Pátek, 2 června, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Opilí afričtí migranti napadli starostu řeckého ostrova

Opilí afričtí migranti napadli starostu řeckého ostrova

Skupina zpitých afrických migrantů byla obviněna z obtěžování a napadení starosty řeckého ostrova Východní Samos, který od nich chtěl, aby vypadli z městského náměstí.

Afričtí migranti napadli starostu Gorgiose Stantzose poté, co se tato skupina silně opila na náměstí města Samos. Na Afričany nejdříve přišla místní policie, která je vyzvala, aby odešli.

Migranti nejdříve odešli, ale brzy se na náměstí vrátili a začali obtěžovat místní, přičemž dále popíjeli alkohol, hlásí Proto Thema.

V té době byl v této oblasti podle uvedených novin i starosta Stantzos a ten si na migranty došlápl, když je vyzval, ať jdou jinam. Migranti reagovali agresí, kdy starostovi nadávali do „fašistů“ napadli ho a praštili s ním i o zem.

Tento incident nebyl v uvedeném městě první, kdy byl Stantzos konfrontován ilegálními migranty. V prosinci se přidal ke skupině místních, kteří se pokoušeli vyhnat migranty, kteří okupovali náměstí města, přičemž prý rozbíjeli místní auta.

„Já sám a velká většina lidí Samosu nemáme s migranty žádný problém… Samozřejmě, že mezi nimi bylo pár takových, kteří mají v úmyslu dělat potíže. Problém mám jen s takovými,“ řekl v té době.

Do dalšího incidentu se Stantzos zapojil v březnu poté, co turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v Turecku otevřel stavidla uprchlíků do Řecka.

Videozáznam zachytil Stantzose, jak od migrantů požaduje, aby ze Samosu vypadli. „Chceme je pryč ze svého ostrova! Tak to je!“ řekl, než skupina místních naházela kamery levicových novinářů z organizace Vice News do moře.

Také na dalším řeckém ostrově s nesmírně přeplněnými migračními tábory Lesbos došlo tento týden k násilnostem. Jeden Afghánec v táboře Moria začal řádit, přičemž pobodal několik afrických migrantů. Jeden z nich 19letý Afričan z Pobřeží slonoviny v důsledku tohoto útoku zemřel.

LOUISA GOULIAMAKI/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

9 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/09/drunken-african-migrants-assault-mayor-on-greek-island/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Nemáme ‚jinou volbu‘ než volit ‚krajní pravici‘, hlásí francouzská televize o rostoucím anti-imigračním sentimentu v Německu

„Krajní pravici jsme tu měli před 70 lety. Nikdo to nechce, ale současná politika nám nedává jinou volbu.“ Od...

Rozzuřená EU bude blokovat fondy pro regiony bojující s ideologií LGBT, říká europoslanec

Progresivní europolanec tvrdí, že EU bude blokovat fondy pro místní správy, které se pokusí vzdorovat ideologii LGBT. Europoslanec za...

Skotsko teď vede separatista bojující proti svobodě slova, který chce v úřadech méně bělochů

Levicový separatista Humza Yousaf, který byl průkopníkem legislativy proti svobodě slova a lobbyistou za méně bělochů ve vysokých funkcích, ve středu složí...

Most Popular

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x