Free Porn
Sobota, 20 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Šéf uprchlické mise OSN varuje před narůstajícím počtem válečných vyhnanců v Libyi

Šéf uprchlické mise OSN varuje před narůstajícím počtem válečných vyhnanců v Libyi

Šéf libyjské mise UNHCR Jean-Paul Cavalier varoval před zhoršujícími se podmínkami, kvůli kterým bylo po celé Libyi z domovů vyhnáno přes 200 000 lidí.

Cavalieri své komentáře tento týden sdělil italským médiím, kterým řekl, že probíhajícím konfliktem v zemi byla spousta Libyjců nucena uprchnout ze svých domovů, takže nejspíš zvýší počty těch statisíců migrantů z jiných částí Afriky, kteří už teď v Libyi váznou, hlásí Il Giornale.

„Je tam před 217 000 IDP (tj. vnitřních vyhnanců uvnitř země): jsou to děti, ženy, muži nacházející se v podmínkách extrémního ohrožení. A my ani nejsme schopni se do všech oblastí v Libyi dostat,“ řekl Cavalieri.

„Jsou tam také desetitisíce lidí, kteří jsou svévolně zadržováni a bojují o každodenní přežití. Tamní ministerstvo vnitra už přestalo být schopno pro všechny zadržené zajistit jídlo a vodu,“ dodal a tvrdí, že řada vězňů dokonce platí, aby mohli zůstat ve vězení, protože když tam za ostnatým drátem zůstanou, budou v první linii nouzové evakuace.

Když se ministerského předsedy Fayeze al-Sarraje ptali, kolik je kromě domácích vysídlenců v Libyi migrantů čekající na šanci překročit Středozemní moře do Evropy, tak řekl, že to není úplně jasné, ale mohlo by jich být i 800 000, ale řekl, že jen 20 000 z nich je umístěných v různých táborech v zemi.

Jiní, kteří se k tomu vyjadřují, jako neblaze proslulá německá kapitánka dovážející migranty pro neziskovky Carola Rackete, tvrdili, že to číslo bude blízko 500 000. Rackete, která byla za pomoc ilegální migraci do Itálie za Salviniho zatčena, loni požadovala, aby Evropská unie otevřela brány pro všech 500 000 migrantů a dovolila jim vstupovat do všech zemí tohoto politického bloku.

V době, kdy jako italský ministr vnitra sloužil vůdce Matteo Salvini z populistické proti masové migraci bojující strany Liga, počty přistávajících drasticky poklesly.

Avšak od té doby, kdy byl Salvini a jeho Liga z vlády v září 2019 vyhozen, tak pod nepopulární levicovou vládou Hnutí pěti hvězd a Demokratické strany činnost migračních neziskovek a počty nově příchozích zase narostly.

ARIS MESSINIS/AFP/Getty

CHRIS TOMLINSON

12 Jan 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/01/12/un-refugee-mission-head-warns-growing-displacement-people-libya/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x