Free Porn
Úterý, 25 června, 2024
Home EKONOMIKA Pro-migrační skupiny si stěžují na ‚nedostatečnou ziskovost‘ po Salviniho krácení výdajů

Pro-migrační skupiny si stěžují na ‚nedostatečnou ziskovost‘ po Salviniho krácení výdajů

Pro-migrační kooperativní skupiny, které spravují centra příjmu azylantů, si stěžují na nedostatečnou „ziskovost“ poté, co populistický ministr vnitra Matteo Salvini provedl výdajové škrty.

Asociace, která vede centra příjmu migrantů, vyjádřila nespokojenost s opatřeními krácení výdajů, které usilují o snížení nákladů na každého migrantů z 35 euro (896 Kč) na 20 euro (512 Kč) denně, kdy namítají, že tím bude postižena kvalita jimi poskytovaných služeb, hlásí Il Giornale.

Tato asociace podepsala dopis, který tato krácení odsuzuje a říká, že oni migrantům poskytují pouze základní potraviny a ubytování a nestačí to na jiné záležitosti jako výuka italštiny, ani na zdravotní a sociální služby včetně psychiatrické péče o migranty s duševními problémy.

Tyto skupiny rovněž poukázaly, že z toho bude méně peněz na „zisky společností“ a na „režie“, takže nejspíš sníží výplaty těm, kdo v migračních centrech pracují.

Salvini a další prezentovali spoustu důvodů pro tato krácení, kdy argumentovali, že peníze se promrhaly na migranty, u kterých je nepravděpodobné, že by mohli dostat status uprchlíků, když se jich v průměru 70 procent odmítá.

„Kdo v imigraci viděl koryto, je ode dneška na dietě,“ řekl Salvini a odsoudil mafiánské skupiny a jiné za pokusy hrabat profit z migrantů s dodatkem, že „prostor pro pohostinnost zůstane otevřený pro skutečné dobrovolníky.“

Zprávy o italských mafiánských skupinách zapojených do přijímacích center pro uchazeče o azyl přicházely už řadu let včetně roku 2016, kdy se tvrdilo, že zločinné organizace na Sicílii hrabou vládní peníze na ubytování migrantů, přičemž poskytují podřadné životní podmínky.

Mafii také obviňovali, že migranty nutí, aby jí platili „za ochranu“, kdy stížnosti pocházely od migrantů, kteří protestovali proti tak drsnému a často násilnému zacházení.

Další zpráva loni v Itálii vydaná proti-mafiánskými úkolovými silami ukázala, že migrace se stala pro organizovaný zločin v zemi jedním z nejziskovějších oborů podnikání.

Také zahraniční skupiny organizovaného zločinu – často ze Severní Afriky – údajně zahájily spolupráci s tradičními skupinami italské mafie.

Twitter Ads info and privacy

FILIPPO MONTEFORTE/AFP/Getty Images

8 Mar 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/03/08/pro-migrant-groups-complain-lack-profit-salvini-cuts/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

BIS nasadí k monitorování globálních bankovních transakcí AI, prý kvůli „praní peněz“

Spolu s tím, jak MMF momentálně rozbíhá zavádění svého nového systému globální CBDC (digitální měny centrální banky) zvané UMU (též známé jako Unicoin),...

Polsko má v Evropě nejvyšší růst HDP, předehnalo i Čínu

Zatímco Německo je v recesi, tak Polsko je v růstu HDP daleko před zbytkem Evropy. Data OECD za první čtvrtletí 2023...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x