Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Popírání vlastní kultury je „trapná sebe-nenávist“

Popírání vlastní kultury je „trapná sebe-nenávist“

Ta nedávná reklama SAS, která vyvolala tolika pobouření (odkaz na článek o ní je dole) přiměla proslulého švédského spisovatele Hermana Lindqvista, aby úplně rozcupoval ten reklamní škvár, co pokrokově a politicky korektně tvrdil, že nic takového jako Skandinávská kultura neexistuje a že veškerá Skandinávská kultura byla ukradena od jiných kultur.

Lindqvist v úvodníku pro švédský deník Dagens Nyheter tvrdí, že SAS nemá ani ponětí, co to historie země je. Lindqvist napadá tu poslední reklamu SAS, kde tato „uvědomělá“ letecká společnost pronáší chmurné prohlášení, že nic unikátně skandinávského nebo švédského neexistuje.

Lindqvist toto nechutné tvrzení správně považuje za „trapný příklad sebe-nenávisti.“

„Popírači švédismu,“ jak je nazývá, tvrdí, že Švédové nemají nic, na co by mohli být hrdí. Podle Lindqvista však lidé, kteří říkají takové věci, prostě vůbec nechápou, co to je národ.

„Jsou úplně vedle a nemají ani ponětí, co to je historie země. Připisují unikátní kvality Francii, Norsku, Japonsku a všem dalším zemím na světě. Jen ale Švédové jsou unikátní svou absencí originality a neustálým popíráním svého vlastního charakteru. Popírači švédskosti vůbec nechápou, že každá země na zemi je souhrnem konkrétních zkušeností takovéto země,“ píše.

V poslední době předivo švédské společnosti dramaticky přetvořila imigrace z Afriky a ze Středního východu. Lindqvistův článek rovněž vznesl otázku o tom, jak bude švédská společnost vypadat v budoucnu. Podle něj má tato země už teď největší podíl muslimů v Západní Evropě.

„Podle švédského Statistického úřadu bylo ve Švédsku v roce 1930 15 muslimů. Dnes jich je přes milion a zhruba jedna třetina z nich jsou praktikující muslimové, kteří zaplňují více než 20 mešit. Švédsko má nejvyšší podíl muslimského obyvatelstva ze všech Západoevropských zemí,“ píše Lindqvist.

By Emma R. 18 February 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/swedish-historian-denial-of-ones-culture-is-embarrassing-self-hatred/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x