Středa, 24 dubna, 2024
Home NWO Mezinárodní konflikty Přímo od průměrných Ukrajinců ve válčící zemi: Tu válku potřebují USA ne...

Přímo od průměrných Ukrajinců ve válčící zemi: Tu válku potřebují USA ne my

Má ukrajinská manželka je nacionalistka. Vítal jsem její příbuzné v její zemědělské vesnici západně od Kyjeva slovy „slava Ukraini“ (sláva Ukrajině). Odpovídali standardní druhou polovinou „herojem slava“ (sláva hrdinům).

Vše nám to říká: Ukrajinský patriotismus je autentickou, představou vrostlou v lidu, který staletí zažíval nevídaný historický útlak z rukou různých invazních sil. Oni nechtějí být pod dominancí ruského státu, zrovna tak jako nechtějí být podmaněni Turky nebo Huny nebo tou žumpou z Washingtonu DC.

Ale ukrajinská aspirace na nezávislost se zneužívá jako mocenská zbraň v širším regionálním i globální zápase mezi Západem a všemi ostatními.

Žádná jiná entita než Americký hluboký stát a jeho (doslova dementní) loutka v úřadě Joseph Biden nechce, aby mezi Ruským a Ukrajinským lidem vypukla válka, když jsou to jinak bratři, kteří do značné míry sdílí společný kulturní a etnický základ. Jejich historické vazby se táhnou staletí zpět.

CNN a New York Times ani americké veřejnosti neřeknou pravdu o Ukrajině (nebo čemkoliv toho se týkajícím). Většina Američanů je pochopitelné ohledně neprůhledného regionálního zápasu na druhé straně planety politicky negramotná. Většina Ukrajinu ani nenajde na mapě.  Spousta by neukázalo ani na Rusko s největší pevninskou rozlohou na Zemi spojenou do jednoho politického celku – neboť takové je dědictví kvality veřejného školství, jakého se zde dětem dostává.

Ukrajinci v tom nejsou sami při upřednostňování míru, místo aby trvali na zbytečné válce se svým východním sousedem. I přes neustálý příval propagandy válečného štvaní, kterou takoví jako MSNBC rvou americké veřejnosti do chřtánu 7 dnů v týdnu 24 hodin denně, to ukazuje průzkum veřejného mínění:

„Průzkum od Convention of States Action (COSA) v partnerství s Trafalgar Group zjistil, že jen 15,3 procenta pravděpodobných voličů ve všeobecných volbách si myslí, že USA by v případě invaze měly poskytnout vojáky do pole.“

Vše, co bylo na Západě projevem stavu „demokracie“, už nemá žádný smysl. Ač lidé válku nechtějí, tak přesně toho se jim dostane. Na těch zaranžovaných volbách nezáleží; elity dělají vše, co se jim zamane.

Podle empirického kvantitativního výzkumu od princetonských vědců:

„Multi-variantní analýza ukazuje, že ekonomické elity a organizované skupiny zastupující business zájmy mají značně nezávislý dopad na politiku americké vlády, přičemž běžní občané a zájmové skupiny zastupující masy mají nezávislý vliv nepatrný až žádný.“

Obranu takové svévolně definované „demokracie“ americká korporátní média podstrkují jako ospravedlnění k zahájení války s jaderně vyzbrojeným Ruskem:

„Putin chce, aby se ta demokracie na Ukrajině zhroutila. Chce, aby jeho sousedi v Bělorusku, Kazachstánu i v Polsku a Maďarsku pochybovali, zda bude v dlouhodobém výhledu demokracie někdy životaschopná i v jejich zemích. Ve vzdálenějším zahraničí chce vyvinout značný tlak na Západní a demokratické instituce, zvláště na Evropskou unii a NATO, aby se rozpadly.“

Inženýři k vykonstruování konsensu korporátních médií od vás chtějí, abyste uvěřili, že politik z jiného kontinentu Putin je tou nejděsivější hrozbou americké demokracii, to ale není:

  • Miliardy dolarů nevystopovatelných „temných peněz“ hotovosti na kampaně pro politiky od anonymních „dárců“ výměnou za vládní politiku na ruku
  • Masové odposlechy zpravodajských agentur
  • Vládou vynucovaná cenzura proti-autoritářským politickým názorovým verzím na sociálních médiích

Výše zmiňovaný průzkum amerických postojů ke konfliktu s Ruskem dává logický smysl. Proč by běžný americký pracující ohánějící se, aby uživil rodinu, měl chtít rozběhnout válku ve vzdálené zemi, která nemá žádný vnímatelný dopad na jeho každodenní život?

USA nemají žádný strategický národní zájem na obraně Ukrajiny. Ale ty mocné síly, co stanovují americkou politiku, mají velice konkrétní, úzké cíle na rozběhnutí války na Ukrajině:

  • Ospravedlnění většího vojenského rozpočtu k těm 777 miliardám dolarů pro tu nenasytnou válečnou mašinérii
  • Zvýšení cen akcií pro Raytheon, Boeing atd.
  • Odvedení pozornosti veřejnosti od různých průšvihů Bidenovy administrativy
  • Pokračování v té 5leté povídačce Russiangate původně vymyšlené k obvinění z volební porážky Hillary Clinton roku 2016 a neustále znovu vzkříšené a znovu naaranžované pro doslova jakoukoliv propagandistickou potřebu korporátních médií.
  • Dále k vytlačení Ruska z mezinárodní komunity tlačením hranic NATO blíže a blíže k Moskvě (i přes zadokumentované sliby z nejvyšších úrovní vedení NATO, že to dělat nebudou, už od pádu Sovětského svazu).

Nic z těch snah nepomůže běžnému Američanovi, zrovna tak, jako z toho nic dobrého neudělá pro pracující třídu ukrajinských vesničanů jako rodina mé manželky. Budou to oni, kdo ponesou náklady války, ne ten na cracku jedoucí syn Joe Bidena, který zasedá ve správní radě ukrajinské energetické firmy, ač neumí ukrajinsky, ani nic neví o Ukrajině, nevyzná se v energetice ani ve vedení businessu.

Na vyčenichání politicky vylhaných propagandistických sraček mají dobrým nosem vybavení Ukrajinci výjimečný talent. Staletí brutálních okupací cizími mocnostmi a manipulací jejich vnitřních záležitostí ve prospěch ciziny utvářelo jejich historii, teď to tedy není to výjimka.

Běžný sedlák pěstující brambory bude první, kdo potvrdí, jak je jejich vládnoucí elita zkorumpovaná, kdo je ale zkorumpoval a jakým širším globálním zájmům slouží? Západní loutkáři rozvrátili Ukrajinský stát a dirigovali ho, aby plnil jejich agendu, ne sloužil svému lidu, jak by to mělo být v „demokracii“.

Rodina a přátelé mé manželky se ohledně současného přetlačování ve stylu studené války jednotně shodnou: je to Bidenova válka, ne jejich.

(Ve skutečnosti Biden nejspíš nemá ani schopnost nakrmit se lžičkou svou dětskou výživou na noc, natož aby spřádal dlouhodobou strategii k vyvolání války. Znamená to, že je to válka Bidenových loutkářů.)

I přes vybičované úsilí mezinárodních liberálních médií rozdmychat na Ukrajině šílenství, ho tam nikdo stejně nechce. Na vrcholu jejich politických přání je, aby je nechali na pokoji, aby si spravovali svou vlastní zemi a měli skutečnou kontrolu nad svým osudem (a ne jen plastovou hračku jako atrapu demokracie, když slouží jako loutky Západním elitám).

Chtějí se osvobodit od intrikánských sociopatů ve vzdálených zemích, kteří s nimi hrají jako s figurkou na geopolitické šachovnici.

Jinými slovy, chtějí to samé, co všichni normální lidé všude na světě.

By Ben Bartee – February 23, 2022

Zdroj: https://www.thedailybell.com/all-articles/news-analysis/direct-from-average-ukrainians-in-war-crosshairs-the-us-needs-this-war-not-us/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x