Free Porn
Čtvrtek, 30 května, 2024
Home Nezařazené Povědomí o Bildebergu v roce 2011 explodovalo

Povědomí o Bildebergu v roce 2011 explodovalo

Množství letošní publicity, jaké se kolem tajné konference Bilderbeg v tomto roce v St. Moritz ve Švýcarsku nahromadilo, daleko přesahuje rozsah reportáží, jaké si dovolili při minulých shromáždění této elitní kabaly s tím, že i reportáže hlavních médií a mezinárodních tiskových agentur nakonec o této letošní události referovaly, i když to během minulých padesáti let odmítali dělat. V šíření těch zpráv sehráli významnou roli protestující, alternativní média a anti-Bilderbergovští politici.
Bilderberg pojmenovaný po holandském hotelu, kde se jeho členové poprvé v roce 1954 sešli, svádí dohromady některé z nejvlivnější figur Země. Každý rok tohle piklení navštíví více než 120 vrcholných činitelů vlád, bankovnictví, médií, financí, businessu, mozkových trustů, ozbrojených sil a i evropských panovníků.

Mezi potvrzenými účastníky z Evropy a Kanady to v roce 2011 byli britský ministr financí a podle ministerstva – „ve své oficiální funkci“, president Evropské centrální banky, šéf Kanadské centrální banky, královny z Holandska a Španělska, korunní princ z Norska, zástupci nepředstavitelně rozsáhlého bankovního impéria Rothschildů, ministři financí, hlavy států a mnoho dalších.

Reportér z britského Guardian na místě řekl, že se účastnily i osoby, které nebyly na oficiálním seznamu – a při tom je zjišťován jejich pravidelný téměř každoroční výskyt. Mezi nimi byla německá kancléřka Angela Merkel, generální tajemník NATO Anders Rasmussen a socialistický ministerský předseda José Luis Rodriguez Zapatero ze Španělska. Zakladatel Microsoftu a multi-miliardář Bill Gates tam byl údajně spatřen také.

Účastnilo se i dost ne-Západňáků, včetně tureckých magnátů businessu a členů turecké politické třídy. Vyšší představitelé brutální komunistické diktatury vládnoucí v kontinentální Číně tam byli také. A také ruský oligarcha.

Účastnilo se i více než dva tucty prominentních členů americké elity. Zvláště zajímavé kádry v roce 2011 včetně i určitých pánů nad internetovým světem: zakladatel Facebooku; předseda představenstva Googlu; spoluzakladatel a předseda představenstva Linkedln; zakladatel a generální ředitel Amazon.com; velitel amerického vojenského „kyber-velitelství“ (čili USCYBERCOM); vrchní ředitel výzkumu a strategie u Microsoftu; a další.

I zástupci ne-digitální americké elity tu byli při síle. Mezi nimi to byl i bývalý poradce Kaddáfího a neo-konzervativec z Bushovy éry výstřední Richard Perle; miliardář David Rockefeller, který se konspiracemi k nastolení globálního a ekonomického systému i otevřeně chlubil ve své autobiografii; Robert Rubin, bývalý ministr financí a současný spolupředseda nesmírně mocné, světovou vládu propagující Rady pro mezinárodní vztahy; místopředseda Citigroup; televizní osobnost Charlie Rose; bývalý ministr zahraničí Henry Kissinger, který často a veřejně volá po tom, co nazývá „Novým světovým řádem – New World Order“; president Světové banky a další.

Nechyběli ani vrcholní představitelé Obamovy administrativy – celkem ironicky – asistent generálního prokurátora pro antitrustovou politiku. Náměstek státního sekretáře (ministra zahraničí) James Steinberg a ředitel Národní bezpečnostní agentury (NSA) Keith Alexander byli také na oficiálním seznamu, kde byli i šéfové z Federálních rezerv a ozbrojených sil. Kdo nebyl sice na veřejném seznamu, ale na konferenci vidět byl, jak potvrzují nepotvrzené reportáže od dopisovatelů ze St. Moritz, to byl sekretář (ministr) obrany Robert Gates.

Podle všech objektivních standardů by shromáždění více než 120 nejmocnějších osob světa zřejmě mělo být pro média nesmírně cenné. Ale až dosud toto piklení jen zřídka přitáhlo i jen zběžnou zmínku v tisku establišmentu. To ustrašené ticho ta nejtemnější podezření jen přiživilo i s nesčetnými teoriemi o tom, co tato skupina potají možná kuje za pikle. Ovšem letos to bylo jiné, přinejmenším z hlediska zpravodajství médií.

V článcích posbíraných z četných velkých povídaček US noviny včetně např. Washington Post,Associated Press tisková agentura popsaly tuto událost z 9. – 12. června jako „tajné shromáždění vyšších vládních činitelů a výkonných businessmanů … které někteří spojují se stínovou vládou světa.“ I CNBCForbes, Fox NewsBaltimore Sun, magazín Time a další také pustili zprávy o Bilderbergu.

I v Číně bzučí v médiích zprávy o této konferenci. Jedna zpráva v čínském jazyce od francouzské tiskové agentury AFP o této skupině referuje jako „tajemné stínové vládě světa“ na titulní straně, jak to vypadá z překladu Googlu. Mezi čínskými médii titánských United Daily News spustil podobnou hlavní titulní stranu s další článkem o Bilderbergu.

I evropské a ruské novinové články nabízí dosud bezprecedentní rozsah reportáží s tím, že jak listGuardian tak televizní síť Russia Today na místo vyslaly reportéry. Několik zpráv z alternativních médií včetně American Free Press a InfoWars vyslalo reportéry také. A zvláště švýcarský tiskpřetékal reportážemi o Bilderbergu po celý týden.

Analytici spekulovali o tom, že establišment tak zvaných „mainstreamových médií“ – která velicerychle ztrácí svůj tržní podíl, jak se spotřebitelé zpravodajství v rostoucí míře obrací k alternativním zdrojům – byla v podstatě donucena o této konferenci referovat ve snaze zachránit zbytky své věrohodnosti. Ale i přes vzrůstající pozornost v segmentu tisku establišmentu zprávy o této události podezřele chyběly.

Mezi potvrzenými účastníky Bilderbergu 2011 byli zástupci více než jen několika hlavních mediálních společností: šéfredaktor a dva korespondenti magazínu Economist; hlavní mezinárodní dopisovatel německého listu Die Zeit; šéfredaktor Helsingin Sanomat, největšího skandinávského deníku; politický komentátor holandského listu NRC Handelsblad; generální ředitel portugalského mediálního gigantu Impresa a další. Nikdo z těchto „zpravodajských“ kanálů o konferenci v Bilderbergu až do uzávěrky 12. června nereferoval.

Ovšem byla tu jedna pozoruhodná výjimka. Mezi přítomnými na summitu Bilderberg byl i generální ředitel a vydavatel Standard Medien AG, rakouského mediálního konglomerátu. A jeden z on-line portálů této firmy, derstandard.at, referoval o té skutečnosti, že šéf rakouské vlády, federální kancléř Werner Faymann, se také účastnil.

Soupeřící politická strana byla zjevně naštvaná tím, že se národní kancléř tohoto shromáždění účastnil, a dokonce z konference od Faymanna po jeho návratu požadují „špionážní“ zprávu. Takže nebudou-li o vzrůstajícím skandálu referovat, mohlo by to vyvolat vážné otázky o integritě Standard Medien u rakouských spotřebitelů zpravodajství.

Ale i když takto těží ze zpravodajství o Bilderbergu, kritici si pořád stěžují, že množství mediální účasti na této konferenci bylo nedostatečné – zvláště co se týče váhy zpráv. Další analytici sivšímají, že většina „maistreamových“ reportáží se zaměřuje na snižování významu této události nebo pokusy o démonizaci kritiků.

K pokroku však určitě došlo. Ačkoliv by nebylo možné přesně vypočítat, kolik lidí po světě se během minulého týdne o Bilderbergu dovědělo, máme jistotu, že bezpečný předpoklad je v milionech – možná jde i o desítky nebo stovky milionů.

V posledních letech publicisté, badatelé a tzv. „alternativní média“ ve vzrůstající míře tuto informaci šíří a zprávy o této kabale se šíří Internetem. A nikoliv jen v těch nově objevených tiskových zprávách, odhalení on-line zjevně dramaticky zvedla i povědomí o tomto piklení.

Stovky protestujících a kritiků z celého politického spektra se vydaly do St. Moritz, aby kritizovali účastnící se elity. Drželi tu transparenty proti Bilderbergu a projevovali svůj nesouhlas býčími rohy kolem perimetru luxusního hotelu Suvretta House během celého toho čtyřdenního shromáždění.

Během prvního dne konference spolu s falešným „bombovým“ plašením vztyčili kolem okraje areálu Bilderbergu gigantickou stěnu jako oponu. Údajně to bylo konstruováno, aby to protestujícím bránilo se dívat dovnitř a účastníky konference chránilo před nutností dívat se na rostoucí davy venku.

Ale v jednom okamžiku dostali protestující šanci pokřikovat na některé těžce hlídané členy elity v konfrontaci tváří v tvář. Bylo to během „procházky přírodou“ mimo hotel, kdy jeden aktivista dokonce měl krátkou výměnu názorů s Thomasem Endersem generálním ředitelem Airbusu. „Děláme jen svou agendu,“ odpovídal Enders na otázku o tom, o čem se tam za zavřenými dveřmi spolu s politiky diskutovalo. „Nemusím vám to říci a vy to nepotřebujete vědět,“ arogantně vysvětlil s úsměvem ve tváři.

I několik nižších příslušníků politické třídy kolem této události dělalo randál. Italský člen Evropského parlamentu Mario Borghezio se např. první den pokusil vynutit si na tuto konferenci přístup. Údajně jej policie zadržela a zmlátila s vyvoláním požadavku na vysvětlení od Italské ambasády.

Prominentní švýcarští politici byli z tohoto shromáždění rozzuření také. Např. člen parlamentu ze středopravicové největší národní strany Dominique Baettig žádal prokurátory, aby uvážili zatčení některých účastníků jako bývalý US státní sekretář Henry Kissinger za válečné zločiny s poukazem, že švýcarští činitelé na této události by měli být obviněni ze zrady. I Baettig se neúspěšně pokusil na konferenci vlámat během toho, co Charlie Skeleton z Guardian nazval „historickým momentem“.

Někteří z oponentů Bilderbergu navrhovali také zatčení účastníků z US s poukazem na Loganův zákon. Ten Američanům zakazuje s cizími činiteli vést politická jednání.

Pravidelný návštěvník Bilderbergu a bývalý šéf Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominque Strauss-Kahn, další socialista, byl nedávno v New Yorku zatčen za neupřesněná sexuální obvinění. Ale volání po stíhání různých Bilderbergerů za širokou paletu kriminálních přečinů se ozývá čím dál hlasitěji.

Kritikům tohoto piklení se samozřejmě apologeti establišmentu standardně posmívají jako konspiračním „teoretikům“ či i hůře. Vládou financovaná BBC nedávno vedla nenávistnou očerňující štvanici proti lidem podezřelým Bilderbergismu ve snaze spojovat opozici k tajným shromážděním globálních tvůrců politik s anti-semitismem a s dalšími nechutnými asociacemi.

Ale únikypolitická prohlášení účastníků během těch let – o kterých BBC referovala – ironicky odhalily, že ta kabala stojí za více než jen za prohození pár slov. Kontinentální superstrát známý jako Evropská unie a ta vrávorající regionální měna „euro“ jsou jen pár příklady vývoje z posledních desetiletí, které se připisují Bilderbergu.

Útržkovité důkazy rovněž naznačují, že skupina hrála důležitou roli při zjevně nevysvětlitelných vzestupů k moci u národních vůdců. Např. Bill Clinton, účastník konference v roce 1991 jako téměř neznámý guvernér státu. Následujícího roku se stal presidentem. Pak presidentský kandidát Barack Obama tam byl údajně v roce 2008. Britský ministerský předseda David Cameron a bývalý poslanec Tony Blair, ti oba byli také před vzestupem na vrcholnou pozici na Bilderbergu. A tak to bylo s četnými globálními handlíři s mocí, které by tu bylo příliš dlouhé jmenovat.

Kvůli tuhému utajení jsou spekulace o tom, co mohlo být v roce 2011 v agendě, jako obvykle velice bujné. Ale tiskové prohlášení vystavené na relativně nové „oficiální“ webové stránce Bilderbergu citované AP a dalšími nabízí určité obecnosti o předmětech diskusí: euro, výzvy pro EU, sociální sítě, „bezpečnostní záležitosti“, Střední východ, „demografické výzvy“, Čína a další. V roce 2007 byl hlavní položkou agendy Nový světový řád „New World Order“.

„Co je na Bilderbergu jako fóru unikátního je jeho široký průřez předním občanstvem, které se tu schází na téměř tři dny k neformálním diskusím mimo protokol,“ sděluje veřejné prohlášení této skupiny, tvrdící, že „soukromý charakter této schůzky … nemá jiný účel než účastníkům umožnit projevit svůj názor otevřeně a svobodně.“ Kritici této stínové kabaly to však pořád ještě neberou.

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/awareness-of-bilderberg-cabal-explodes-in-2011.html

Pro NWOO přeložil Miroslav P

ALEX NEWMAN
New American
June 13, 2011
Kam dál:

Tento rok jako obvykle nebyla o setkání skupiny Bilderberg v českých médiích ani zmínka. Přinášíme Vám proto alespoň zatím nepřeložené reportáže, které jsem dělal pro americké noviny American Free Press a radio Global Freedom Report. Prosíme o pomoc s překladem.

Rozhovor se Švýcarským politikem, který hlasitě vystupoval proti setkání skupiny Bilderberg ve Švýcarsku a který se podílel na podání trestních oznámení na George Bushe a Henryho Kissingera

Reportáž FOX NEWS v show Judge Napolitana

Reportáže RT

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
10
0
Would love your thoughts, please comment.x