Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home Nezařazené Pár myšlenek k Ukrajině

Pár myšlenek k Ukrajině

Nebudu skrývat to, že bych si přál, aby se celá Ukrajina stala nezávislou zemí ve společnosti demokratických národů.
Byl bych i pro její členství v NATO a (jak naší čtenáři budou tušit) aby se přidala do Evropského sdružení volného obchodu, nebo aby si zajistila vztah k EU podobný jako má Švýcarsko, místo vstupu do EU, která by ji suverenitu vzala.

Mnozí budou namítat proč NATO? To si snad nepamatujete na Irák, Afghánistán či Libyi?
No proč ne? Nikdo přeci nenutil členy NATO, aby se přidali k těmto dobrodružstvím v cizokrajných zemí. (Mimochodem tak to lákal Afrika Korps – “Přidejte se k nám a zažijte dobrodružství v cizokrajných zemích”).

Prvně k Viktoru Janukovyčovi.. A k bývalé garnituře:

Pokud chtěl porazit “Párty”, tak krom varianty “postavit ke zdi”, měl možnost jednat tak, jak radil Sun-ce: Oblehnout onu párty, uzavřít přístupové cesty a vyhladovět. A popřípadě postříkat vodou a nedostatek paliva mokré oblečení by udělalo své a trocha hudby, která by hrála dokola by přispěla. A jako třešničku měl nabídnout amnestii. – Tím ho neobhajuji, ale byl by to racionální postup.

K “protestantům”:

To, že protestanty podporoval západ, nejsou pochyby. Spíš si berme jakou poučení pro příště, že i “bandu zfetovaných hovad”, která uřezává hlavy policistům, hází Molotovy koktejly a čas od času má zázračnou regeneraci, není radno podceňovat. Pokud by ČR chtěla vystoupit z EU, tak i takové elementy jsou dokonalou záminkou pro zahraniční intervenci. A podle všeho není těžké takové hrubé protesty vyvolat. Mimochodem: zkuste si takto protestovat v ČR či USA. Zkuste jenom něco, třeba v rohu dokopejte policistu… Udělejte si veřejný meeting “Boj s policií” či hoďte si jeden koktejl. Tak to máme jeden pokus o vraždu, těžké napadení, napadení úřední osoby… A v USA: A Sakra to vypadá jako Kuba! Sakra kam mě to berou? Taková malá cela. Ty vole Guantanámo!

K obyvatelstvu:

Chápu, že i obyčejné lidi hnětla korupce na Ukrajině, která nabyla gigantický rozměrů a chápu, že lidé doopravdy potřebovali změnu.
Jeden český odborník na organizovaný zločin vyrazil na Ukrajinu. A ptal se ministra.
“Vy tu máte dost velký problém se střetem zájmů. Jak to chcete řešit?”
“Co jo to střet zájmů?”
“No to je jako když jste ministr a máte postavit silnici. No ale vy nevyberete tu nejvýhodnější nabídku ale dáte ji svému bratru”
“Počkat ale od toho tu jsem
Ona by ta historka byla vtipná, kdy by nebyla pravdivá, ale ona je pravdivá, tak je tragikomická .

K Rusům:

Rusové jednají jak jednají ze tří příčin.
1) Základna na Krymu je strategická a bez ní Černomorskij flot (Černo mořská flotila) nemá téměř kde kde přistát, ačkoli Ruská Federace buduje námořní základny u Černého moře na svém území.
2) Nárazníkové pásmo. Rusko vždy preferovalo mít nějaké nárazníkové pásmo. (A vždy je dobré vést svoji obranu na cizím uzemí než na svém, že?) Dále Rusko nemá žádné přirozené hranice . Španělsko a Francie má své Pyreneje. Itálie alpy atd…
Ale hranice s Ruskem jsou rovné pláně. A také v Rusku (které roste místo do výšky do šířky) panuje strach, že by se je snažil někdo dobýt a obsadit. Ruským špičkám je to to geopolitické myšlení vlastní.
3) Ruská minorita na Ukrajině, především na Krymu. Ona je to velmi silná minorita, tedy spíš většina. Rusko trpí ztrátou vlastní populace.”A  tak no co, porodnost jsme zatím nezvýšili, nehledě na to, že než generace dospěje, tak to nějaký pátek trvá, ale krajany můžeme zahrnout do naší vlasti.”

K nové Ukrajinské vládě:

Ti “ozbrojenci” nebyli náhoda, jsou to Rusové (pravděpodobně bez rodiny a žádných papíru u sebe). Byl to podle mne lakmusový papírek . Rusko vyzkoušelo co může. A oni je nezastřelili, nezatkli, ani nezatkli a pak nezastřelili . Bingo! Můžeme tam!. Těch ozbrojenců se měli zbavit hned, jak tam napochodovali a pak by si Moskva uvědomila: “Ha, tak to asi nepůjde.”

Ke Krymu:

Místní samospráva dostává čestnou cenu Vasila Biľaka! Pokud chtěli ze situace co nejvíce profitovat, měli vyhlásit samostatnost a nepřidat se k Rusku. Celá zem by žila z mezinárodní aukce základny na Krymu poté, co vyprší pronájem. Jako vedlejší efekt by to mělo prodloužení délky života celé planety díky smíchu při Aukci, kde by se přebíjeli Američané, Turci, Indové, Číňané a Rusové, kdo dá víc. Nehledě na to že menší státy jaksi fungují líp.

K USA a osnovatelům celé revoluce:

Dobrá práce! Celé, co můžete ztratit, je: NIC! Fakt nic! Je tam nějaký americký voják? V nejhorším případě máme pro západní “Západní Ukrajinu” . Posunuli jsme se blíže k Rusku a zbavili ho spojence nebo jen z půlky a to vyloženě. Celá operace nemohla stát moc. A jaké jsou možnosti? Válka Ukrajina vs. Rusko. Fajn ať si užijí menší Irák! Kdyby obsadili tu východní Ukrajinu, tak tam stále bude dostatek lidí, jimž to bude vadit. Dále bych trochu podpořil Čečence a jiné. Mohli by v průběhu bojů vyřadit všechny ropovody. A Rusko pak nebude mít Cash! Pecka. Pak revoluce v Moskvě či Bělorusku. Všechny ty *istány se mohou mezitím otočit k Číně. Stejně tam cpou strašně moc peněz. A nebo k Turecku či Iránu (se kterým se snaží Obama zlepšit vztahy- tedy pokud se nevyhýbá Národní bezpečností radě)

Dále bych chtěl poznamenat:

Je vidět, jak je EU zbytečná a bezzubá. Větší hrozbou by bylo, kdyby si ty genocidně komunisticko-zelení magoři  ony nutné zuby od svých Satrapů vyžádali. To, že Kissinger nevěděl, komu má volat, když se něco v Evropě děje, neznamená že je EU dobrý projekt. K NATU se měla přidat smlouva o volném pohybu osob zboží a kapitálu a bylo by. Ale Evropa podlehla mámení “Pevnosti Evropa” a tak si žijeme a hnijeme v té to pevnosti, zatímco svět běží dál.

Na závěr bych chtěl udělit cenu “Užitečný idiot”:

Třetí místo schytávají ekologové, kteří blokovali spojení ropovodů mezi Maďarskem a Slovenskem. Až budou mrznout na Ukrajině (a možná na Slovensku, i když my Slovákům můžeme něco poslat v proti směru), už víte, komu mají poděkovat. (Kdy vypnou Rusové plynovody a ropovody je otázka času)
Druhé místo získávají odboráři ze Slovenska. Za vytrvalé blokování dostavby širokorozchodné železnice. Až jim budeme chtít poslat uhlí a časem i zásoby nejrůznějšího charakteru, tak se k nim nedostaneme bez překládání.
A první místo schytává evropská politická garnitura. Pakliže obrana je nejdůležitější funkce státu, tak doufám, že na těch dotovaných, gendrově vyvážených, zelených a multikulturně srovnaných golfových hřištích, se bude politikům dobře viset (myšleno posedávat) a probírat problémy, proč naše armáda má jen 24 moderních tanků a proč si letadla musíme půjčovat na leasing. Proč to říkám: až se něco bude dít- a to nemusí být na Ukrajině- tak náš přístup k hodnotám je dosti postavený na hlavu. A nehodlám si odvažovat říci, kdy toho posledního bodu budeme litovat. Snad nikdy.

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
45
0
Would love your thoughts, please comment.x