Pondělí, 20 května, 2024
Home Nezařazené Sobotko-Babišovské eurosocialistické temno (kriz)

Sobotko-Babišovské eurosocialistické temno (kriz)

Už i masově propagandistická média, primárně vyrábějící na zakázku vládnoucí věrchušky veřejné mínění a jediné správné názory, občas, bázlivě, ale přece jen, s vykulenýma očima „překvapených“ novinářských matadorů, připouštějí, 

… že se tak nějak, jakoby … vracíme k socialismu! Tedy sdělují svým čtenářům a posluchačům, vykolejeni současnou legislativní humoreskou v parlamentu, skutečnost, před kterou já osobně, Pravý prostor i další racionálně uvažující nezávislí publicisté varují minimálně sedm, deset, ale spíš již více let.  Kdo si dnes ještě může postsametově myslet, že žijeme ve svobodné společnosti, která umožňuje svým pracovitým občanům poctivě bohatnout pomocí praktikování principů volného trhu a zvyšovat kvalitu svého života díky jasně, jednoznačně a jednoduše nastaveným zákonným mantinelům či dodržovaným morálním pravidlům? Že žijeme v období hrdosti na produktivní jedince, tvořící páteř prosperující společnosti, hrdosti na rozumné muže a ženy, které jako vzor ctnosti a vlastenectví povzbuzují z vládních pozic svůj národ k tomu lidsky nejlepšímu co v něm třímá, hrdosti na statečné osobnosti, které brojí za dodržování občanských svobod a lidských práv pro všechny bez rozdílu?

Bohužel. Současný vývoj spíše vypadá jako návrat do dob komunistického společenského temna a servíruje nám špinavou politickou hru mocenských špiček, které nám salámovou metodou, pomalu, ale jistě a nevyhnutelně, přináší návrat základních principů bolševické totality, které nenápadně, za zbabělého kývání mainstreamových médií, implantují postupně do života naší společnosti.

Vždyť se podívejte, co se děje. Co nám Sobotkova vláda v režii Andreje Babiše připravuje. Za masmediální mlhou imigrantské invaze či přestřelek Hrad – Kavárna, připravují koaliční zákonodárci neomarxistického střihu další a další utažení šroubů občanských i ekonomických svobod, které již hraničí s bolševickým systémem rudého otrokářství.

Vše samozřejmě zabaleno do sociálně inženýrského hávu všeobecného dobra, které již od výstřelu z Aurory přináší prý lidstvu ten pokrok, jistoty, prosperitu a šťastné zítřky. A mnoho užitečných idiotů zase tleská a hýká oslavné ódy směrem ke svým socialistickým spasitelům, kterým opět uvěřili, že jim nějakým zázrakem přinesou bohatý a pohodlný život garantovaný erárem a soudruhy z ÚV vyvolených partají.

Jen namátkou:

  • EET – elektronické šmírování a šikanování živnostníků a podnikatelů, maskované jako prostředek k větší spravedlnosti v tržních vztazích.
  • Policie bude moci nově zadržet zbraň, když bude mít podezření, že držitel je nebezpečný sobě nebo okolí. Doposud to mohla učinit až když byl vyhotovený posudek o zdravotní způsobilosti držitele. Doktoři budou mít volný přístup do registru zbraní.
  • Silnice se nedaří opravovat, značit, opatřovat odrazkami atd. ….a tak je budou nosit chodci povinně na oblecích.
  • Životní prostředí se údajně stále nelepší …. a tak bude majitel na zaklepání povinen doložit, jaký má kotel a čím topí.
  • Nově se bude rozúčtovávat teplo v panelácích … kdo šetří, tak si připlatí.
  • Statistika dopravních nehod se nelepší ….. razantně se zvýší sazebník pokut.
  • Přibírání tisíců nových státních úředníků a policistů, kterých již tak máme v přepočtu na jednoho obyvatele skoro nejvíce na světě (mimo KLDR), aby byla dále prohlubována zásada … na chudej lid musí být přísnost.
  • Chtějí opět nařizovat soukromým osobám co smí a nesmí dělat ve svých soukromých protorách, což si snad ani bolševik nedovolil … a „vysvětlují“ to jako boj za zdraví národa (zákaz kouření).
  • Zavádějí opět cenzuru a strach se otevřeně vyjadřovat na veřejnosti, iniciativy s. Jourové , s. Dientsbiera či s. Pelikána … neboť prý je třeba bojovat proti rasismu, xenofobii a islamofobii.
  • Propaganda do nás valí pofiderní statistiky o tom jak česká ekonomika zázračně roste, jak se musíme mít všichni dobře, ale většina populace sotva přežívá od výplaty k výplatě, sotva poplatí složenky, popřípadě hypotéku a ministr financí tomu dá korunu, když přes tyto „zázračné příjmy nastartované ekonomiky“ připraví rozpočet, kde opět zatne sekeru ve výši 70 miliard a ještě to národu presentuje jakože snižuje zadlužení … tak kde je pravda?

Kde to jsme? V Husákově socialismu roku 1989? Ne … jsme v Sobotko-Babišovském multikulturním eurosocialismu 2015, který se liší jen konzumní tváří. Princip je ale stejný. Rudé temno opět pohlcuje naše životy, svobody, statky materiální i duchovní. Jen se tváří sluníčkově „západně“ demokraticky. Dojde to konečně volební demokratické většině, která celý ten neokomunistický společensko-ekonomický hnus při volbách stále opakovaně vyžaduje?

 Psáno pro a více na: pravyprostor.cz 

Související články:

NECHTE NÁS MAKAT! … ?

NEJLEPŠÍ 4 „KÁMOŠI“ POLITIKŮ

DIKTATURA MARXISTICKÝCH FILOZOFŮ


Autor: Karel Kříž |
úterý 15.12.2015
8:18
(poslední aktualizace:
úterý 15.12.2015
8:11)
|
karma článku:
14.41
|
přečteno 
122x

Líbil se Vám tento článek? Přidejte si blogera mezi oblíbené a my Vám pošleme e-mail, když napíše další článek


Bloger přidaný. Seznam oblíbených blogerů

Přidej k oblíbeným

Karel Kříž vyšlo na:

Sobotko-Babišovské eurosocialistické temno (kriz)

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
10
0
Would love your thoughts, please comment.x