Free Porn
Pondělí, 15 července, 2024
Home Nezařazené Snowden žádá o ruský politický azyl

Snowden žádá o ruský politický azyl

Aktualizace: Snowden vzal zpět svojí žádost o ruské vízum poté, co ho Rusové nutili přestat s “anti-US aktivitou”. Aktuálně má požádáno o azyl v patnácti zemích světa. Detaily zde.

Ač to těžko přichází jako novinka pro někoho, kdo umí číst z kávové sedliny, už od doby, kdy Snowdenovo letedlo z Hong Kongu přistálo v Moskvě, tak rudě se blýskající titulky, že vynašeč z NSA právě požádal o sousedství z Depardieuem, už eskalovalo tu ohromnou US zahraničně politickou pomatenost, která začala před měsícem s odhaleními špehování NSA, a která se mezi tím rozvinula do ohromného skandálu zahrnujícího Evropu, Rusko, Čínu, Hong Kong a téměř všechny další země (ani nemluvě o občanech US), že US vláda je špehuje.

  • SNOWDEN ŽÁDÁ O RUSKÝ POLITICKÝ AZYL: IMIGRAČNÍ ÚŘEDNÍK
  • SNOWDENOVA ŽÁDOST O AZYL BYLA DORUČENA VČERA: RUSKÝ ÚŘEDNÍK

A s tím, jak Putin v reakci na Obamovy požadavky říká, že není šance, že by Snowdena vrátili do US, se náhle mocenská rovnováha přesunuje ve prospěch Ruska (což je až dosud téměř jisté, a ví vše, co Snowden dělá).

Míč je teď na Putinově hřišti. Právě tam, kde ho má rád.

Od AP:

Zpravodajská agentura Interfax říká, že ruský konzulární úředník potvrdil, že únikář z Národně bezpečnostní agentury Edward Snowden požádal v Rusku o politický azyl.

Interfax citovala Kima Ševčenka, úředníka ve službě konzulární kanceláře ruského ministerstva zahraničí na moskevském letišti Šeremetěvo, který říká, že Snowdenova zástupkyně Sarah Harrison v neděli doručila jeho žádost.

Snowden uvízl v právní pasti v tranzitní zóně moskevského letiště Šeremetěvo od svého příletu z Hong Kongu 23. června. US anulovaly jeho pas a Ekvádor, kde doufal, že dostane azyl, se k poskytnutí útočiště pro něj stavěl ostýchavě.

Ruský president Vladimir Putin říká, že Snowden bude muset zastavit uvolňování US tajemství, pokud chce v Rusku dostat azyl, ale dodává, že Snowden nemá žádné plány, že by toho nechal.

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček. Zdroj: http://www.zerohedge.com

Prosíme o pomoc s překladem následujícího videa. Stačí se zaregistrovat na serveru dotsub.com a můžete pomoci vytvářet titulky. Za pomoc s titulky nabízíme členství v klubu Reformy.cz. Pokud se rozhodnete video přeložit napište to prosím do komentářů k tomuto článku.

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
6
0
Would love your thoughts, please comment.x