Free Porn
Sobota, 13 července, 2024
Home Nezařazené Sluníčkoví sociální inženýři se neštítí ani obchodu s dětmi

Sluníčkoví sociální inženýři se neštítí ani obchodu s dětmi

Na příkladu tragédie mnoha bezbranných dětí v Norsku, které jsou na kšeft státní mocí unášeny od svých rodičů do nových pěstounských rodin, často z naprosto bagatelních důvodů, nebo jen na udání, které se ani nepotvrdí, si můžeme ilustrovat zvrácenost současného vývoje tzv. „sociálního státu“.

Multikulturní eurosocialismus s „lidskou tváří“ vyrábějící z produktivních lidí ustrašené otroky vládnoucích přerozdělovačů daňového lupu dusí naši společnost a likviduje veškeré morální i právní tradiční rámce. Nenažraná zkorumpovaná prasata u státních penězovodů si pod pláštíkem páchání dobra navzájem přihrávají  občanům nakradené peníze a jak je vidět jejich touhu po cizích penězích nezastaví už snad vůbec nic.

I stovky až tisíce případů unesených norských dětí jejich sociální službou Barnevernet nejsou ničím jiným než důkazem celé této hnusné pseudosociální politiky. Propaganda socialistických dobroserů zmanipulovala veřejné mínění údajnou pomocí „týraným“ dětem, ale jaká jsou fakta? Stále více vyplouvá na povrch pravá zvrácená podstata.  

Až pětina dětí v Norsku je ohrožena zákrokem Barnevernetu. Je to vůbec možné, aby tolik rodin páchalo tak kruté zlo na svých vlastních dětech, že by jim musely být odebrány? Z jakých důvodů? V Česku se nyní řeší případ paní Michalákové, které byli odebráni dva chlapci a rozděleni do dvou cizích pěstounských rodin pro obvinění ze sexuálního zneužívání. Soud toto nařčení odmítl, ale synové matce vráceni stále nebyli, může s nimi hovořit jen několik hodin za rok, pod pozorem, norsky.

Je medializováno mnoho dalších podobných případů, například causa z 1. listopadu 2014, kde byla holčička odebrána kvůli neumytému nádobív kuchyni! Life News zveřejnili podrobnosti o odebrání ruského děvčátka rodičům v Norsku jen proto, že u nich doma našli neumyté nádobí. Daniel Jacobsen, redaktor pořadu „Tři sekundy“, pro LifeNews uvedl, že sociální pracovníci odvezli holčičku na jeden den neznámo kam z čistě „výchovným“ cílem: chtěli „postrašit“ „nepořádné“ rodiče.

Podle slov norského novináře, 31. října sám otec dítěte telefonoval do redakce a prosil, aby pomohli jeho rodině. Otec řekl, že sociální pracovníci náhle a bez varování přišli k nim domů na kontrolu a nelíbil se jim nepořádek nalezený v kuchyni. V důsledku toho odebrali dítě. Otec holčičky dlouho nečekal, vytočil číslo redakce a ohlásil, že jeho dcerku s ruským občanstvím odvezli lidé bez jakýchkoli dokumentů v doprovodu nějakých mužů v policejní uniformě. Když se novináři Life-News dotelefonovali do „Barnevarnu“ – norské sociální služby, odpověděli jim, že dočasným odebráním dítěte chtěli prý jen upozornit rodinu, že je nezbytné důkladněji mýt hrnce.

Sociální inženýrství dovedené do absolutního pro občany trpkého, dehonestujícího, ponižujícího konce. Opravdu tím norská společnost dětem pomáhá? Opravdu je synům paní Michalákové či výše zmíněné ruské holčičce lépe? Nebo je jenom lépe úředníkům Barnevernetu, kteří mají jistotu svých atraktivních erárních platů a pěstounským rodinám, které nejsou zdaněny a jejich příjem se zvedne měsíčně v přepočtu o 36 až 47 000 Kč za jeden „kus“ dítěte?

Ano, toto jsou důsledky nechutné socialistické politiky státního daňového loupežnictví, při kterém je obyvatelstvo okrádáno o většinu svých příjmů, aby marxističtí sluníčkoví přerozdělovači mohli  chrochtat nad svým lupem u erárních koryt. Jako vždy jde v první řadě o peníze, tedy ty cizí nakradené peníze, které nesmrdí neobolševikům celého světa. Pokud by se na tomto obchodu s dětmi neživilo tolik bezcharakterních parazitů, nebyli bychom jistě svědky tohoto nepochopitelného, nelidského, stalinismus připomínajícího kolotoče.

Lze se potom divit, že takováto společnost nakonec vyprodukuje i svého Bervika?

 

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

 Související články:

Útěk z Norska podruhé: Sasha Frolov

Demokratické zločiny aneb Eva Michaláková vs. Norské království

Hrůzné video: Norská sociální služba odebírá matce roční holčičku

 

 

Karel Kříž vyšlo na:

Sluníčkoví sociální inženýři se neštítí ani obchodu s dětmi

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
78
0
Would love your thoughts, please comment.x