Pondělí, 22 dubna, 2024
Home NWO Globální oteplování Šéf OSN se dožaduje skoncovat s těmi ‚negativními povídačkami‘ o masové migraci

Šéf OSN se dožaduje skoncovat s těmi ‚negativními povídačkami‘ o masové migraci

Globální oteplování určitě musí mohutně posílit počty migrantů, oznámil Antonio Vitorino spolu s varováním, že ty „negativní povídačky“ o masové migraci stojí v cestě k „lepšímu světu“.

Tento šéf Mezinárodního organizace pro migraci (IOM) při OSN v úterý v Dubaji při zahájení třídenní konference zlořečil populismu, přičemž zdůrazňoval, že vůči migraci „je třeba konzistentní a robustní přístup, který stojí na faktech, nikoliv na fikcích.“

„Pokud chceme uspět v dosažení humánnějšího a lepšího světa, tak bychom neměli podléhat svodům těch negativních povídaček, které někteří o migraci chtějí šířit,“ řekl pan Vitorino, než začal prohlašovat, že ten příval lidí bude zákonitě jedině růst a zrychlovat se v důsledku globální nerovnosti a tzv. klimatické změny.

„Ekologické změny se budou zintenzivňovat a my zažijeme daleko více klimatem vyvolaných katastrof, jako jsou sucha, záplavy a rozrůstání pouští,“ řekl na dubajské Mezinárodní konferenci a výstavě o humanitární pomoci a rozvoji (DIHAD).

„Když se tyto faktory zkombinují s pokračující nerovností, tak se ty pohyby lidí nejspíš stanou ještě četnější,“ dodal tento bývalý Eurokomisař spravedlnosti.

V rozporu s tvrzeními pronášenými globalistickými podporovateli otevřených hranic, jako je francouzský prezident Emmanuel Macron, že ty mohutné pohyby obyvatelstva z chudých zemí do bohatých jsou kvůli člověkem způsobené klimatické změně nevyhnutelné, tak akademici říkají, že tato tvrzení nejsou podložena realitou.

Jak loni Breitbart London už referoval, tak vědci z University College London (UCL) tvrdí, že pro výrazy jako „klimatický uprchlík“ nebo „klimatické války“ existuje jen nepatrné opodstatnění, což dokládají výzkumem konfliktů a vyhánění lidí ve východní Africe za posledních 50 let.

Autoři této studie po analýze dat, aby zjistili, jak klimatická změna ovlivňuje riziko násilí a nucené migrace v tomto regionu mezi lety 1953 až 2014, nalezli, že za 80 procenty konfliktů proběhnuvších v tomto regionu byl nárůst obyvatelstva, kdy různá variabilita počasí včetně sucha a globálních teplot se ukázala jako ve svém dopadu na tyto věci nepodstatná.

Prohlášení o údajné nevyhnutelnosti přílivu stamilionů migrujících lidí do Západních zemí do poloviny tohoto století pronášejí zastánci masové migrace pracující pro neziskovky, globalistické mediální kanály a mezinárodní orgány jako je OSN, které neustále zdůrazňují naléhavou nutnost zadusit uhlíkové emise, aby se zabránilo katastrofálnímu oteplení.

Ale příliv ohromných počtů lidí z neprůmyslových zemí s nízkými emisemi do bohatých zemí prvního světy, kde mají obyvatelé daleko vyšší uhlíkovou stopu, by vedl k ohromnému nárůstu globální produkce CO2.

Když na této dubajské konferenci promlouval pro místní média mluvčí generální kanceláře ředitele IOM Leonard Doyle, tak útočil na odpor vůči masové migraci, že ten se zakládá na falši, přičemž tvrdil, že neschopnost řádně imigranty „integrovat“ by mohla vést k tomu, že tito se uchýlí k teroristickým útokům na hostitelské obyvatelstvo.

„Populismus je určitě toxický problém, který vyvěrá z neporozumění těmto otázkám,“ řekl anglicko-jazyčnému deníku Emirátů s názvem The National.

Ač pan Doyle uznával, že je „přirozené“, když lidé nejsou moc nadšeni, pokud spatřují pohyb ohromných toků nezvaných cizinců do svých zemí, zvláště když migranti „mají sklon se shromažďovat v městských oblastech a jsou najednou vidět všude,“ trval však na tom, že řešení je jedině v tom ty nově příchozí nějak „integrovat“.

„Když nemáte integraci, tak máte závažné problémy jako terorismus,“ řekl s dodatkem: „Je v zájmu všech, abychom pracovali na lepší integraci migrantů a uprchlíků, a když se to dělat nebude, budou se tím jen hromadit problémy pro budoucnost.“

Milos Bicanski/Getty

13 Mar 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/03/13/un-end-negative-narrative-migration/#

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Masakr tanků Leopard 2 a BVP Bradley v Záporoží (video)

9. června zveřejnila ruská média video ukazující drsnou porážku, kterou o den dříve kyjevské síly utrpěly při pokusu o postup u vesnice...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x