Free Porn
Sobota, 20 července, 2024
Home NWO Cenzura a informační manipulace Osvícený twitterový dav nutí slovník měnit definice

Osvícený twitterový dav nutí slovník měnit definice

Jste připraveni na absurdity tohoto týdne? Tady páteční přehled nejsměšnějších příběhů z celého světa, které jsou hrozbou pro vaši svobodu a rizikem pro vaši prosperitu, ale i příležitostí inspirující poetickou spravedlnost.

Slovník kvůli osvícenému davu pokrokových na Twitteru mění definici slova „preference“

Výrazy „sexuální orientace“ a „sexuální preference“ bývaly řadu let bez jakýchkoliv kontroverzí zaměnitelné.

To se všechno změnilo od okamžiku kdy soudkyně Amy Coney Barret při senátním slyšení během své nominace do Nejvyššího soudu vyslovila „sexuální preference.“

Pár obzvlášť osvícených senátorů hned Barrett začalo dusit s tvrzením, že slovo „preference“ poukazuje, že gayové si svoji sexuální orientaci vlastně vybrali.

Soudkyně Barrett se omluvila a řekla, že to nebylo záměrem.

Ale davy osvíceně pokrokových na Twitteru stejně vybuchly. V tom bizarním paralelním vesmíru bojovníků za sociální spravedlnost se „preference“ okamžitě přeměnily na urážlivý výraz.

A aby jim světově nejproslulejší slovník Merriam-Webster v jejich úsilí pomohl, tak změnil popis slova „preference“ ve slovníku způsobem, aby definice zahrnovala vysvětlení, že to slovo je „urážlivé“.

Samozřejmě, že pokrytectví osvícených pokrokářů nezná hranic, jak až daleko zajít. Např. liberální soudkyně nejvyššího soudu Ruth Bader-Ginsberg termínu „sexuální preference“ nedávno v roce 2017 použila také, aniž by to vyvolalo jakoukoliv kontroverzi.

Něco mi říká, že její sochy v blízké budoucnosti strhávat nebudou.

Klikněte sem, abyste si o tom přečetli celý článek.

Uvidíte jen to, co Facebook a Twitter chce, abyste viděli

Nejspíš jste už slyšeli, že New York Post tento týden zveřejnil článek, který řečeno mírně, není moc přívětivý k jistému kandidátovi na prezidenta USA a jeho rodině.

Hlavní problém ale je, že techničtí giganti sociálních médií jako Facebook a Twitter ten článek zadusily, obě platformy se pokusily článek od New York Post zakázat ke sdílení na svých platformách.

Facebook omezil distribuci, dokud to nebude zkontrolováno ověřovateli faktů, a Twitter úplně zablokoval URL proti sdílení.

To je velice smutný stav věcí, když se velké technologické společnosti, které by měly existovat, aby zařídily svobodnou a otevřenou komunikaci mezi uživateli, přemění na totalitní cenzory rozhodující podle pouhé vlastní svévole, co je pravda.

Stejné standardy zastávají i u obsahu spojeného s Covidem; když se opovážíte pronést slovo, které není v souladu se směrnicemi publikovanými Světovou zdravotnickou organizací (tj. těmi chlapíky, které má v kapse Čínská komunistická strana), tak vás na svých platformách zcenzurují nebo zabanují.

Twitter alespoň svou stupiditu uznal a slíbil cenzurní politiku změnit.

Klikněte sem, abyste si o tom přečetli celý článek.

Hlava 22 pokrokově osvíceného rasismu

Asistenti s bydlením, čili RA, jsou studenti vysokých škol, kteří na školních kolejích zajišťují dodržování předpisů a fungují jako zdroje pomoci pro mladší studenty.

Univerzita v Kentucky poslala bílé RA během školení na speciální sezení zvané „Prostor bílé odpovědnosti“.

Takovýto druh jednání jsme už předtím viděli, když vysoké školy studenty segregovaly ve jménu „bezpečných prostor“.

Ale tentokrát Bílým RA dali seznam 41 „častých rasistických chování a přístupů ze strany bělochů.“

Ani byste o některém chování nevěřili, že z vás dělá zjevného rasistu.

Např. požádat barevného, aby vám zopakoval řečené, je rasistické.

Když si myslíte, že existuje správný způsob, jak něco dělat, tak je to automaticky rasistické, protože podle tohoto dokumentu „správný způsob“ ve skutečnosti znamená „bílý způsob“.

Dokument uváděl spoustu dalších rasistických mikro-agresí, ale mezi nejvíce ohromující patřily neskutečné dvojí standardy.

Číslo 35 v tomto seznamu např. pravilo, že agresivní konfrontace s bílým rasistou je sama o sobě rasistickou taktikou, protože je to pokus distancovat se sám od rasismu.

Ale číslo 39 praví, že je rasistické „vyhýbat se konfrontaci s ostatními bělochy ohledně rasistických postojů a chování.“

Takže abychom si to ujasnili, když někoho dalšího konfrontujete, že je rasista, tak jste rasista. Ale když takové nekonfrontujete, tak jste také rasisté.

Dává to smysl?

Samozřejmě, že ne. Ale taková je logika pokrokově osvícených.

Klikněte sem, abyste si o tom přečetli celý článek.

Více lidí bylo zatčených za marihuanu než za všechny násilné zločiny

Od roku 1973 státy dekriminalizují marihuanu. Od roku 1996 státy legalizují lékařské konopí.

11 států teď legalizovalo rekreační používání marihuany a 33 povoluje určitý druh medicínského používání konopí.

Ovšem právě zveřejněná zpráva od federální vlády ukazuje, že v roce 2019 bylo zatčeno více lidí za zločiny spojené s marihuanou, než za všechny násilné zločiny dohromady.

Podle uniformní zprávy o zločinnosti FBI bylo v roce 2019 zatčeno 546 000 za zločiny spojené s konopím. A 92% uvěznění bylo za prosté vlastnění – ne prodej, ne pěstování, ne řízení pod vlivem – jen měli trávu.

Spolu s tím bylo roku 2019 zatčeno 496 000 lidí za násilné zločiny.

Klikněte sem, abyste se podívali na ta data.

By Sovereign Man – October 16, 2020

via Sovereign Man

Zdroj: https://www.thedailybell.com/all-articles/news-analysis/twitter-mob-forces-dictionary-to-change-definitions/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Masakr tanků Leopard 2 a BVP Bradley v Záporoží (video)

9. června zveřejnila ruská média video ukazující drsnou porážku, kterou o den dříve kyjevské síly utrpěly při pokusu o postup u vesnice...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x