Čtvrtek, 25 dubna, 2024
Home Nezařazené Rekordní stínání hlav a masová zatýkání křesťanů – ISIS nebo Saúdská Arábie!

Rekordní stínání hlav a masová zatýkání křesťanů – ISIS nebo Saúdská Arábie!

Uplynulý měsíc skupina radikálních islamistických extremistů sídlící na Středním východě sťala nejméně 23 lidí a prosazovala zákaz křesťanství zatčením skupiny lidí, kteří tuto víru praktikovali v soukromém domě.

Ne, nemluvím o ISIS. Skutečným pachatelem je Saúdskoarabské království, jeden z nejbližších spojenců americké globální elity.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

V poslední době jsem nelidskost saúdského režimu zdůrazňoval často, abych předvedl neskutečné pokrytectví US zahraniční politiky. Ač americké atrapy politiků a smysl postrádající média mainstreamu často předstírají boj s proti-křesťanskou bigotností a za humanitární záležitosti, když se to poselství status quo zrovna hodí, tak skutečného hybatele US zahraniční politiky lze shrnout dvěma slovy: KORPORÁTNÍ PROFIT.

Samozřejmě, že to není obyčejný Američan, kdo má prospěch ze ziskových marží vojensko-průmyslového komplexu. Nikoliv, americká veřejnost se klade jako oběť na oltář peněžních toků pro to 0,01%. Od amerického občanstva se očekává, že ztratí své syny a dcery v zahraničních bitvách, zatímco se doma vzdá životního stylu střední třídy, jen aby politická třída a její oligarchičtí páni mohli připsat dalších pár miliardiček na svá bankovní konta. Kdyby americká zahraniční politika ve skutečnosti měla i nikoliv ekonomické motivy, tak by k jejím nejbližším spojencům nepatřilo nelidské feudální království, které je nejspíš spoluodpovědné i za útok z 11.9.

Jak už jsem nedávno nastiňoval:

Saúdská Arábie schvaluje nový zákon vyhlašující ateisty za „teroristy“

Seznamte se se spojenci US – Saúdská Arábie schvaluje drakonické středověké zákony k rozdrcení disentu

Saúdský muž byl odsouzen k 3 rokům vězení a 450 ranám mrskání, že je gay

Saúdský právník obhajující lidská práva a aktivista uvězněn na 15 let za svobodu slova na základě nového „protiteroristického“ zákona

Dva kongresmani tlačí na zveřejnění 28 stránkového dokumentu ukazujícího saúdské zapojení do 11.9

Pár článků k tomuto v češtině:

Saúdská policie úspěšně zmařila oslavu Vánoc

Mike Krieger: Saúdská Arábie schvaluje nový zákon vyhlašující ateisty za “teroristy”

Proč se v každé zemi, kterou USA „osvobodí“, zhorší persekuce křesťanů?

Matka Agnes Mariam versus americká média: Kdo stojí za syrskými „opozičními rebely“?

Křesťané jsou upalováni zaživa, stínáni, ukřižováni, mučeni k smrti a vězněni v kovových přepravních kontejnerech

Islamistické teroristické skupiny vraždí po celém světě křesťany a Obama chce, abychom se s nimi družili

Proč vláda USA financuje islámské teroristy, kteří vraždí křesťany? 

Ale zatímco falešné atrapy „křesťanských“ politiků v DC a v televizi nemusí mít žádný problém s ignorací nedostatku práv v Saúdské Arábii, když přijde na ateisty a homosexuály, tak by mohli mít trochu potíží s přezíravostí k následujícímu:

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Tucty křesťanů zatčených na modlitebním shromáždění v Saúdské Arábii potřebují americkou pomoc, tvrdí klíčový zákonodárce, který kvůli tomu tlačí na ministerstvo zahraničí.

Asi 28 lidí bylo v pátek ve východním saúdském městě Khafji skalními islamisty z Komise k prosazování ctností a prevenci před neřestmi odvlečeno z domu indického občana a jejich současná situace je podle obhájců lidských práv nejasná.

„Saúdská Arábie pokračuje s náboženskými čistkami, které vždy patřily k její oficiální politice,“ řekla FoxNews.com Nina Shea, ředitelka ve Washingtonu sídlícího Centra Hudsonova institutu pro náboženskou svobodu. „Je to jediný národní stát na světě, k jehož oficiální politice patří zákaz všech církví. Ten se prosazuje, i když v této zemi jsou více než 2 miliony zahraničních křesťanských pracovníků. Ty oběti jsou typicky chudé z asijských a afrických zemí se slabými vládami.“

Při páteční razii bylo podle zpráv z tohoto království zkonfiskováno několik Biblí.

Tohle není pro FoxNews jen nějaké nadsazování. Celou dobu to sleduje Human Rights Watch a jejich Zpráva o světě v roce 2013 uváděla následující:

Saúdská Arábie netoleruje obřady veřejného uctívání přívrženců jiných náboženství než islámu a systematicky diskriminuje i své muslimské menšiny, zvláště šiíty a ismailisty. V březnu vůdčí mufti vyzval ke zničení všech kostelů na Arabském poloostrově. V roce 2012 úřady zatýkaly za projevy názoru na náboženství včetně únorového zatčení Hamzy Kashgariho z Malajsie, který byl do tohoto království vydán za obvinění z rouhání ve spojitosti s fiktivními dialogy s Prorokem Mohamedem na Twitteru.

V červnu prokurátoři zatkli Ra’if Badawiho kvůli obvinění z provozování webové stránky Saúdští liberálové považované za urážlivou k islámu. Do srpna bylo všech 35 křesťanských mužů a žen z Etiopie, kteří byli v prosinci při bohoslužbách zatčeni za „temné obcování“ deportováno.

Saúdská Arábie nedovoluje politické nebo lidskoprávní spolky. V prosinci 2011 odmítly úřady licenci Centru spravedlnosti pro lidská práva a neodpověděly na žádost o licenci Saúdského monitoru pro lidská práva, který byl v květnu registrován v Kanadě.

Přes všechna tahle sdělení Human Rights Watch, že…

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Saúdská Arábie je klíčovým spojencem Spojených států a evropských zemí. US veřejně nekritizují jakákoliv saúdská porušení lidských práv kromě těch ve výroční zprávě. Někteří členové US Kongresu už vyjádřili skepsi k prioritám saúdské politiky. US uzavřely se Saúdskou Arábií prodej zbraní za $60 miliard, tj. až dosud největší.

I Evropská unie se vyhýbala veřejné kritice porušování lidských práv v tomto království, ač subkomise Lidských práv v Evropském parlamentu v květnu vedla slyšení o lidských právech v Saúdské Arábii.

Kdyby se něco z výše uvedeného dělo v Íránu, tak by se už na Teherán sypaly americké bomby. Naše zahraniční politika je naprosto zvrhlý žert a celý svět to ví.

Ale nedělejte si starosti, nevolníci, alespoň obranní kontraktoři a bývalý zaměstnavatel Edwarda Snowdena Booz Allen Hamilton (BAH) si na tom hrabe. Jak jsem uvedl na Twitteru:

(BAH – aktualizace lepších výsledků) – Zvedli jsme cílovou cenu z $25 na $28, jelikož vůdčí dodavatel služeb pro vládu BAH dosahuje vzestup poměru výnosů k výplatám z akcií, který nejspíš posílil vyšší tlak na US výdaje na zpravodajství tažený ISIS. Očekáváme tedy v následujícím finančním roce 8-10% nárůst výplat z akcií.

Takže kdybyste nevěděli, kdo má prospěch z války s ISIS, tak Booz Allen Hamilton aktualizuje svá očekávání na Wall Streetu kvůli výdělkům z ISIS.

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.com

Čtěte také:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
9
0
Would love your thoughts, please comment.x