Pátek, 9 června, 2023
Home Nezařazené Pravda o 11. září

Pravda o 11. září

(www.document.no)

“Americké strategické a ekonomické zájmy na Středním východě a v muslimském světě jsou ohrožovány palestinskou agónií, která nevyhnutelně přivolává teroristické útoky proti americkým občanům a majetku.”
– Eric Margolis, Sun Media, 2. září 2001, tedy 9 dní před útoky

Patnáct let po 11. září Američané stále nechápou skutečnou příčinu těchto útoků.
Lze jim to mít za zlé? Politici a média zcela zamlžili pravdu skrývající se za těmito a pozdějšími útoky, nazývanými “terorismus.” Zatímco se oplakává 11. září, americké těžké bombardéry B-52 shazují bombový déšť na to, co zbylo z Afghánistánu, bezvýsledně se snažíc rozdrtit kmenové jednotky (Taliban), které bojují proti okupaci.

To samé jsme udělali v 80. letech v Laosu, jak president Obama náležitě  poznamenal, když tam byl nyní na návštěvě. Laos se nikdy nezotavil a nezotaví se ani Afghánistán.

Od roku 2015 shodily USA tolik bomb na Irák, Sýrii, Libyi, Jemen, Somálsko, Pákistán a Afghánistán, že jsou americké zásoby bomb kriticky nízké a jejich výrobci točí přesčasy.

11. září byla odplata, řízená lidmi hlavně saúdské národnosti, kteří tvrdili, že chtějí potrestat USA za podporu izraelského útlaku Palestiny a za to, co nazývali americkou okupací Saúdské Arábie.

Toť vše, co dosud víme. Nedozvěděli jsme se skutečný příběh 11. září. Nejlépe učiníme, budeme-li se ptát, kdo z toho těží. Qui bono?

Příběh 11. září byl ihned otočen G.W. Bushem ve falešné tvrzení, že byla Amerika napadena Muslimy kvůli svým “svobodám” a “životnímu stylu.”
Tento podvod otevřel Pandořinu skříňku, ze které vypustil narůstající vlnu islamofobie a křižácké horečky, zachvacující USA a Evropu.

Amerika nebyla napadena akvůli tomu, čím je, ale za to, co dělá po celém muslimském světě. Většina Američanů neví, že k první “změně režimu” CIA na Středním východě došlo v Sýrii již v roce 1984. Jsme v tom stále.

Tři mušketýři USA, Británie a Francie odjakživa svrhávají a mění režimy po Středním východě a v Africe, nastolujíc své diktátory, kteří vyhovují jejich zájmům – od západní Afriky po Tadžikistán.

Hillary Clinton nyní řekla, že v případě svého zvolení by prosazovala americký excepcionalismus a zajistila nový světový řád. Nejedná se o nic jiného, než expanzi a hegemonii. Pokud Clintonová vyhraje, těšme se na zahraniční vojenskou politiku, řízenou Goldman Sachs a neokonzervativci.
Donald Trump slibuje významné navýšení vojenských výdajů v době, kdy americká infrastruktura rezaví či kolabuje a americký dluh hvězd se dotýká. Clintonová i Trump varují před zvyšující se hrozbou pro Ameriku ze strany ISIS a Severní Koreji. Ve skutečnosti je největší domácí hrozbou typ gangové střílečky  v Chicagu, kde bylo letos zabito zatím 500 lidí.

Islámský stát je vojensky bezvýznamná hrstka dvaceti chuligánů. Severní Korea pouze chce být nechána na pokoji ve své bídě. Washington, Paříž a Londýn dnes potřebují strašidlo jako ISIS, stejně jako potřebovali Al-Káida a předtím Sovětský svaz, aby ospravedlnili nové, rozpočet vysávající výdaje na zbraně a drželi obyvatelstvo podvodem napořád vybičované.

Z mezinárodního hlediska je největší hrozbou americké bezpečnosti samozřejmě jaderně ozbrojené Rusko, vlastnící dostatek mezikontinentálních a z moře vypouštěných raket pro vymazání USA z mapy. Proto je nejdůležitější zahraniční a národně-bezpečnostní prioritou Washingtonu zachování klidných a způsobných vztahů s Ruskem a jeho vedením.

Namísto toho je zde Hillary Clintonová a její zběsilí prováleční neoconi, pokoušející se při každé příležitosti vyprovokovat Rusko a vzbuzující dojem, že je to Moskva, kdo začne válku. Jednalo se přesně o tu samou válečnou rétoriku a řinčení zbraněmi, která v roce 1983 při krizi Able Archer přivedla USA a SSSR na pokraj plnohodnotné jaderné války. Donald Trump, při všech svých výkřicích a islamofobii, má absolutně pravdu ohledně usilování o dobré vztahy s Moskvou. Démonizace Putina táborem Clintonové a poslušnými médii je dětinské, ostudné a nepříslušící velké mocnosti.
Zdroj: http://ericmargolis.com/2016/09/truth-about-911/

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Soros při protiofenzivě předpovídá ukrajinské vítězství a říká, že Rusko je ‚papírový tygr‘

Tento miliardář diskutoval jak o Ukrajinské válce, tak ale i o klimatické změně a hrozbě umělé inteligence (AI). Americký...

Brusel zneužívá Ukrajinskou válku k uzurpaci vojenských pravomocí od členských států, varuje europoslanec

Systém EU ke zvýšení dodávek munice Ukrajině je krokem s důsledky „uzurpace vojenských pravomocí“ v tomto bloku, varoval europoslanec. Poslanec zvolený...

Zelenskyj přiznává hrůzu z Trumpa roku 2024 a prosí o více Patriotů

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj přiznal, že má strach z možného návratu Donalda Trumpa do Bílého domu roku 2024, než poprosil o více amerických...

Sociální média zakazují na svých stránkách kampaň Roberta F. Kennedyho jr.

Vlastník Twitteru Elon Musk pozval demokratického prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho jr., aby diskutoval na jeho Twitterových stránkách, neboť Kennedy sdělil, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
23
0
Would love your thoughts, please comment.x