Free Porn
Pátek, 19 července, 2024
Home NWO Mezinárodní konflikty Pompeo v tom má jasno: Bůh seslal Trumpa, aby vpadl do Íránu

Pompeo v tom má jasno: Bůh seslal Trumpa, aby vpadl do Íránu

Čteme-li nedávné komentáře ministra zahraniční USA Mika Pompea (bývalého šéfa CIA), tak nám musí být jasné, že jsme vkročili za hranici světla do temné zóny zlověstného šera.

Musí to být určitě Bůh Starého zákona, protože s Kristem nemůže mít nic společného, podle Kázání na hoře a podle Kristova učení, by člověk měl nastavovat i po políčku druhou tvář.

A opravu Starý zákon, převzatý z židovské Tanachy, je prodchnutý samým násilím, pomstou, genocidou a činy strašlivých trestů a krutosti: zmasakrování Sodomitů, vyhubení Kananejských pomocí lepry, seslání moru do Egypta a zotročování sousedních kmenů. Ve Starém zákoně jsou hromady odkazů na strašlivě násilné činy, z nichž většina byla odvetou.

Pompeo pronesl svůj projev na svátek Purim, tj. oslavu židovského exodu z Babylónského zajetí v pradávné Acheimenovsko-perské říši, dnes známé jako Írán.

Podle BBC:

Pompeo byl tázán, zda je „prezident Trump zrovna teď naladěn, aby se do toho v takový čas vložil stejně jako královna Esther, aby pomohl zachránit Židovský lid čelící íránské hrozbě.“

Tento bývalý tankový velitel prohlásil:

„Jsem plný víry v to, že Pán tady na tom pracuje.“

Ministr zahraničí Mike Pompeo souhlasil s domněnkami předkládanými v interview, že je dost možné, že to Bůh vyzdvihl Donalda Trumpa, aby se stal prezidentem, kvůli ochraně Izraele před Íránem.

Pro vrcholného šéfa americké diplomacie, když řekne, že Bůh seslal Trumpa, aby zachránil Židy (které Írán neohrožuje), to znamená překročení dalšího milníku absurdity při prosazování oné doktríny „nepostradatelného národa.“ Ukazuje to, že apokalyptičtí křesťanští sionisté jako Popmpeo mají nepatřičný vliv na prezidenta, který do velké míry nemá ponětí, která bije.

Pro křesťanské sionisty je návrat Židů do Svaté země a zřízení státu Izrael v roce 1948 naplněním biblického proroctví, které předjímá návrat Krista jakožto krále Země. Ti věří ve výklad Bible s nepostradatelností Ameriky, takže se dá říci, že věří, že Starý zákon zastiňuje Krista a Nový zákon.

Pompeova prohlášení jsou extrémně nebezpečná. Jeho komentáře zasazují Trumpovo úsilí o zničení Íránu do přímého kontextu biblických proroctví – a takovýto náboženský fanatismus, jak se nám v historii opakovaně ukazuje, často vede k válkám a masovému vraždění.

Trumpova administrativa v současnosti plně a beze studu přijímá ten křesťanský sionismus už od toho kroku, kdy se americká ambasáda přeložila z Tel Avivu ve skutečném Izraeli do rozděleného (a čím dále více etnickým čistkám vystaveného) Jeruzaléma. Trumpův viceprezident je evangelický křesťan a jeho dcera Ivanka a její manžel Jared Kushner jsou ortodoxní Židé.

To je naprostý obrat. Prezident Obama nebyl podle sionistů k maličkému renegátskému státečku Izrael dost loajální i přesto, že také on nadále izraelské vládě posílal každoročně miliardy dolarů. Donald Trump se už projevil jako oddaný křesťanský sionista, ač já moc nevěřím, že by byl schopen sloužit Kristu (to by mu jeho přebujelý narcisismus nedovolil). Jeho k těmto postojům mazaně zmanipuloval jeho zeť, tj. muž, který zaníceně podporuje ilegální osady a vraždy dětí, lékařů, žurnalistů a nekonečnou teroristickou kampaň spuštěnou ortodoxními Židy proti Palestincům.

A nakonec tyto Pompeovy poznámky pronesené v Izraeli mohou posloužit jako další indikátor toho, kam věci směřují – nejen k úplnému ukradení Golandských výšin (arabsky al-Jawlān), ale i pokračování už probíhajícího úsilí o destabilizaci a zničení sousedů Izraele (které je od zřízení židovského státu trvalé), k pravděpodobnosti anexe Západního břehu a k dalším etnickým čistkám s tím spojenými a k válce s Íránem a s Hizbolláhem v Libanonu. Samozřejmě, že nic z toho by nebylo možné bez přímého zapojení Spojených států a jejich pentagonské válečné mašinérie.

Trumpovi neoconi opět vedou národ směrem k bombardování suverénních zemí za bílého dne, které pro Spojené státy nepředstavují žádnou hrozbu. Tyhle injekce náboženského fanatismu nám přinejmenším říkají, že máme před sebou výhled, který je důvodem k obavám.

By Kurt Nimmo

Global Research, March 24, 2019

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/pompeo-god-sent-trump-to-invade-iran/5672472

Twitter Ads info and privacy

Twitter Ads info and privacy

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Masakr tanků Leopard 2 a BVP Bradley v Záporoží (video)

9. června zveřejnila ruská média video ukazující drsnou porážku, kterou o den dříve kyjevské síly utrpěly při pokusu o postup u vesnice...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x