Pátek, 12 dubna, 2024
Home Nezařazené Proč se Stránský zastává chřipky?

Proč se Stránský zastává chřipky?

Skoro to vypadá, jakoby se lékař Martin Jan Stránský cítil dotčen, že si někdo dovolí prasečí chřipku kritizovat. Proč mu to vadí? Pracuje snad pro kruhy, které svět prasečí chřipkou strašit potřebují, aby mohly následně propagovat vakcíny?

Bohudíky, obyčejní lidé se habaďurou s údajnou globální pohromou zvanou H1N1, která vznikla uměle v laboratořích a ještě předtím v mozcích vlivných potentátů, nedali zastrašit.

Plán na globální proočkování populace neznámou látkou, o které naivní politici zaplacení farmakoncerny tvrdí, že jde o ochranu před nebezpečným virem, nevyšel. Lidstvo ještě není zmanipulované natolik, aby si nechalo na nos věšet takové bulíky. Zatím.

Inženýři nového světového řádu budou muset přemýšlet, kde asi udělali chybu. Než přijdou s novou globální hrozbou, novou chřipkou a novým celoplanetárním “řešením”, máme trochu času popřemýšlet, oč vlastně šlo, pokusit se porozumět, kdo a jakou hru se zde pokouší hrát a připravit se tak na další kolo, které jistojistě přijde.

Nechci se o to pokoušet na těchto řádcích, rád bych ale pozornost čtenářů nasměroval k tomu, aby si všímali, kdo jsou lidé, kteří chřipku a následnou vakcinaci nejvíce bránili a propagovali. To totiž může být částečnou odpovědí na některé otazníky.

Stranou nyní nechám hlavního hygienika a náměstka ministryně zdravotnictví Michaela Víta, jiného náměstka Marka Šnajdra a další “vykuky”, kteří by sice očkovali povinně kdekoho, ale sami by si podobnou látku do těla vpravit nenechali.

Chřipky se ale zastávají i lidé, kteří nemají v současné době žádnou exekutivní moc či funkci. Tedy alespoň ne tu viditelnou.

Jako například lékař a po politice pošilhávající politik Martin Jan Stránský, který nyní kandiduje do Sněmovny za Věci veřejné a rád by byl ministrem zdravotnictví. Jinak je též veřejnosti známý svou nenávistí vůči současnému prezidentovi, která ho zahnala až k tomu, že s dalšími lékaři připravoval plán na prohlášení prezidenta za psychicky nemocného.

Pana Stránského vždy rozlítí, když někdo kritizuje prasečí chřipku. Nedej bože, když by pak i zpochybňoval vakcíny proti ní.

Rozčílilo ho například, když jeden internetový server před časem přinesl zprávu o tom, že vakcíně proti prasečí chřipce ve Švédsku podlehlo více lidí než nemoci samé.

Zpráva poukazovala na zamlčovanou skutečnost, že nevyzkoušená vakcína má mnohé vedlejší účinky a způsobuje v řadě případů vážná onemocnění či přímo smrt.

Přesně tento typ zpráv způsobil, naštěstí, ve veřejnosti nedůvěru k očkování. To panu Stránskému ale vadí.

Vyrazil proto do útoku, aby nás přesvědčil, že očkování je třeba. Svůj článek nazval Bulvarizace chřipky, rozhořčen tím, že nevědomý novinář si dovoluje psát o chřipce ošklivě.

Stránský argumentuje, že případů úmrtnosti po podávání vakcíny je málo, že očkování funguje a je efektivní. Ohání se nezávislými studiemi v japonském tisku, podle kterých nebyly u testované skupiny zaznamenány téměř žádné nežádoucí reakce a vůbec žádná úmrtí.

Očkování buď zabrání nákaze chřipkou, anebo zmírní symptomy až u 70 procent lidí, volá hlasitě Stránský. “Fakta prokazatelně dokazují, že nejlepší a nejefektivnější obranou proti kterékoliv chřipce je celostátní očkování,” píše.

Když později proti očkování vystoupil otevřeně prezident Václav Klaus a chřipku přirovnal k podvodu s globálním oteplováním, Stránský si to opět vzal osobně.

V dalším svém textu se proto jal hrozit tím, že počet postižených chřipkou nebezpečně narůstá, že očkování je proti chřipce prokazatelně efektivní, že vedlejší účinky jsou zanedbatelné, že látka je otestovaná, protože se s ní očkovalo i jinde v Evropě, a hlavně – že je už nakoupena. Tak proboha konečně už alespoň ty vojáky proočkujte, nebo nám pomřou…

Na konci svého výlevu urazil prezidenta větou o tom, ať se neplete do věcí, kterým nerozumí.

Vzhledem k tomu, k jakým politickým kruhům patří M. J. Stránský u nás a k jakým patří venku (rozuměj v USA, kde částečně žije), nelze jeho volání považovat za pouhý projev hysterie z prasečí nemoci. Za jeho příspěvky je zřejmě mnohem více. Podobně jako štvavé komentáře jeho politického kamaráda Jiřího Pehe nejsou jen obyčejnými komentáři politologa, ale cílenou mediální kampaní, která je plně v agendě skupiny Bilderberg, působí i Stránského “obrana chřipky” spíše jako sofistikované PR, přicházející v době, kdy se podvod s chřipkou zdá být prozrazen a hrozí skončit blamáží.

Příliš se mi totiž nezdá, že by pan Stránský byl tak naivní a tomu, že prasečí chřipka je vážná hrozba, opravdu věřil. Ve chvíli, kdy drtivá většina obyčejných lidí sebezáchovně vakcíny odmítá, je ten, kdo je propaguje, buď přespříliš důvěřivým a nebo na má na propagaci vakcín vlastní zájem. Ten nemusí být finanční, ale řekněme politický.

První variantu můžeme vyloučit, protože Stránský je velmi vzdělaným pánem, lékařem a má mnoho titulů. Jak mi jednou napsal do mailu: “Jsem nejen lékař, ale i primář, ředitel polikliniky a zakladatel vyhlášených mezinárodních programů ve zdravotnictví,” holedbal se. “Tím, že jste se vůbec nezmínil (v mém článku o plánu lékařů prohlásit prezidenta nemocným, pozn. abb) o mých profesionálních kvalifikacích, jste podkopal lékařskou a vědeckou váhu mého tvrzení,” psal mi dotčeně.

Finanční zájem mi na Stránského také nesedí, to spíše jiní popularizují očkování proto, že jsou za to od farmaceutických gigantů zaplaceni.

Zbývá nám politické hledisko. Existují lidé, pro které je očkování nástrojem, jak snížit populaci. Očkování například miluje Bill Gates, který ho podporuje miliony dolarů s cílem zabránit lidem v reprodukci.

Podobně bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightové je neúnavným propagátorem očkování. Na svých misích po Evropě přesvědčuje dívky, že se musí nechat očkovat proti rakovině děložního čípku. Očkování proti rakovině děložního čípku má přitom podobné negativní účinky, včetně případů úmrtí.

Zahraniční kruhy, umanuté hrozbou přelidnění podobně jako Gates, mají v České republice úzké vazby na skupinu kolem českého exprezidenta Václava Havla. Havel je členem Římského klubu, který má depopulaci přímo ve svém programu. A Havlovým blízkým spolupracovníkem je právě Martin Jan Stránský.

Kam tím mířím, ať si už každý domyslí sám.

Nejsem lékař jako M. J. Stránský. Disponuji pouhým selským rozumem.

Ten mi ale stačí na to, abych zpozorněl, když někdo někoho nutí k povinnému očkování proti podezřelým nemocem…

Pro Prvnizpravy.cz
Adam B. Bartoš

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x