Free Porn
Středa, 19 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Pro-migrační neziskovky zastavily na řeckém ostrově činnost kvůli útokům místních ‚fašistů‘

Pro-migrační neziskovky zastavily na řeckém ostrově činnost kvůli útokům místních ‚fašistů‘

Několik pro-migračních neziskovek suspenduje své aktivity na řeckém ostrově Lesbos kvůli napadání místními, které považují za krajně pravicové extremisty.

Jedním z těch, co zastavují operace, je i Douglas Herman, spolu-zakladatel neziskovky Refocus, který řekl, že mnohé organizace na Lesbu řekly dobrovolníkům a zaměstnancům, aby tento ostrov z obav o bezpečnost opustili, neboť narůstají útoky místních.

Podle Hermana, který svým šesti zaměstnancům řekl, aby Lesbos opustili, na ty pracovníky neziskovek útočí „fašistické gangy,“ o kterých řekl, že po celém ostrově zřídili silniční zátarasy a pracovníkům a dobrovolníkům neziskovek vyhrožují, hlásí Die Zeit.

Plavidlo neziskovky Mare Liberum, které tvrdí, že dohlíží na činnost úřadů hlídajících Řecko na moři, zda přitom neporušují lidská práva, také tvrdí, že je v pondělí večer napadli „fašisté“.

„Naši posádku napadl dav fašistů, když jsme Mare Liberum zakotvili ve Skala Loutron na Lesbu. Řvali na nás, vyhrožovali nám a polili nám palubu benzínem! Naše posádka byla dohnána k tomu, aby odplula, a teď kotvíme kus od pobřeží. My ale zůstaneme a i nadále je budeme monitorovat!“ uvedla tato skupina na Twitteru.

Také Reportéři bez hranic tvrdí, že došlo k několika útokům na žurnalisty působící na Lesbu.

K údajným útokům od místních ostrovanů došlo poté, co na ostrově už proběhlo několik bouří proti stavbě nových táborů pro migranty, neboť ta současná přijímací centra migrantů na ostrově jsou ohromně přecpaná.

Hněv místních byl patrný už roky, kdy vůdce komunity Moria Nikos Trakellis v roce 2018 prohlásil, že místní by mohli kvůli rostoucímu napětí na ostrově vzít zákon do vlastních rukou.

To napětí se jen eskalovalo poté, co turecký prezident Recep Tayyip Erdogan a jeho vláda nařídili otevřít hranici do Evropy pro všechny migranty v Turecku, což vedlo k tomu, že podle některých odhadů od minulého týdne na hranici zamířilo asi 100 000 migrantů nebo více.

Další obviňují Tureckou vládu, že migranty na hranici přiváží autobusy a státem vlastněnými vlaky.

AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

6 Mar 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/03/06/pro-migrant-ngos-stop-activity-greek-island-attacks-local-fascists/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x