Pátek, 19 dubna, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS LGBTQI Podle osvícených levičáků byl Ghándí ‚rasista‘

Podle osvícených levičáků byl Ghándí ‚rasista‘

Veřejně financovaná NPR prohlásila politického aktivistu Mahátmá Ghándího za nejspíš bigotního „rasistu“.

Ne, to není žádná satira; Ghándí je oficiálně zrušen!

„Ač je Ghándí hluboce uctíván jako spirituální a politický vůdce, tak teď pokrokoví lidé zkoumají jeho sexuální praktiky a jeho rané spisy z Jižní Afriky, které mnoho černých Afričanů prohlašuje za rasistické,“ tweetuje NPR.

V článku uvádí: „Mnoho černých Afričanů Ghándího prohlašuje za rasistu a také aktivistky MeToo zpochybňují jeho sexuální praktiky.“

Summit.news hlásí:

Takže ani svatý zakladatel hnutí občanské neposlušnosti a původní inspirátor hnutí za lidská práva nebyl dostatečně osvícený.

Zdroj sporů zjevně vychází z Ghándího názorů, které byly v době, kdy žil, široce rozšířené, a to, že Afričané jsou necivilizovaní.

„Ghándí, když žil v Jižní Africe, v roce 1903 napsal, že by tam měli být běloši „vládnoucí rasou.“ Rovněž uváděl, že černoši jsou „potížisté, velice špinaví a žijí jako zvířata,“ hlásí NPR.

Přitom zjevně nevadí, že z Ghándího se později stal vyhlášený anti-rasista, ale zase, bojovníci za zrušení kultury nejsou proslulí schopností někomu něco prominout.

Také MeToo obvinila Ghádího, že jednou spal nahý se svou praneteří v teenagerském věku, aby ozkoušel svoji odolnost vůči sexuálním svodům, což je ovšem podle dnešních standardů „zneužití“.

Ale na respondenty tweetu NPR tato pokroková odhalení neudělala moc dojem.

„Běž zpět do historie a suď všechny morálkou dnešních dnů, a to bychom pak měli zrušit všechny velikány!“ komentoval jeden.

„To se nelíbí těm samým černým Afričanům, kteří se po staletí mordovali navzájem kvůli příslušnosti k odlišným kmenům?“ ptal se další.

„To je stejné jako očerňovat lidi, kteří před 200 lety nevěděli, jak funguje počítač,“ přidal další.

October 3, 2019 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/ghandi-racist-woke-leftists/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x