Středa, 24 dubna, 2024
Home NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY Proč je establishment z Kennedyho tak vyděšený?

Proč je establishment z Kennedyho tak vyděšený?

My OP, jak Daisy dokumentovala, trpíme spoustou vyhazování z platforem. Je to finančně obtížné, ale zdaleka nejsme sami. Jednou z největších veřejných osobností, kterou pravidelně umlčují, je Robert F. Kennedy jr. (RFK), tj. oficiální prezidentský kandidát. RFK je neustále banován a očerňován jako „anti-vaxxer“. Je ale opravdu tak šílený?

Něco z životopisu RFK jr.

RFK jr. se narodil jako slavný a privilegovaný, samozřejmě s výjimkou toho, že mu v dětství zabili otce a strýce. RFK jr. byl dlouho nejznámější jako ekologický právník. V 80. letech se zapojil do čistění řeky Hudson v rámci nucených soudně nařízených komunitních prací kvůli zatčení za heroin. Jeho komunitní práce ho inspirovaly, aby pracoval se spoustou skupin věnujících se vyčištění Hudsonu a nakonec roku 1999 založil Alianci udržovatelů vody.

Nezůstal však jen u statutu ekologického hrdiny. Roku 2005 se zapojil do debaty o vakcínách, když ho kontaktovali rodiče vakcínami poškozených dětí. Od té doby už byste už těžko o RFK jr. našli článek, kde by nebyl označován za „anti-vaxxera“.

Po dobu asi patnácti let byl pro většinu lidí (včetně mě) považován spolu s celým anti-vakcinačním hnutím za cvoka. Vychoval jsem své děti se všemi těmi očkováními v důvěře v lékařskou profesi, že nás udržuje zdravé.

Až do Covidu.

Když se ze „dvou týdnů ke zploštění křivky grafu nákazy“ staly měsíce a pak roky, tak spoustě lidí začalo docházet, že s našimi dříve důvěryhodnými institucemi je něco hodně špatně. Zažívali jsme ztrátu podnikání a zruinování živobytí. Rozhodnutí se nepřijímala v nejlepším zájmu normálních Američanů těch, co vedli malé podnikání a spoléhali na takové instituce jako veřejné školy.

Když nastoupily injekce, věci se zvrhly. Přirozená imunita se naprosto ignorovala a od národa se chtělo, aby se se zdravím podvolil osudu pokusných myší s něčím, co nikdy neprošlo testováním dlouhodobých účinků. Když se začaly zavádět vakcinační povinnosti, tak uplatňování rodičovských rozhodnutí ohledně lékařských ošetření prosazovaných RFK jr. začalo najednou znít velice rozumně.

Začalo být jasné, že se kolem toho děje spousta lží a manipulací. Začal jsem být čím dál podezíravější k „oficiálním hlasům“ a ochotnější poslouchat osobnosti jako RFK jr. Koupil jsem si jeho knihu Skutečný Anthony Fauci skoro hned, jak byla k dostání.

Všechno jsem si to přečetl. Všech 492 stran rozebírajících jeden podfuk za druhým. Nemusíte s RFK jr. souhlasit ve všem, nikdo ale nemůže popřít, že tuhle problematiku zná. A nikdo ho nežaloval za pomluvu či očerňování, což mě přesvědčuje, že kniha je převážně správná.

Prodalo se přes milion výtisků Skutečného Anthony Fauciho a přes 23 000 revizí se kumulovalo do 4,8 hvězd, nedočkal se ale ani jedné revize knihy od tradičních médií.

Tak proč se ho Demokraté tolik bojí?

Na straně 142 RFK jr. vzpomíná, jak to probíhalo, když se měnil ze zvaného mluvčího, jehož články se pravidelně objevovaly v tradičních médiích, na totálního vyvržence. Jeho status se prudce změnil, jakmile přešel od čištění vodních toků k farmaceutickým společnostem. Měl však plné kapsy, měl jméno Kennedy a tak nezmizel.

S tím, jak začala být veřejnost čím dál více nedůvěřivá k reakci na Covid, začali lidé být ochotnější poslouchat i hlasy mimo hlavního proudu jako RFK jr. Jeho neziskovce Obrana zdraví dětí se v roce 2020 ne-zisky zdvojnásobily.

Jeho demonstrace „Braňme se povinnosti“ se v lednu 2022 zúčastnilo přes 30 000 lidí.

Po zveřejnění Skutečný Anthony Fauci zval Tucker Carlson RFK jr. daleko pravidelněji. Oba tito muži měli interview 19. dubna, když RFK jr. oznámil svůj plán na demokratickou prezidentskou kandidaturu. O pět dnů později 24. dubna Fox Tuckera vyhodil, což vedlo ke spekulacím, že to byla i ochota Tuckera poskytnout RFK jr. velkou platformu, co bylo součástí důvodu jeho propuštění.

RFK jr. měl interview i s takovými jako Russell Brand a Jordan Peterson. Ač ho neustále označovali za „cvoka“ a „extremistu“, když se ukazoval s rozmanitými hosty, tak mu procházelo všechno, až na to poslední.

Instagram po nesmírném sociálním tlaku Kennedymu vrátil jeho původní účet i jeho kampaňový účet, ač oznámil kandidaturu na prezidenta. I bývalý ředitel Twitteru Jack Dorsey za značného pokřiku mainstreamu RFK pochválil. Ukázalo se těžké ho umlčet.

V prezidentské debatě by byl velmi působivý.

Jestli je RFK jr. ohledně vakcín a zdraví dětí tak úplně mimo, tak proč se s ním místo nadávek někdo nepustí do opravdové debaty?

Ti lidé si s RFK jr. odmítají měnit argumentu, protože žádné nemají. Je dlouhodobě advokátem při soudech, takže v argumentaci je dobrý, a je také velice, velice inteligentní. Bez potíží čte vědecké materiály a tu debatu o zdraví dětí a očkování dobře chápe až tak hluboce, že spousta lidí včetně těch vysokoškolsky vzdělaných to tak nezvládá.

Např. ve Skutečný Anthony Fauci na stranách 285-256 diskutuje o debatě mezi Louisem Pasteurem a Antoine Bechampem v 19. století. Pro zjednodušení: Pasteur byl ten, kdo si uvědomil, že choroby šíří bakterie. Tvrdil, že budeme-li mít prostředí bez bacilů, tak se tím můžeme vyhýbat infekcím. Na tom je zjevně hodně pravdy. Podle toho v moderním Západním zdravotnictví postupujeme.

Avšak Bechamp, který žil ve zhruba stejné době jako Pasteur, tvrdil, že to není tak jednoduché. Myslel si, že nikdy všechny možné bacily nebudeme moci vyhubit, ani se o to pokoušet. Bechamp si myslel, že čas lépe strávíme tím, že se zaměříme na optimální výživu a základní čistotu tak, aby naše těla byla schopna co nejlépe bojovat se všemi choroboplodnými zárodky kolem. Víme, že právě toto platí i teď, a RFK jr. pomocí Bechampova způsobu myšlení zastává to, že bychom se asi měli zaměřit na lepší kvalitu potravin a zdravější prostředí pro děti, než na více farmaceutických produktů.

Na tom není nic šíleného a ve skutečnosti, čím více odhalujeme o důležitosti mikrobiomu ve svých střevech, tím větší to dává smysl. V knize Davida Quammena Zamotaný strom líčící celoživotní práci mikrobiologa Carla Woese předkládá nedávné výzkumu ukazující, že mikroskopický svět chápeme daleko méně, než jsme si mysleli. Jednoduché třídění mikroskopických forem života na „dobré“ a „zlé“ s následnými pokusy o vyhubení těch „zlých“ nemůže fungovat, když jsou hranice mezi druhy tak rozestřené.

Mnoho vědecky gramotných lidí to do různé míry chápe a částečně kvůli tomu to byli mnozí s PhD, kdo projevovali tu nejzatvrzelejší podezíravost kolem vakcín na Covid. Čas ukázal, že mají pravdu, když už zjišťujeme, že ty injekce byly přinejmenším značně neúčinné a přinejhorším pro některé skupiny až nebezpečné.

Ať je kontroverzní, nebo ne, svět kolem chápe.

A to vše dokazuje, že RFK jr. problematice rozumí na úrovni, na jaké to většina veřejných osobností nepobere. Jeho postoje určitě bývají i diskutabilní, nejsou však vyšinuté a nejsou vytažené z prstu. Avšak jelikož dostatečné chápání postojů v jeho seriózních argumentech vyžaduje porozumění vědě i historii, tak je pro mnoho kritiků snazší ho prohlásit za cvoka a odepřít mu možnost mluvit.

Ale RFK jr. svá poselství stejně šíří, nachází alternativní kanály a dělá, co se dá, aby odhalil zákulisní spolupráci mezi špičkami vlády a špičkami businessu.

A právě kvůli tomu je RFK jr. takovým trnem v patě establishmentu Demokratů. Nehraje podle not velkých mecenášů, podle kterých by měl tancovat, jak oni pískají. On sledoval, jak se Demokratická strana stala z protiválečné, proti-korporátní a svobodu slova zastávající partají váznutí v konformitě. Žádná další rodina nereprezentuje tu starou Demokratickou stranu natolik jako klan Kennedyů; on má unikátní pozici, aby ukázal, jak se Demokratická strana přeformovala do čehosi naprosto odlišného od toho, čím bývala ještě i před dvaceti lety.

RFK jr. má rovněž potenciál využít média způsobem, jakým to většina figur establishmentu nezvládne. Během svého nedávného interview s Jordanem Petersonem se odkazoval na první prezidentskou televizní debatu roku 1960, kdy si mladý fešák John F. Kennedy s Richardem Nixonem vytřel zadek.

Způsob, jakým jeho strýc využil nejnovější formu médií ve svůj prospěch před šedesáti lety na RFK jr. zjevně udělal dojem. Řekl, že roku 2016 Trump ve volbách vyhrál částečně kvůli využití Twitteru ve svůj prospěch, ač tradiční média jeho kampaň považovala za žert. RFK jr. si myslí, že kampaň 2024 bude pod ohromným vlivem podcastů a v tom on má skutečnou výhodu, protože na rozdíl od tolika jiných kandidátů je on připraven a ochoten si sednout a debatovat dvě nebo tři hodiny.

Je to zajímavý kandidát.

Zase bych měl dát jasně najevo, že ve spoustě věcí s RFK jr. nesouhlasím. Pracoval jsem v ropném a plynovém průmyslu a myslím, že jeho označování větru a solárů za „čisté“ je úlet. Mohu s ním o tom vést diskusi.

Mám ale radost, že se objevil, mlátí establishmentu šutrama do oken a nutí ty mocné figury, aby se buď vyjádřily, nebo svým mlčením dokázaly, že mají co skrývat.

BY TYLER DURDEN

SATURDAY, JUN 10, 2023 – 01:40 AM

Authored by Marie Hawthorne via The Organic Prepper blog,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/why-establishment-so-scared-rfk-jr

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x