Free Porn
Neděle, 23 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Původního podezřelého ze zastřelení řeckého kněze ve Francii pustili, pokračuje pátrání

Původního podezřelého ze zastřelení řeckého kněze ve Francii pustili, pokračuje pátrání

LYON, Francie (AP) – Francouzská policie v neděli původního podezřelého ze střelby na řeckého pravoslavného kněze propustila a rozšířila své pátrání po střelci, který kriticky zranil kněze, když zavíral dveře své oficiální rezidence v kostele ve městě Lyon.

Úřad prokuratury Lyonu uvedl, že muž, který byl krátce po sobotní střelbě zatčen, byl propuštěn, jelikož nebyly nalezeny žádné důkazy o jeho zapojení, s poukazem, že atentátník na duchovního zůstává na útěku.

Kněz zůstal v kritickém stavu, když byl střelen loveckou puškou, řekl policejní činitel, který podle politiky policie nebyl zmocněn, aby byl veřejně jmenován.

Svatá diecéze Řecké pravoslavné církve ve Francii oběť identifikovala jako reverenda Nikolaose Kakevelakise a řekl, že se měl brzy vrátit do Řecka, když uplynul čas jeho práce v Lyonském kostele.

„Modlíme se za rychlé zotavení a jednohlasně odsuzujeme všechny formy násilí,“ řekl.

Motiv střelby zůstává nejasný. Proti-terorističtí prokurátoři ten případ nevyšetřují a prokurátor Lyonu zahájil vyšetřování pokusu o vraždu.

Policejní kordony v blízkosti kostela umístěné v rezidentní oblasti centrálního Lyonu byly odvolány a oblast hledání byla rozšířena na oblast širšího Lyonu, uvedla národní policejní služba.

Francie byla ve stavu vysoké bezpečnostní pohotovosti už od úterního zabití tří lidí v kostele v Nice uprostřed globálního napětí kvůli karikaturám muslimského proroka Mohammeda vydaným francouzskými novinami. Francouzský ministerský předseda slíbil větší ochranu náboženským místům.

To rovněž přišlo uprostřed napětí uvnitř řecké pravoslavné komunity v Lyonu. Ten kněz, řecký občan, už dlouho vedl právní spor s bývalým řeholníkem, který byl odsouzen za pomluvu, uvádí francouzské mediální zprávy.

Hlava Řecké pravoslavné církve ve Francii Emmanuel Adamkis řekl francouzské radio-stanici Europe 1, že Kakavelakid už v Lyonu neprováděl bohoslužby a „byl požádán, aby se vrátil do Řecka.“

Útok se zjevně odehrál na malém dvorku za kostelem, kde kněz bydlel v oficiálním církevním bytě, řekl Adamakis.

Pastor dalšího řeckého pravoslavného kostela v Lyonu Antoine Callot řekl Associated Press, že řecká pravoslavná komunita nedostala žádné hrozby, řekl však, že po sobotní střelbě okamžitě policii požádal o bezpečnostní ochranu v jeho kostele.

JEFF PACHOUD/AFP via Getty Images

BREITBART LONDON

1 Nov 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/11/01/france-initial-suspect-in-greek-priest-shooting-released-manhunt-continues/

4 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x