Free Porn
Sobota, 20 července, 2024
Home NWO Mezinárodní konflikty Pandemický horor v Pacifiku: Letadlová loď USA se zachraňuje na Guamu, neboť...

Pandemický horor v Pacifiku: Letadlová loď USA se zachraňuje na Guamu, neboť posádku zachvacuje COVID-19

Na palubě letadlové lodi USS Theodor Roosevel v Západním Pacifiku se rychle rozvíjí absolutní zkáza, v jejímž důsledku se aktivují nouzové záložní plány.

Ve středu bylo osm námořníků na letadlové lodi otestováno pozitivně na COVID-19, ale jasně epidemie na lodi nejde nijak lokalizovat, jelikož ve čtvrtek už Americké námořnictvo sdělilo, že ten počet už vyskočil na 23 námořníků s tímto potvrzeným virem.

Činitelé Pentagonu dále přiznali, že schopnost provést na lodi široké testování je omezená, takže situace je tak nebezpečná, že loď byla odkloněna od původního kurzu, kdy úřadující ministr námořnictva Thomas B. Modly chtěl zdůraznit, že „bojeschopnost lodi pokračuje a kdyby bylo zapotřebí, může plnit svou misi,“ což je bezpochyby poselstvím pro americké rivaly a nepřátele v regionu.

Letadlová loď USS Theodore Roosevelt, US Navy image.

Epidemie zahnala posádku lodi a vojáky, aby spěchali na Guam, hlásí Daily Beast, neboť to vypadá na hororové zachvácení epidemií, která se rozbíhá mezi vojáky a posádkou.

Příslušníci sil Amerického námořnictva a Námořní pěchoty na Guam dostali ve středu rozkaz, aby přerušili svoji vlastní karanténu a postavili provizorní ubytovnu pro americké vojáky, co přijdou z jaderné letadlové lodi, na níž se rychle v prostorách lodi šíří ten nový koronavirus.

Někteří z amerických vojáků na Námořní základně Guam ležící na západní straně amerického teritoria v Zatoky Apra byli zařazeni do pracovních čet po 100 mužích, kteří přestavují některá zařízení základny na dočasné karanténní ubytovny pro asi 5 000 příslušníků, co přijdou z letadlové lodi USS Theodor Roosvelt, na níž se šíří COVID-19.

Povaha tohoto nouzového stavu je bezprecedentní, což dohnalo jednoho z vojáků USA, aby Daily Beast řekl: „Jsme v prdeli“ – neboť měl zjevně obavy, že personál základny se od vyloďující se posádky USS Roosvelt nejspíš nakazí.

Pentagon se nesnaží situaci zlehčovat, kdy úřadující ministr Modly řekl, že je velice naléhavé otestovat posádku lodi na 100 procent, nejspíš na Guam.

„Našli jsme na lodi několik dalších případů a chystáme se otestovat 100 procent posádky lodi, abychom zajistili, že to lokalizujeme, ať to bude rozšířené jakkoliv, chtěl bych ale také zdůraznit, že loď je bojeschopná a bude-li zapotřebí, může svou misi plnit,“ řekl ve čtvrtek v Pentagonu Modly.

V průměru bývá na několika amerických základnách na Guam asi 7 000 amerických vojáků (tři hlavní základny plus malé ústředí). Roosvel byla nedávno vyslána do regionu Perského zálivu a Indického oceánu v rámci kampaně Trumpovy administrativy „maximálního tlaku“ na Írán.

Námořní plavidla jsou zakotvena v přístavišti U.S. Naval Base Guam v zátoce Apra Harbor, Guam. Via Reuters.

„Ale ve středu na Guam jak Námořnictvo, tak Námořní pěchota zřídili v basketbalové tělocvičně nemocnici se zhruba 140 lůžky,“ pokračuje zpráva Daily Beast. „Aby do tělocvičny nacpali více chorých vojáků, tak zdravotníci Námořnictva doporučili, měřit při rozmisťování postelí vzdálenost šesti stop od středu postele místo okraje postele, takže ty postele od sebe budou ve skutečnosti jen 3 stopy.“

Toto vše znamená, že na základny Guam půjde nacpat asi tak 12 tisíc dalších amerických vojáků, když tento týden se Námořnictvo potýká s hrozivým rozvojem epidemie, kdy u této zbraně už je celkem 133 případů COVID-19.

by Tyler Durden

Thu, 03/26/2020 – 21:45

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/unfolding-nightmare-pacific-us-carrier-diverts-guam-covid-19-cases-spike

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Masakr tanků Leopard 2 a BVP Bradley v Záporoží (video)

9. června zveřejnila ruská média video ukazující drsnou porážku, kterou o den dříve kyjevské síly utrpěly při pokusu o postup u vesnice...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x