříznout, aby se podle toho aktivovaly jejich různé funkce.

Když zkoumali sekvence nového koronaviru v genomu, tak profesor Ruan Jishou se svým týmem v Nankai University v Tianjin našli sekci zmutovaných genů, které v Sars vůbec neexistovaly, ale jsou úžasně podobné těm, co nacházíme v HIV a v Ebole. – SCMP

„Tento nález poukazuje, že 2019-nCoV (nový koronavirus) by mohl být na infekční cestě značně odlišný od koronaviru Sars,“ píše se v článku vydaném tento měsíc v Chinaxiv.org – tj. v platformě používané Čínskou akademií věd, která vydává výzkumné články před peer-review.

„Tento virus by mohl využívat navazovací mechanismus od jiných virů jako HIV,“ dodali.

Pro ty, kdo jsou zmateni tím, co poslední vědecký článek tvrdí, to znamená, že ač Koronavirus může opravdu obsahovat konkrétní rysy, jako u HIV, které jej činí extrémně infekčním, tak by to byl důsledek velice bizarní „mutace“. Avšak ač tito vědci nepronáší ta skandální tvrzení, že čínští vědci vytvořili leteckou verzi HIV, tak místo toho obviňují mutaci, a tak článek nejspíš nebudou nucení stáhnout, i když je dost divné, když k takové „náhodné“ mutaci dojde opravdu náhodně, což je extrémně nepravděpodobné.

Jen připomínáme, že podle hlavní povídačky by měl nový koronavirus dormantně přežívat u netopýrů něco mezi 20 a 70 lety, když pak ‚přeskočil‘ na lidi přes nějaký další dosud neznámý druh – dost možná luskouna – než se najednou vyloupl v čínském Wuhanu na trhu s masem zhruba 300 metrů od laboratoře biologických zbraní čtvrté úrovně.

A co v této laborce vlastně zkoumali? Mimo jiné proč Ebola a HIV dovedou zůstávat v netopýrech dormantní, aniž by způsobovali choroby.

Podle této nové studie může tato ‚mutace‘ generovat strukturu známou jako zapadací rýha v uchycovacím proteinu nového koronaviru, hlásí SCMP. „Porovnáme-li způsob pronikání Sars, tak tato metoda navazování je podle nové studie „100 až 1000 krát“ účinnější.“

Ten virus využívá k zachycení na hostitelské buňce hák s nesmírným dosahem, ale normálně je tento protein neaktivní. Ta strukturu zapadací rýhy je k tomu, aby ošálila lidský protein furin tak, aby uřízl a aktivoval zachycovací protein a způsobil „přímou fúzi“ k virálnímu průniku do buněčné membrány. – SCMP

(Mezitím vydal Dr. Zhou Peng z Wuhanského institutu virologie „Imunogenitu uchycovacího glykoproteinu netopýřích koronavirů ve stylu SARS.“)

Podle této zprávy následná studie z Huazhong University věd a technologií ve Wuhn potvrdila zjištění Nankai University.

Tuto mutaci nelze nalézt u Sars, Mers nebo netopýří CoVRaTG13, tj. netopýřího koronaviru, který je považován za původní zdroj nového koronaviru, s nímž má 96 procentní genetickou podobnost, řekl.

To by mohlo být „důvodem proč je SARS-CoV-2 je více infekční než jiné koronaviry,“ napsal Li v článku vydaném v neděli v Chinarxiv.

Mezitím studie francouzského vědce Etienne Decroly v Aix-Marseille University, která byla 10. února vydána ve vědeckém žurnálu Antiviral Research rovněž objevila tu „zapadací rýhu na furin“, která u podobných koronavirů chybí.

Čínští vědci spekulují, že drogy zacílené na enzym furin by potenciálně mohly bránit replikaci viru uvnitř lidského těla. Tyto uvažované léky by měly obsahovat „série drog k terapii HIV-1 jako je Indinavir, Tenofovir, Alafenamide, Tenofovir, Disoproxil a Doluttegravi a léky na hepatitis C včetně Bocepreviru a Telapreviru,“ tvrdí Liho studie.

Tento závěr je v souladu s několika zprávami od doktorů, kteří si sami podávali léky proti HIV, když je pozitivně otestovali na koronavirus, avšak k žádným klinickým testům k potvrzení této teorie dosud nedošlo.

Všechno je to naprosto „přirozené“.

by Tyler Durden

Thu, 02/27/2020 – 05:32

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/coronavirus-hiv-mutation-suggests-nearly-1000x-more-likely-sars-infect

Konec formuláře

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

Tvořivá společnost a 12000letý cyklus zkázy

Tento článek je navazujícím druhým dílem po následujícím předchozím článku na toto téma: http://reformy.cz/je-tvoriva-spolecnost-kult-zkazy/ Stručné...

Razie na temný web: Europol zatkl skoro 300 podezřelých a zabral 51 milionů € špinavých peněz

Této společné operace se účastnilo devět zemí včetně Německa, Velké Británie a Spojených států. Globální razie na ilegálních obchody...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x