Free Porn
Úterý, 23 července, 2024
Home Nezařazené S komunismem jsme se vypořádali. Už nám vládnou jenom ti bývalí ...

S komunismem jsme se vypořádali. Už nám vládnou jenom ti bývalí …

Bývalý komunista je prý jako bývalý černoch. Myslím, že toto trefné přirovnání platí. A nic na tom nezmění ani “srdcervoucí” obhajoba všemožných bolševických kolaborantů, kteří se dnes přirovnávají k ředkvičkám, neboť oni prý byli jenom rudí navenek, ale uvnitř svoji rodnou stranu živitelku v podstatě nenáviděli. Ba co více, takřka se staví do rolí neohrožených bojovníků s tyranským režimem, když na partajních schůzích pospávali, projevům nevěřili a ruce při hlasováních zvedali s nechutí.

Která z těchto ředkviček by měla odvahu říci toto do očí vězňům z komunistických koncentráků, rodičům zoufalých lidí zastřelených na hranicíh při útěku z bolševického “ráje” či příbuzným obětí justičních vražd, rozkulačování venkova, znárodňování nebo boje s protistátními centry? Která z těchto ředkviček si otevřeně přizná, že vstupem do KSČ ve své podstatě legitimizovala veškerá zvěrstva, která jejich partajfýreři spáchali po roce 1948 na decimaci vlastního národa? Která z těchto ředkviček má alespoň tolik soudnosti, že dnes drží hubu?

Samozřejmě, že téměř žádná. Naopak. Celý vývoj po roce 1989 tak velmi dobře nahrává přesně těmto charakterům, až jsme dnes dospěli do stádia, kdy na to veřejně upozornit je takřka větší hřích než být za dob socialismu onou kolaborantskou sviní. Okamžitě jste označen za zastydlého antikomunistu, který bojuje hodinu po dvanácté s neexistujícím nepřítelem, neboť ony rudé třísky při kácení lesa jsou již dávno historicky pasé. Soudruzi jsou dnes přeci poučeni a stejně jako před únorovým pučem roku 1948, také hodní, na blaho prostého lidu jen myslící a sociálně cítící.

Tak jak to vlastně je? Je větší hovado v dobách ČSSR chlastající herec, údajně při svých opileckých eskapádách ohrožující automobilem pokojné pracující, nebo kariérní komunista, který si pomocí rudé knížky “jen” zajistil lukrativní post a odpovídající společenské i materiální ohodnocení? Zdá se, že pro většinu národa je i dnes horším člověkem onen nekonvenční opilec. Bezpáteřnost, bezcharakternost či absence svědomí a elementární lidské slušnosti nomenklaturního řiťolezce je naopak vnímána jako dovednost, předurčující šikovného jedince i k funkci presidenta České republiky.

A proto jsme dnes na tom tak, jak jsme. Rudé hvězdy na štítech domů sice vystřídaly nadnárodní reklamy a v samoobsluze, zvané hypermarket, si můžeme koupit desítky druhů sýra, ale lidi jsou pořád většinou stejní. Jak ti nahoře, tak ti dole. Jedni si myslí, že když jim to nevyšlo s experimentem zvaným socialismus, “zdemogratizují” svoje současné partaje a obalamutí svoje ovce sociálním eurostátem, druzí pak, že jim zase někdo vykouzlí za cizí peníze komunistické jistoty, klid na “práci”, smrádek, ale teploučko.

Pokud je ve společnosti takovýchto “myslitelů” většina, nelze se pohnout ani o krok vpřed. Charakterově shnilé ředkvičky pak lehce ovládají svoje stádo, užívají si svých “zasloužených” koryt, stále morálně decimujíce obyvatelstvo, které není sto pochopit, že se vlastně nic podstatného od listopadu 1989 nezměnilo. Dva milióny členů KSČ se jako mávnutím kouzelného Havlova proutku s Čalfovou rukojetí vypařilo, nikdy nebylo, nikomu neubližovalo, nikoho netýralo. Byla tu jen parta soudruhů s vyjímečnými schopnostmi, nadáním a dovednostmi, kteří si navzájem pomáhají dodnes. Čest práci!

No a ti “hlupáci”, kteří nikomu do strany ani do prdele nelezli, ať mlčí a drží hubu! Je to přeci jenom jejich problém, že jejich svědomí a charakter není jen slizkým exkrementem, neboť i oni se mohli ohnout, natřít rudým lubrikačním gelem a šplhat do výšin. Bylo by jim dobře tehdy i dnes. Hovada jedna antikomunistická, zastydlá, primitivní! Eurosocialistickou republiku si přeci znovu rozvracet nedáme!

PS:

K tématu jeden vzkaz z facebooku –

 “Co to vy komouši pořád melete o nějakém antikomunismu?!

Prostě močůvka nepatří do polívky, hnůj nepatří do postele, pederasti do mateřské školky, nacisti a komunisti do lidské společnosti. A k takovému názoru nikdo nepotřebuje být antimočůvkista, antihnojista, antipederastista, antinacista ani antikomunista.”

Až se tato slova stanou společenským standardem, možná se vpřed konečně pohneme. Dříve určitě ne.

 Diskuse bez registrace a mnoho dalších článků, včetně ankety “Kmotr roku 2012” – ZDE.

Karel Kříž vyšlo na:

S komunismem jsme se vypořádali. Už nám vládnou jenom ti bývalí …

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x