Pátek, 2 června, 2023
Home NWO Globální oteplování Protestující sedláci ochromili 8 600 traktory německou metropoli

Protestující sedláci ochromili 8 600 traktory německou metropoli

Tisíce farmářů z celého Německa se v úterý vyvalily do ulic Berlína na protest proti vládní zemědělské politice, kdy odhadem 8 600 traktorů zablokovalo dopravu.

Organizátoři dokonce tvrdili, že demonstrace se zúčastnilo asi 40 000 lidí, zatímco berlínská policie odhaduje počet traktorů, který způsobil blokádu běžné berlínské dopravy, že jich mělo být kolem 8 600, hlásí Der Tagesspiegel.

Účelem bylo protestovat proti nové zemědělské politice zavedené vládou německé kancléřky Angely Merkelové, kterými by na sedláky tohoto národa měly uvalit přísnější ekologické předpisy.

Sedlák Frank Schimdt, který patřil k organizátorům demonstrace, řekl, že on i spousta dalších sedláků jsou na ty nové politiky naštvaní, kdy říkal, že dostal v jedné WhatsAppové skupině 3 000 zpráv na podporu. Dodal, že je členem asi 150 takových skupin.

Jednou z hlavních obav, které sedláky trápí, jsou nové regulace hnojiv protlačované Evropskou unií v oblastech, kde dusičnany kontaminovaly podzemní vodu. Předpisy by znamenaly, že sedláci budou muset hnojit o 20 procent méně, než teď.

Sedlák Schmidt dodal, že němečtí farmáři také zažívají vyšší tlak od prodejců potravin, kteří dováží čím dál více levnějšího jídla a produkty z Východní Evropy a z Jižní Ameriky.

Povstání sedláků začala před několika měsíci, kdy v říjnu tisíce traktorů zablokovaly Hamburg a několik dalších měst.

Ač jsou tyto protesty hlavně o nákladech podnikání, tak se mnozí mladší farmáři také údajně vnímají jako klimatickým alarmisty očerňované jako zlosyni a že mají dojem, že měšťáčci na ně pohlíží jako na stupidní a hrabivé.

Ministryně životního prostředí Svenja Schulze se při protestu pokusila k davu promluvit, kdy říkala, že „chce, aby sedláci byli součástí řešení,“ ale z tribuny ji vypískali rozzuření sedláci jen pět minut poté, co začala.

ODD ANDERSEN/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

27 Nov 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/11/27/protesting-farmers-8600-tractors-paralyse-german-capital/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Posledním gigantem, který utíká z aliance čisté uhlíkové nuly, je Lloyd‘s

Pojišťovna Lloyd’s of London oznámila svůj odchod z aliance čisté uhlíkové nuly pro pojištěnce – čímž se stala už šestou takovou organizací, která...

Jak Google manipuluje vyhledávání ve prospěch liberálů a cinknul volby

Náhledový obrázek: Dr. Robert Epstein sleduje zaujatost Googlu a jeho vyhledávacích výsledků. REUTERS Ač se pozornost zaměřuje na cenzuru...

Téměř dvě třetiny Američanů na média pohlíží jako na „skutečného nepřítele lidu,“ zjišťuje nový průzkum

Nový průzkum od Rasmussen zjistil, že téměř dvě třetiny Američanů si myslí, že média jsou „skutečným nepřítelem lidu“. Průzkum...

Most Popular

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x