Free Porn
Středa, 19 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS LGBTQI Reklama náboru PC specialistů byla v pokrokové Británii zakázána, protože nezobrazuje ženy

Reklama náboru PC specialistů byla v pokrokové Británii zakázána, protože nezobrazuje ženy

Přestože 87,5% tohoto segmentu trhu práce tvoří muži.

Británie pokrokově zakázala reklamu náboru PC specialistů za uplatňování „škodlivých genderových stereotypů“, neboť nezobrazovala ženy.

Zjevně placený inzerát zobrazující bílého muže, černého muže a asijského muže, nebyl dostatečně diverzifikovaný.

Britský úřad pro reklamní standardy udeřil proti této reklamě, když se našlo celých osm progresivních udavačů, kteří si na to stěžovali.

Přestože je trh práce PC specialistů tvořen z 87,5% muži, skutečnost, že jejich placená inzerce není dostatečně politicky korektní, způsobila její zrušení.

Už předtím jsme upozorňovali, že pokroková Británie zakázala také reklamu Volkswagenu za provinění proti „genderovým stereotypům,“ jelikož v rámci reklamy zpátečnicky ukazovali i ženu starající se o děťátko.

ASA také zakázala zobrazování sexuální ženské mechaniky, když přišla jediná stížnost, že by to mohlo být „urážlivé“ a že to bylo sexuálně vybízející.

Ovšem reklamy posilující negativní genderové stereotypy proti mužům, jako ta s ‚roztahujícím se‘ mužem vystavená v Londýnském Metru, jsou ale zřejmě v pořádku.

Také nejsou žádné restrikce na zobrazování tlusťochů v reklamách, ač reklamy zobrazující štíhlé ženušky, které posilují, jsou zakázané.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
January 10, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/pc-specialist-ad-banned-in-uk-because-it-doesnt-feature-women.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x