Čtvrtek, 23 května, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Salvini po zprávách o švédských oblastech pod kontrolou migrantů říká, že z...

Salvini po zprávách o švédských oblastech pod kontrolou migrantů říká, že z Itálie žádná ‚Eurabia‘ nebude

Italský populistický ministr vnitra Matteo Salvini se tento víkend na Twitteru uchýlil ke komentářům k italskému televiznímu programu o švédských migranty ovládaných oblastech, aby řekl, že nechce, aby se z Itálie stalo něco jako Švédsko.

Pan Salvini reagoval na program Tg2 vysílaný národním vysílačem RAI, který se zabýval značně migranty osídlenými oblastmi Švédska a tvrdil, že celé čtvrti jsou tam v podstatě pod vládou zákona šaría.

Tento program podle zpráv italských novin Il Giornale narazil na tvrdě negativní reakce od švédské ambasády v Itálii.

Místopředseda vlády ve svém sobotní tweetu řekl: „Nechceme skončit jako Švédsko, to není žádná integrace! TO JE EUARABIA. Oriana tam odsud na nás zírá,“ což je odkaz na zesnulou italskou žurnalistku Orianu Fallaci, která proslula svými proti-islamizačními postoji vyjadřovanými v jejích knihách Běsnění a hrdost a Síla rozumu.

Hned po odvysílání tohoto programu udeřila švédská ambasáda tvrzením, že: „Ve Švédsku žádné ‚no go‘ zóny nejsou. Ve většině velkých měst jsou sociálně zranitelné oblasti, kde v rozporu s tím, co zde bylo servírováno, byla přítomnost policie v posledních letech posílena.“

„Také bychom rádi objasnili, že švédské právo se uplatňuje ve Švédsku po celé zemi a zákon je tam stejný pro každého,“ tvrdí ambasáda.

Ač švédská vláda neustále existenci no go zón popírá, kdy je radši nazývá „zranitelnými oblastmi“, tak přichází zprávy o značně migranty obývaných čtvrtích, kde se místní muslimští muži pokouší vynutit šaríu a islámský morální kód.

Loni se švédská centropravicová Umírněná strana tímto problémem konkrétně zabývala, kdy říkala, že by rádi, kdyby se ta tzv. „morální policie“ v no go zónách zatýkala a tvrdili, že tam rostou problémy s tzv. kulturou cti a tudíž s narušování svobody žen a dětí.

Ač v některých no go zónách byla policejní přítomnost posílena, tak mnoho policistů v nich bylo gangy mladíků napadeno, jakmile si dovolili reagovat na nouzová volání. Loni byla policejní stanice v Malmö v takové zranitelné oblasti vystavena útoku výbušninou.

Ve Stockholmském předměstí Rinkeby, což je jedna z nejvíce notoricky neblaze proslulých no go zón Švédska, se policie pokusila posílit svou přítomnost postavením nové policejní stanice, ale zjistila, že to jde těžko, když stavební dělníci odmítli ze strachu z napadení v této oblasti stavět.

Ty obavy se potvrdil, když loni maskovaní muži nabourali do vrat tohoto staveniště, zaútočili na ochrannou gardu a vozidlo, které k proražení dovnitř použili, zapálili.

PHILIPPE DESMAZES/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

27 May 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/05/27/salvini-says-no-to-eurabia-in-italy-after-report-on-swedish-migrant-areas/

 

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x