Pátek, 9 prosince, 2022
Home NWO Salvini nabízí, že zaplatí koronavirovou pokutu za muže, který na veřejnosti políbil...

Salvini nabízí, že zaplatí koronavirovou pokutu za muže, který na veřejnosti políbil svou přítelkyni

Populistický italský senátor Matteo Salvini nabídl, že zaplatí pokutu za muže, kterého chytili při porušení předpisů koronavirového lockdownu políbením své přítelkyně na ulici.

Salvini, který vede stranu Liga, nabídl, že zaplatí pokutu za 20letého Francesca Barducciho, kterého policie chytila, jak líbá svou přítelkyni ve městě Forte dei Marmi v Toskánsku.

Barducci tento týden vyprávěl svůj příběh na televizním programu Quarta Repubblica a Salvini, který byl též hostem tohoto programu, vyjádřil s mladíkem solidaritu, hlásí Il Giornale.

„Odešel jsem stranou, abych se vyhnul davu, a jelikož poblíž nikdo nebyl, chtěl jsem políbit svou přítelkyni. Můj kamarád, který kouřil, ten okamžik zvěčnil na fotce,“ řekl Barducci.

„Dali nám pokutu, jsem nezaměstnaný, protože jsem pracoval na částečný úvazek a dali mi přerušení. S těmi novými lockdownovými opatřeními jsou obchody zavřené. Dali mi pokutu 400 euro,“ dodal.

Salvini pak prohlásil: „Jestli starosta tu pokutu nezruší, postaráme se o to.“

Senátor dodal, že nechce, aby mu polovina těch, co v Itálii dostali pokutu, psala, aby to za ně zaplatil, ale protože tento případ je tak „surrealistický“, tak by se ten trest měl zrušit.

K tomuto případu dochází jen měsíc poté, co jiný pár, 40letý Ital a jeho polská snoubenka dostali pokutu 400 euro za polibek v ulicích Milána.

Ač tento pár policii říkal, že žijí spolu, což by jim mělo dát výjimku z pokuty, tak nemohli předložit průkazy dokládající, že bydlí na stejné adrese.

Řada regionů Itálie uvalila locdownová opatření „červených zón“, které zavřely všechny tzv. nikoliv nezbytné podniky a omezily cestování. Levicová vláda ministerského předsedy Giuseppe Conteho také uvalila celonárodní zákaz vycházení.

Jelikož počet každodenních nových případů a úmrtí nadále narůstá, tak experti říkají, že na horizontu by mohl být celonárodní lockdown.

ALBERTO PIZZOLI/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

13 Nov 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/11/13/salvini-offers-pay-coronavirus-fine-man-who-kissed-girlfriend/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Elon Musk je horší než Hitler

Není žádným přeháněním říci, že uchvácení Twitteru Elonem Muskem je nejděsivějším vývojem v nedávné historii. Jen fašista by mohl na lidstvo uvalit svobodu...

Co to proboha dělají USA svým evropským spojencům?

Natasha Wright, Strategic Culture Foundation 29.11.2022, přeložil Přemysl Janýr A co je nejdůležitější, je EU vůbec dost statečná,...

Německo v rámci Velkého resetu zakazuje sedlákům řádně hnojit pole kvůli Zelené agendě

Německo v jedné ze svých spolkových zemí zakázalo řádně hnojit velké rozsahy pozemků kvůli požadavkům Zelené agendy EU. V Severním Porýní...

Most Popular

Jde v ohromné německé razii na pravicové extremisty více o show než o věc?

Většina vyšetřování spojených s extremismem byla v letošním roce proti islamistům, ale poslední případ Reichsbürger (Říšských občanů) je v médiích bez ustání z dobrého důvodu.

Italská La Scala hraje Musorského operu, Ukrajina protestuje proti představením ruské kultury v Evropě

MILAN (AP) – Nejslavnější italské operní divadlo Teatro alla Scala ve středu otevírá novou sezónu s ruskou operou „Boris Godunov“ a tento výběr...

Evropa odkládá skruple, dovozy ruského kapalného zemního plynu jsou na rekordní úrovni

Evropská unie letos zažívá nárůst dovozů kapalného zemního plynu z Ruska na rekordní úroveň, takže spolu s poetickým básněním o své podpoře Ukrajiny posílá...

Odmítněte centralistickou tyranii, polský premiér říká, že Evropané se musí rozhodnout pro republikánství

S tím, jak se Evropa pokouší vypořádat se s ohromnými problémy před ní, má na výběr mezi republikánským způsobem a byrokratickým centralismem., řekl během...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x