Free Porn
Sobota, 13 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Podívejte se na Angelu Merkel, jak na Harvardu vzdává hold globalismu s...

Podívejte se na Angelu Merkel, jak na Harvardu vzdává hold globalismu s provoláním: ‚Strhněte zdi ignorance!‘

Německá kancléřka Angela Merkel ve čtvrtek vzdala během promočního ceremoniálu na Harvardově univerzitě hold globalismu s požadavkem na stržení „zdí ignorance“.

 

Merkelová ve svém projevu k absolventům roku 2019 při promocích na Harvardu vyhlásila, že je nutno zahájit globální iniciativu proti protekcionismu, pohraničním zdem, globálnímu oteplování a izolacionismu. Merkelová za svého kancléřství přijala do Německa více než milion migrantů, takže populace v zahraničí narozených teď v Německu dosahuje více než 10,6 milionu lidí, tj. v zemi s 82 miliony obyvatel.

Nejprominentnější v projevu Merkelové byl její požadavek, aby „ty zdi ignorance a malichernosti“ byly konečně už strženy a mohl se tak vybudovat nový svět.

„Proto se s vámi chci rozloučit s přáním: Strhněte ty zdi ignorance a úzkoprsé bigotnosti, protože z těch nesmí nic zbýt,“ řekla německá vůdkyně na závěr svého projevu.

Merkelová konkrétně řekla, že zdi se musí strhnout k naplnění vizí „takového světa, v němž budeme chtít žít společně.“

„Zase jednou se odpověď týká zdí. Zdí v lidských myslích, zdí ignorance a úzkoprsé bigotnosti,“ řekla Merkelová. „Ty existují i mezi členy rodin. Stejně jako mezi skupinami ve společnosti, mezi lidmi různých barev pleti, národností a náboženství. A mně by se líbilo, kdybychom ty zdi strhli. Ty zdi, které nám stále brání, abychom předjímali svět, v němž budeme žít společně. Spolu to zvládneme, je to na nás.“

Proto bych vám, milí absolventi, chtěla vnuknout tuto myšlenku, abyste o ní uvažovali. Nic nelez brát jako dané …, ale jestli strhneme ty zdi, co nás drží uvnitř, tak když vystoupíme ven a budeme mít tu kuráž, abychom se pustili do nových začátků, tak už bude možné vše.

Zdi se mohou konečně zhroutit, diktatury se mohou vytratit, my budeme moci zastavit globální oteplování, budeme moci vymýtit hlad, budeme moci vymýtit choroby, bude moci lidem, zvláště dívkám, poskytnout přístup ke vzdělání, budeme moci bojovat s příčinami vystěhování a nucené migrace, všechno to budeme moci provést…

Shodou okolností je však zrovna kampus Harvardské univerzity obklopen samými bariérami, zdmi a branami. Na fotkách níže spatříte ty cihlové a betonové zdi, mohutné sloupy, cementová podloží a ohromné brány, které harvardský kampus obepínají.

Brána před Harvardským dvorem na Harvard Universtity 30. srpna 2018 v Cambridge, Massachusetts. (Scott Eisen/Getty Images)

Brána zajištěná dodatečným zámkem na Quincy Street v Harvard University během obav z bombového útoku 16. prosince 2013 v Cambridge, Massachusetts. (Darren McCollester/Getty Images)

Kolař projíždí kolem Harvardského dvora na Harvard University 30. srpna 2018 v Cambridge, Massachusetts. (Scott Eisen/Getty Images).

Merkelová zlořečila úsilí národních států o ochranu svých národních průmyslů a domácích pracovních míst, kdy se dožadovala globálního řádu zajišťujícího volný obchod a požadovala, aby se všechny země povinně spojily k boji proti globálnímu oteplování.

„Protekcionismus a obchodní konflikty ohrožují mezinárodní obchod, a tudíž samotné základy naší prosperity,“ řekla Merkelová.

„Klimatické změny představují hrozbu pro přírodní zdroje naší planety,“ pokračovala. „Ty změny a ta z toho vzniklá klimatická krize jsou spáchány lidmi. Proto můžeme a musíme udělat vše, co je v lidských silách, abychom tuto hrozbu lidstvu opravdu zvládli. A možné to je. Avšak každý z nás a všichni v tom musí sehrát svoji roli… a vést si lépe.“

Merkelová řekla, že se těmi problémy musí zabývat nikoliv národní státy, nýbrž globální aliance:

Změny k lepšímu jsou možné, pokud se s těmi věcmi utkáme společně. Pokud bychom do toho chtěli jít sami, nemohli bychom toho moc dosáhnout. Druhá myšlenka, o kterou se s vámi tudíž víc než kdy jindy chci podělit je způsob uvažování o tom, že naše akce musí být mnohostranné, nikoliv jednostranné. Musí být globální, nikoliv nacionální. Otevřenost a žádný izolacionismus. Krátce musíme pracovat společně a ne sami.

Merkelová sklidila dlouhé ovace, jakmile prohlásila, že tomu individualismu se už nesmí dovolovat, aby „popisoval lži jako pravdu a pravdu jako lež.“ (Redakční poznámka: Zřejmě volání po cenzuře.)

Merkelová byla dlouho považována za Evropského vůdce na cestě ke globalismu a internacionalismu, kdy svého kancléřství využívala k postupu proti rostoucí vlně populismu a národovectví valící se celým kontinentem, která už přinesla volební vítězství Straně Brexitu ve Velké Británii vedené Nigelem Faragem, Národní obrodě ve Francii vedené Marine Le Pen a italské Lize vedené Matteo Salvinim.

Loni Merkelová oznámila, že národní státy Evropy „musí být dnes připraveny vzdát se konečně své suverenity.“ Ve stejném duchu řekla v lednu Merkelová, že je povinností mezinárodní komunity postavit se tomu „přebujelému populismu a národovectví“.

Naposledy tento měsíc Merkelová hájila svoji politiku otevřených hranic v Německu, která umožnila, aby se do této země na náklady německých daňových poplatníků volně dostal více než milion migrantů ze třetího světa, kteří jsou financováni na úkor veřejných škol, sociálních programů a německých komunit.

„Jestli jsme se v kontextu krize z roku 2015 dopustili nějakých chyb, tak to přijímání lidí, mezi ty chyby nepatřilo,“ řekla Merkelová.

JOHN BINDER

31 May 2019

Merkelová před volbami zlořečí populistům a volá po ‚pro-menšinové‘ Evropě ‚hodnot‘

Merkelové Německo uvažuje o zvláštní dani, z níž se budou financovat mešity a další islámské instituce

AfD je teď nejsilnější stranou ve Východním Německu – její vítězství v zemských volbách asi Merkelovou přinutí k předčasné rezignaci

Zdroj: https://www.breitbart.com/politics/2019/05/31/watch-angela-merkel-gives-tribute-to-globalism-at-harvard-commencement-tear-down-walls-of-ignorance/

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x