Free Porn
Čtvrtek, 25 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Orbán: Pro multikulturalismus není v Maďarsku místo

Orbán: Pro multikulturalismus není v Maďarsku místo

Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán vrátil úder svým západoevropským kritikům jasným prohlášením, že v jeho zemi pro multikulturalismus není místo.

Tato nová prohlášení pochází z interview Orbána s francouzským politikem Philippe de Villiersem a je součástí nově vydávané knihy – Vytrhl jsem nitku lží a celý frak se rozpáral – jak uvádí tiskové prohlášení kanceláře maďarského ministerského předsedy.

„Naše odpůrce nejvíce pobuřuje fakt, že v naší ústavě je napsáno, že Maďarsko má křesťanské kořeny; že v něm není místo pro multikulturalismus; že dítě má právo na matku a otce; a že náš národ má právo hájit své hranice – které jsou zároveň hranicemi Evropské unie,“ zjišťuje maďarský ministerský předseda.

Orbán rovněž říká, že mu dělá starosti štěpení Evropské unie až její potenciální rozpad, kdy si všímá toho, jak se Evropa dělí mezi ty, kteří se „islamizují“, a ty, kteří si přejí tomu vzdorovat.

„Jestli nás budou nutit, abychom přijali migrační pakt OSN nebo rozhodnutí Evropské komise, které nás tudíž začlení do jejich Západní politiky poddajnosti, tak nelze rozpad vyloučit,“ varoval.

Maďarská vláda byla establishmentem Západní Evropy opakovaně kritizována za její pohraniční politiku stejně jako za kampaň proti vlivu maďarsko-amerického levicově liberálního miliardáře George Sorose a jeho sítě neziskovek.

Tato kampaň proti Sorosovi uvedeného miliardáře už dohnala k přemístění Nadace otevřené společnosti do Berlína, přičemž se ještě pokouší přemístit část své Středoevropské univerzity z Budapešti do Vídně.

Nedávno členové seskupení Evropských lidových stran (EPP) v Evropském parlamentu, jehož je členem i Orbánova strana Fidesz, toto seskupení vyzývali, aby jeho stranu vyloučilo.

Výzvy za toto vyloučení přišly po mnoha hlasech z EPP hlasujících za spuštění řízení proti Maďarsku podle Článku 7, které by mohlo vést k potenciálním sankcím.

I přes tuto kritiku některých jiní Orbána vyzývají, aby se k nim přidal, včetně populistického rakouského vicekancléře a vůdce Strany svobody Heinze-Christiana Stracheho.

Také italský populistický místopředseda vlády a ministr vnitra Matteo Salvini vyvíjí úsilí ukout s Orbánem stejně jako s konzervativní stranou Zákona a spravedlnosti (PiS) v Polsku, jíž Orbán také poskytuje podporu, silné vztahy.

Dean Mouhtaropoulos/Getty

10 Mar 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/03/10/orban-no-place-for-multiculturalism-in-hungary/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x