Úterý, 21 května, 2024
Home NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY Rodiny pašují do nemocnic ke svým milovaným s COVIDEM Ivermectin a těm...

Rodiny pašují do nemocnic ke svým milovaným s COVIDEM Ivermectin a těm to pomáhá, říká doktor z Floridy

Doktor z Floridy říká, že se rodiny, aby pomohly svým milovaným hospitalizovaným s COVIDEM-19, když selže schválená léčba, uchylují k zoufalým opatřením.

A pokud není příliš pozdě, tak je takové  pašování léků zakázaných nemocím k pacientům nesmírně úspěšné, říká Eduardo Balbona, nezávislý internista v Jacksonville.

Ten už pomohl tuctům těžce nemocným pacientům zotavit se pomocí ivermectinu a dalších léků a doplňků, které nejsou k léčbě COVID-19 oficiálně schválené.

Nemocnice dostávají za léčbu pacientů s COVID-19 platby od federální vlády. Tyto platby jsou však spojeny s tím, že používají pouze schválenou léčbu tak, jak je to stanoveno v Zákoně CARES. Když už nezbývá nic, co by šlo podle těchto předpisů ještě vyzkoušet, tak rodiny přirozeně zkusí alternativy, říká Balbona, k čemuž se často poučí o léčbě uplatňované nezávislými lékaři po celé zemi.

Rodiny vkládající naděje do všeho, co by mohlo fungovat, prohrávají soudní spory, při nichž žádají soudce, aby zasáhli.

V některých případech soudci přeci jen nemocnicím nařídili, aby dovolili užití jiných léčeb, jako ivermectin. Někteří z těch závažně nemocných se pak zotavili. V jiných případech se ale soudci postavili na stranu nemocnic a odmítli požadavky rodin, aby se to zkusilo.

Spolu s tím jsou tu nezávislí lékaři jako Balbona, kteří to vnímají tak, že když o to rodina požádá, tak by měla mít dovoleno zkusit medikaci, o které věří, že může zvrátit osud kriticky nemocných pacientů. Nezávislí lékaři mají však často jen omezená privilegia k působení v nemocnicích a v některých nemocnicích nesmí ani své vlastní pacienty navštěvovat.

To byl i nedávný případ u Balbona, kterého kontaktovala utrápená manželka nemocného, když si v The Epoch Times přečetla o jeho zapojení do jiného rodinného soudního sporu, aby z něj zkusila dostat nějaká doporučení.

Balbona na základě toho, co mu ta žena řekla, dospěl k silnému pocitu, že její manžel by se mohl zotavit, kdyby byl léčen v režimu, jaký on předepisuje pro závažně nemocné pacienty s COVID-19.  Ten léčebný předpis, podle kterého postupuje, s mírnými modifikacemi podle potřeb jednotlivých pacientů, vyvinula Aliance přední linie kritické péče o COVID-19.

„Ten manžel byl hrozně nemocný,“ řekl Balbona. „Je to 50tník, velký a silný chlap. Ona mě zoufale volala, protože mu v nemocnici dávali remdesivir a ona je přiměla, aby toho nechali, a jeho stav začal být pořád horší a horší. A spotřeba kyslíku na něj stoupala.“

Do té doby, než zavolala Balbonovi o pomoc, potřeboval její manžel už 60 litrů kyslíku za minutu. To je příliš, abyste to zvládli doma, i když máte pronajaté zdravotní vybavení, řekl Balbona.

„Chcete-li je udržet doma, musíte to udržet na 40 nebo 50 litrech za minutu, neboť udržet takto vysokou úroveň doma možné je,“ řekl  Balbona The Epoch Times. „I tak je to spousta kyslíku.“

Řekl, že jí slíbil, že to zkusí, když se její manžel natolik zlepší, aby mohl domů. A pak by mohl převzít vedení péče o něj. Přitom jí dal předpisy, aby se zásobila léky, které bude doma potřebovat. To bylo v pátek.

Později se dověděl, že si předepsané léky opatřila, vzala tu medikaci do nemocnice, a sama ji podávala svému manželovi. Do úterka byl ten muž propuštěn a už se mohl léčit přesně podle postupů předepsaných Balbonou. O pár dnů později, už kyslík nepotřeboval. Teď se již zotavuje, řekl Balbona. Mají ale strach, vyzradit tu dobrou zprávu veřejně.

„Takoví lidé, co pronáší ivermectin do nemocnic  jsou vyděšení k smrti,“ řekl Balbona. „Ona si myslí, že vláda vypátrá, kdo to je,“ a asi ji za to, že podával léky neschválené nemocnicí, zavřou.

Tvrdil, že mu řekla: „Spáchala jsem to. Vím, že jsem se provinila. Nevím, jaký je za to trest. Co by mi za to mohli udělat?“

A to je ten skutečný zločin, myslí si Balbona.

Zákonodárci v New Hampshire teď uvažují o legislativě, která by z něj udělala první stát v zemi, který Ivermectin zpřístupní jako lék, na který není třeba předpis, a schválit ho jako chráněnou léčbu na COVID-19. Podobné zákony ve třech dalších státech ale neprošly.

Sponzorem tohoto návrhu zákona je reprezentantka Leah Cushman (R), která je registrovaná jako sestra, ta The Epoch Times řekla: „Nemám naprosto žádné pochybnosti, že když bude pro pacienty s COVIDEM k dispozici ivermectin v třídě podávané pro lidi, tak tím budeme zachraňovat spousty životů.“

Ale dva doktoři už o jí navrhovaném zákoně vypovídali, kdy vznášeli varování, že tato legislativa by mohla vést k nebezpečným vedlejším účinkům na lidi, kteří tento lék používají. Cushman si ale myslí, že má dost hlasů, aby ten návrh dotlačila ke schválení.

Americký Úřad pro potraviny a léčiva (FDA) léčbu COVID-19 ivermectinem nedovolil, ač se tohoto léku u lidí už dávno používá k léčbě mnoha nemocí.

Webová stránka FDA varuje před používáním ivermectinu na COVID-19, kdy poukazuje, že klinické testy zkoumající léčbu s ním teprve probíhají.

FDA neodpověděl na žádost podle Zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA), žádající údaje z jakékoliv zprávy o vedlejších účincích spojených s používáním ivermectinu – v receptech pro zvířata a lidi – při léčbě COVID-19. Tento státní orgán ani neodpověděl na požadavek podle FOIA ohledně údajů o klinických zkouškách a kdy by se tento lék mohl dostat do fáze, v níž by bylo možno dovolit jeho používání podle Zákona na právo zkoušet.

Studie o bezpečnosti a účinnosti používání ivermectinu k léčbě COVID-19 vedlo všech 22 zemí, které schválily jeho používání, nebo alespoň část z nich. Ale ve Spojených státech doktoři, kteří závisí na platbách zdravotního pojištění systému Centra pro služby zdravotní péče a lékařské pomoci mají jeho použití zakázané.

Když se o této navržené legislativě doslechl Balbona, tak okamžitě volal dvěma státním senátorům a dvěma prokurátorům, kteří jsou pacienty, s podnětem, aby navrhli podobnou legislativu na Floridě. Floridští zákonodárci mají momentálně v Tallahassee zasedání do 11. března.

„Kdybychom mohli dostat legislativu, která praví: ‚Ať doktoři dělají to, co si myslí, že je nejlepší,‘ tak si myslím, že by to bylo úžasné,“ řekl Balbona. „Když se to povede v New Hampshire, proč by se to nepovedlo nám?“

K této zprávě přispěla Alice Giordano.

BY TYLER DURDEN

WEDNESDAY, JAN 26, 2022 – 08:45 PM

Authored by Nanette Holt via The Epoch Times ,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/markets/florida-doctor-families-sneak-ivermectin-loved-ones-hospitals-covid-19-see-improvement

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x