Pátek, 2 června, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Počet migranty brutálně napadených a zavražděných Němců se během jednoho roku zdvojnásobil,...

Počet migranty brutálně napadených a zavražděných Němců se během jednoho roku zdvojnásobil, zjišťuje nová studie

Podle statistiky vydané Spolkovou kriminální policií se Němci stávají s daleko větší statistickou významností obětmi zločinů páchaných imigranty, než je tomu naopak.

Ve své zprávě „Zločinnost v kontextu imigrace“ analyzovali statistici vraždy, zabití, přepadení, loupeže a zločiny proti sexuálnímu rozhodnutí o sobě a osobní svobodě.

Výzkum byl zaměřený na určení, do kolika zločinů se zapojili „žadatelé o azyl a uprchlíci“ stejně jako lidé čekající na deportace nebo ti, co už obdrželi povolení k pobytu.

Zabito bylo 230 Němců, což je dvojnásobek proti roku 2017.

Také počet Němců žadateli o azyl a uprchlíky sexuálně napadených vyletěl vzhůru na 3 260.

Celkem téměř polovina obětí závažných zločinů s cizími pachateli (vzestup z 46 336 na 101 956) byli Němci. Tj. o 19 procent více než v roce 2017.

Data týkající se zločinů proti žadatelům o azyl a uprchlíkům údajně napadených německými podezřelými ukazují, že 8 455 cizinců se stalo jejich obětí (tj. o 24 procent více než v roce 2017).

Za pozornost stojí, že v roce 2018 z cizích obětí ublížení nebo zabití bylo jen 18% obětí Němců. Což znamená, že lidé žádající azyl jsou převážně napadáni těmi, co mají podobný původ.

Uprchlická politika a přístup „otevřených hranic“ byly hlavními zdroji kritiky proti vládě Angely Merkelové.

Evropské země zažívají těžkou migrační krizi od roku 2015 kvůli přílivu tisíců migrantů a uprchlíků prchajících ze Středního východu a ze Severní Afriky.

Německo přijalo statisíce migrantů. Avšak během těch let počty nově příchozích klesají. Podle policie bylo v prosinci 2018 v Německu 300 000 žadatelů o azyl a 697 000 uprchlíků.

By Emma R. 15 April 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/04/new-study-number-of-germans-brutally-attacked-and-murdered-by-migrants-doubled-in-one-year/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Nemáme ‚jinou volbu‘ než volit ‚krajní pravici‘, hlásí francouzská televize o rostoucím anti-imigračním sentimentu v Německu

„Krajní pravici jsme tu měli před 70 lety. Nikdo to nechce, ale současná politika nám nedává jinou volbu.“ Od...

Rozzuřená EU bude blokovat fondy pro regiony bojující s ideologií LGBT, říká europoslanec

Progresivní europolanec tvrdí, že EU bude blokovat fondy pro místní správy, které se pokusí vzdorovat ideologii LGBT. Europoslanec za...

Skotsko teď vede separatista bojující proti svobodě slova, který chce v úřadech méně bělochů

Levicový separatista Humza Yousaf, který byl průkopníkem legislativy proti svobodě slova a lobbyistou za méně bělochů ve vysokých funkcích, ve středu složí...

Most Popular

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x