Spojené národy se přidaly ke Světovému ekonomickému fóru (WEF) a oznámily, že spouští globální službu zpráv o koronaviru s tvrzením, že nastal čas na „nové sociální normy,“ které budou napravovat „špatné“ informace.
Obě tyto globalistické organizace po zjištění, že sociální média jsou mechanismem, který táhne veřejné mínění, ve čtvrtek oznámily, že chtějí „bojovat s nebezpečnými dezinformacemi.“
„Když vypukl COVID-19 bylo od počátku jasné, že to není jen nouzový stav veřejného zdraví, nýbrž i komunikační krize,“ řekla šéfová globální komunikace Spojených národů Melissa Fleming.
„Pokoušíme se vytvořit takovou novou sociální normu zvanou ‚dej si pauzu – dej si bacha při sdílení na zaracha‘,“ pokračovala Fleming. „Vybavujeme lidi touto novou sociální normou trochou ‚informačního skepticismu‘.“
OSN rovněž podněcuje ovlivňovače sociálních médií, aby pomáhali tím, co oni vyberou jako „skutečné zprávy o pandemii,“ kdy je rekrutují po desetitisících, aby šířili taková digitální poselství, jaká OSN sama uzná za potřebná.
„Zatím jsme rekrutovali 110 000 informačních dobrovolníků a tyto informační dobrovolníky jsme vybavili určitou znalostí toho, jak se šíří dezinformace, a požádali jsme je, aby v prostorech, kde se valí dezinformace, posloužili jako takové ‚síly digitální rychle reakce‘,“ řekla Fleming.
Šéf OSN Antonio Guterres je potěšen, že vstupujeme do globálního informačního věku a snažíme se vytěsnit „špatnosti.“
Vložte svou důvěru jedině do OSN a povede se vám dobře, takové je to poselství prostě jinak řečeno.
Jak Breitbart News v březnu referoval, tak Komunistická strana Číny prohlašovala, že ve městě Wuhan koronavirus nepropukl, kdy to tvrzení podporovaly jak OSN, tak Světové zdravotnická organizace WHO, kdy „urážlivé“ domněnky z USA, že je tomu jinak, odmítali jako „nestoudný rasismus a xenofobii.“
To přímo podporovaly Spojené národy, které se předtím snažily odrazit veškerou kritiku Čínské komunistické strany a Číny.
„Předběžné vyšetřování nového koronaviru zjištěného ve Wuhanu prováděné čínskými úřady nenašlo žádné jasné důkazy o přenosu z člověka na člověka, napsalo WHO na Twitter.
WHO byla později donucena ze svého postoje vycouvat a uznat, že koronavirus je opravdu schopen přenosu z člověka na člověka a představuje pro lidské zdraví ohromné riziko.
A teď doufá, že zbytek světa se zařadí do lajny a bude poslouchat jejich diktáty vedené vybranými bojovníky na sociálních médiích.
Larry Ellis/Express/Getty
27 Nov 2020