Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Počet migranty brutálně napadených a zavražděných Němců se během jednoho roku zdvojnásobil,...

Počet migranty brutálně napadených a zavražděných Němců se během jednoho roku zdvojnásobil, zjišťuje nová studie

Podle statistiky vydané Spolkovou kriminální policií se Němci stávají s daleko větší statistickou významností obětmi zločinů páchaných imigranty, než je tomu naopak.

Ve své zprávě „Zločinnost v kontextu imigrace“ analyzovali statistici vraždy, zabití, přepadení, loupeže a zločiny proti sexuálnímu rozhodnutí o sobě a osobní svobodě.

Výzkum byl zaměřený na určení, do kolika zločinů se zapojili „žadatelé o azyl a uprchlíci“ stejně jako lidé čekající na deportace nebo ti, co už obdrželi povolení k pobytu.

Zabito bylo 230 Němců, což je dvojnásobek proti roku 2017.

Také počet Němců žadateli o azyl a uprchlíky sexuálně napadených vyletěl vzhůru na 3 260.

Celkem téměř polovina obětí závažných zločinů s cizími pachateli (vzestup z 46 336 na 101 956) byli Němci. Tj. o 19 procent více než v roce 2017.

Data týkající se zločinů proti žadatelům o azyl a uprchlíkům údajně napadených německými podezřelými ukazují, že 8 455 cizinců se stalo jejich obětí (tj. o 24 procent více než v roce 2017).

Za pozornost stojí, že v roce 2018 z cizích obětí ublížení nebo zabití bylo jen 18% obětí Němců. Což znamená, že lidé žádající azyl jsou převážně napadáni těmi, co mají podobný původ.

Uprchlická politika a přístup „otevřených hranic“ byly hlavními zdroji kritiky proti vládě Angely Merkelové.

Evropské země zažívají těžkou migrační krizi od roku 2015 kvůli přílivu tisíců migrantů a uprchlíků prchajících ze Středního východu a ze Severní Afriky.

Německo přijalo statisíce migrantů. Avšak během těch let počty nově příchozích klesají. Podle policie bylo v prosinci 2018 v Německu 300 000 žadatelů o azyl a 697 000 uprchlíků.

By Emma R. 15 April 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/04/new-study-number-of-germans-brutally-attacked-and-murdered-by-migrants-doubled-in-one-year/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x