Pátek, 19 dubna, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Opilí afričtí migranti napadli starostu řeckého ostrova

Opilí afričtí migranti napadli starostu řeckého ostrova

Skupina zpitých afrických migrantů byla obviněna z obtěžování a napadení starosty řeckého ostrova Východní Samos, který od nich chtěl, aby vypadli z městského náměstí.

Afričtí migranti napadli starostu Gorgiose Stantzose poté, co se tato skupina silně opila na náměstí města Samos. Na Afričany nejdříve přišla místní policie, která je vyzvala, aby odešli.

Migranti nejdříve odešli, ale brzy se na náměstí vrátili a začali obtěžovat místní, přičemž dále popíjeli alkohol, hlásí Proto Thema.

V té době byl v této oblasti podle uvedených novin i starosta Stantzos a ten si na migranty došlápl, když je vyzval, ať jdou jinam. Migranti reagovali agresí, kdy starostovi nadávali do „fašistů“ napadli ho a praštili s ním i o zem.

Tento incident nebyl v uvedeném městě první, kdy byl Stantzos konfrontován ilegálními migranty. V prosinci se přidal ke skupině místních, kteří se pokoušeli vyhnat migranty, kteří okupovali náměstí města, přičemž prý rozbíjeli místní auta.

„Já sám a velká většina lidí Samosu nemáme s migranty žádný problém… Samozřejmě, že mezi nimi bylo pár takových, kteří mají v úmyslu dělat potíže. Problém mám jen s takovými,“ řekl v té době.

Do dalšího incidentu se Stantzos zapojil v březnu poté, co turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v Turecku otevřel stavidla uprchlíků do Řecka.

Videozáznam zachytil Stantzose, jak od migrantů požaduje, aby ze Samosu vypadli. „Chceme je pryč ze svého ostrova! Tak to je!“ řekl, než skupina místních naházela kamery levicových novinářů z organizace Vice News do moře.

Také na dalším řeckém ostrově s nesmírně přeplněnými migračními tábory Lesbos došlo tento týden k násilnostem. Jeden Afghánec v táboře Moria začal řádit, přičemž pobodal několik afrických migrantů. Jeden z nich 19letý Afričan z Pobřeží slonoviny v důsledku tohoto útoku zemřel.

LOUISA GOULIAMAKI/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

9 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/09/drunken-african-migrants-assault-mayor-on-greek-island/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x