Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home NWO Cenzura a informační manipulace Přes německého vládního činitele unikla zpráva shazující Covid-19 jako ‚falešný globální poplach‘

Přes německého vládního činitele unikla zpráva shazující Covid-19 jako ‚falešný globální poplach‘

Zpráva koncipovaná vědeckým panelem jmenovaným německým ministerstvem vnitra, která prohlašuje pandemii covid-19 za „falešný globální poplach“ unikla přes bývalého zaměstnance.

Německá spolková vláda spouští kontrolu škod poté, co zpráva uniklá z ministerstva vnitra zpochybňuje povídačku establishmentu o pandemii covid-19.

K některým klíčovým pasážím patří:

  • Nebezpeční covid-19 bylo přeceněno: nebezpečí představované novým virem nejspíš v žádném ohledu nepřekračovalo normální úroveň.
  • Lidé, kteří na Koronu umřeli, jsou v podstatě takoví, kteří by statisticky letos zemřeli i tak, protože dosáhli konce života a jejich oslabená těla si už nebyla schopna poradit s žádným náhodným stresem (včetně všech těch asi 150 virů, které jsou v současnosti v oběhu).
  • Celosvětově během tohoto čtvrtletí došlo nanejvýš k 250 000 úmrtím na covid-19 v porovnání s 1,5 milionem mrtvých (z toho 25 100 v Německu) během vlny chřipky 2017/18.
  • Nebezpečí zjevně není vyšší než u mnoha jiných virů. Neexistuje žádný důkaz, že by šlo o větší hrozbu, aby to nebyl falešný poplach.
  • Odveta by mohla jít po této linii: Během Koronové krize se stát ukázal být jedním z největších tvůrců Fake News.

Prozatím je to zlé. Ale zhoršuje se to.

Strategic Culture hlásí:

Zpráva se zaměřuje na „souhrnné a těžké důsledky Koronových opatření“ a varuje, že ty jsou „hrozné“.

Více lidí umírá kvůli státem uvaleným koronovým opatřením, než jich zabil virus.

Zdůvodnění spěje ke skandálu:

Na koronu se soustřeďující německý zdravotní systém odkládá život zachraňující operace a zpožďuje či omezuje ošetřování pacientů bez korony.

Berlín v režimu popírání – vědci vrací úder

Vláda se zpočátku tuto zprávu pokoušela shazovat jako „práci jednoho zaměstnance“ s tím, že její obsah je „jeho vlastní názor,“ přičemž žurnalisté v jednotném šiku zmlkli a přestali klást politikům otázky.

Ale tu 93stránkovou zpráva s názvem „Analýza krizového managementu“ koncipoval vědecký panel jmenovaný ministerstvem vnitra a skládal se z externích zdravotních expertů z několika německých univerzit.

Zpráva byla iniciativou oddělení na ministerstvu vnitra zvaného Jednotka KM4 a ta má na starosti „Ochranu kriticky důležitých infrastruktur.“

Byl to také německý činitel, ze kterého se stal vynašeč, Stephen Kohn, který na tom pracoval a přes kterého to uniklo do médií.

Autoři této zpráva už také 11. května vydali společné tiskové prohlášení, v němž vládě zlořečili za přezírání rad expertů a ministerstvo vnitra žádali o oficiální komentář k tomuto společnému prohlášení expertů:

„Terapeutická a preventivní opatření by nikdy neměla přinášet více škod než nemoc sama. Jejich cílem by měla být ochrana ohrožených skupin, aniž by byla ohrožena dostupnost lékařské péče a zdraví celkové populace, jak k tomu bohužel dochází.“

„My se u svých pacientů ve vědecké a lékařské praxi každodenně potýkáme s druhotnými škodami koronavirových opatření.“

„Žádáme tudíž Spolkové ministerstvo vnitra, aby naši tiskovou zprávu komentovalo, a doufáme ve věcnou diskusi o koronavirových opatřeních takovou, která povede k nejlepším možným řešením pro celou populaci.“

Od sepsání uplynul už nějaký čas, německá vláda ale ještě nereagovala.

Fakta však bohužel obavy zdravotních expertů potvrzují.

23. května napsaly německé noviny Das Bild článek: „Dramatické důsledky koronových opatření: odloženo 52 000 operací rakoviny.“

V článku varuje jeden lékař, že: „Dopady koronové krize budeme pociťovat ještě roky.“

Zastřelení vynašeče. Přezírání poselství

15. května referoval Der Spiegel: „Vynašeč Stephen Kohn byl mezitím už postaven mimo službu. Poradili mu, ať si opatří advokáta a zkonfiskovali mu pracovní notebook.“

Kohn tu zprávu původně nechal uniknout 9. května do liberálně konzervativního magazínu Tichys Einblick, tj. do jednoho z nejpopulárnějších alternativních mediálních kanálů Německa.

Reportáže o této zprávě pronikly do mainstreamu během druhého květnového týdne, pak ale ve třetím týdnu jak média, tak politici diskusi o této záležitosti zastavili a odmítají to jakkoliv komentovat.

Emblematickým se stal přístup Güntera Kringse, mluvčího ministra vnitra Horsta Seehofera – šéfa tohoto vynašeče:

Když se ho ptali, zda bere tento dokument vážně, tak Krings odpověděl:

„Kdybyste začali s analýzami spisů jako tenhle, tak byste dost brzy mohli začít do parlamentních slyšení zvát ty týpky s alobalovými klobouky.“

Týpci s alobalovými klobouky je termín používaný k označení lidí, kteří věří konspiračním teoriím. – Podle starého sci-fi, kdy se takoví alobalovými klobouky chránili před vlnami k ovládání myšlenek.

A také potom článek od Der Spiegel zabývající se protesty proti koronové karanténě a důsledky uniklé zprávy obsahoval slovo „konspirace“ ne méně než 17 krát!

Ale k žádné diskusi o otázkách, která tato zpráva vznáší, nedochází.

Mimo Německo se o této zprávě téměř nereferuje.

Protestní hnutí nebo „Koronová rebelie“.

Němci začali demonstrovat proti karanténě už od dubna.

A tisíce občanů se ukazují na demonstracích každý víkend, i když vláda restrikce už uvolňuje.

Ty demonstrace nejsou čistě proti těmto restrikcím, které jsou ve skutečnosti v porovnání s mnoha Západními zeměmi mírné.

Ty demonstrace zpochybňují celou tu Povídačku o Koroně ještě více její účastníky, zvláště roli Billa Gatese, jakou hraje jako druhý největší dárce WHO (a teď už číslo jedna, když Trump suspendoval americké příspěvky).

Ve skutečnosti se největší taková demonstrace odehrála 9. května ve Stuttgartu, kde se shromáždily desetitisíce lidí, aby řekly ne NWO (New World Order – Novému světovému řádu).

Němci říkají ne všem orwellovským řešením, která by vláda mohla uvalit na základě toho pochybného „nouzového stavu“ počínaje apkami pro masový dohled až po povinné očkování.

Uniklá zpráva dokládá, že jejich obavy jsou dobře podložené.

Přinejmenším co se týče falešné povahy „Koronové pandemie.“

Ten zbytek by mohl brzy přijít.

June 2, 2020 Baxter Dmitry

Zdroj: https://newspunch.com/german-govt-official-leaks-report-denouncing-covid-19-global-false-alarm/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x