Free Porn
Úterý, 23 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Rakousko blokuje EU, aby obnovila migrační hlídky ve Středomoří, co na to...

Rakousko blokuje EU, aby obnovila migrační hlídky ve Středomoří, co na to V4?

Zatímco globalistický režim v Itálii říká, jak je ochotný obnovit Operaci Sofia, tj. misi námořních hlídek, které ve Středomoří pod záminkou ochrany evropských hranic zachraňují a do Evropy dováží migranty, tak si diplomaté stěžují, že jim tento krok neustále blokuje Rakousko.

Operace Sofia byla ukončena loni v březnu, když italský národně populistický ministr vnitra Matteo Salvini oznámil, že Itálie už nebude migranty posbírané ve Středomoří přijímat. Teď, když Salviniho vyhodili a kontrolu zase převzali globalisté, tak říkají, že se těší, až se ty námořní záchranné hlídky obnoví, ale objevilo se Rakousko, které se tomu postavilo do cesty, hlásí Reuters.

Ač italská vláda bulíkuje, že cílem Operace Sofia není sbírat migranty, tak rakouský kancléř Sebastian Kurz zůstává ve svém odporu proti tomuto plánu vytrvalý, kdy tvrdí, že Rakousko je „cílovou zemí“ pro ekonomické migranty, kteří usilují o zvýšení své životní úrovně příchodem do Západní Evropy.

Kurz rovněž namítá, že obnova hlídek hledajících čluny v této oblasti a sbírání migrantů způsobí, že se jich o takovou cestu bude pokoušet ještě více.

Podle diplomatů EU také rakouská vláda odmítla postupnou obnovu v určitých fázích, kdy by se začalo s leteckým průzkumem nad mořem, který by později směřoval do libyjského vzdušného prostoru, než by se pak nasadily vzdušné, pozemní a námořní technické prostředky.

Mezitím není jasné, jaké jsou postoje disidentských států Evropské unie jako V4 – zvláště Maďarska a Polska – které se zatím k této otázce jasně nevyjádřily.

Aby se tato mise mohla obnovit a námořní hlídky se zase mohly rozběhnout, musí EU získat podporu všech 27 členských států.

By Arthur Lyons 12 February 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/austria-an-obstacle-to-eu-resuming-mediterranean-migrant-patrols-but-what-about-hungary-poland/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x