Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home Nezařazené Sociální demokratura

Sociální demokratura

Mnoho našich spoluobčanů se domnívá, že veškerá negativa spojená se současnou společenskou situací jsou důsledkem prohnilosti vládnoucího kapitalismu, podnikatelské zlodějiny a vykořisťování či přílišné anarchie spojené s mnoha občanskými svobodami, které nejsou na každém rohu korigovány udavačem šedého moru. Často se proto ohlížejí do minulosti a za opakování mantry „Zlatý komunisti!“ s láskou vzpomínají na jistoty socialismu, který jim zaručoval právo na práci, novomanželskou půjčku, kus žvance i dva tři lahváče k televizní estrádě.

Když už se přeci jen odhodlají a připustí nějakou dílčí chybu rudého koncentráku, většinou je vyjádřena větou: „Kdyby komunisti otevřeli hranice, nic by lidem nechybělo.“ Bohužel těm „myslitelům“ už nikdy nedojde proč bolševik musel omotat svoje území ostnatým drátem a střílet po všech, kteří jej chtěli překonat, stejně jako jim nedojde, že dnes nežijeme v kapitalismu, podnikatel není ten mediálně presentovaný zloděj státních financí a svobodná společnost se nebuduje pomocí státní represe.

Myslím, že nic nevystihuje lépe současný stav společenského uspořádání než pojem „sociální demokratura“. Jakási socialistická náhražka demokracie založená na „sociálním“ uplácení voličů pomocí peněz ukradených produktivní pětině obyvatelstva, presentovaná parodiemi na politické strany, které místo ideových vizí nabízejí jen plytké reklamní slogany a retušované ksichty.

Hlavním mediálně presentovaným trumfem svobodné demokratické společnosti, ve které údajně žijeme, je možnost volby zastupitelů, kteří pečlivě naslouchají svému elektorátu a plní v zákonodárných sborech či na různých stupních vlády zásadní požadavky zastoupených občanů. Ano, podobně hovořili o své „lidové demokracii“ i komunisté v 50. letech, kdy občany, kteří neprojevili dostatek nadšení nad volbou z jediné možnosti nechávali umírat jako zvířata v koncentračních táborech.

Poslední volební klání navštívilo 16,69% oprávněných voličů. Na vítězství kandidáta do Senátu tedy stačily hlasy pouhých 9 lidí ze sta. Může mít něco větší vypovídací hodnotu o kvalitě současné demokracie v ČR než tento údaj?  President Miloš Zeman se ihned rozpomněl na svoje marxistické vzdělání a  oprášil svoji myšlenku o volební povinnosti pro každého: Demokratické svobody pod hrozbou kriminálu, dobytku českej, nevděčnej!!!“

Z tohoto příkladu je vidět co nám tady vlastně vládne (a vůbec dnes již neobstojí námitka, že volební povinnost je uzákoněna v některých zemích EU, neboť eurosocialistická Evropa již dávno není relevantním měřítkem občanských práv a svobod). Presidenta nezajímá proč občané nechodí k volebním urnám, proč nevyužívají svoje základní právo a vzdávají se tak svých rozhodovacích pravomocí ve společnosti, on by jim to místo nějaké racionální analýzy či sebereflexe prostě po bolševicku nařídil.

Rád bych Miloši Zemanovi dal alespoň malou radu než začne zase někde trousit svoje „demokratická“ moudra Gottwaldovského stylu. Lídé toho mají prostě dost. Mají dost vašich politických klientelistických hrátek, které jsou na hony vzdálené skutečné „vládě lidu“. Mají dost toho, že se místo zásadních problémů této země po každých volbách jen řeší obsazení postů, křesel a erárních trafik.  Mají dost toho, že mezi partajemi není v podstatě co vybírat, neboť v drtivé většině se jedná jen o mafiánská uskupení bez ideí a programů, která mají sloužit jako výtahy k plným korytům státního penězovodu pro vyvolené parazity.  Ze svobodného demokratického klání zásadních morálních a životních principů či ekonomických vizí se stalo pouhé kupčení  partajních oligarchů se závislou a závistivou lůzou o uplacené hlasy a rozumný člověk ztrácí sílu se v této politické žumpě brodit.

Lidé nechodí k volbám, protože nevidí světlo na konci tunelu. Vrátila se komunistická normalizace, vrátil se socialistický systém řízení hospodářství. Naše země je předaněná, přeregulovaná, přebyrokratizovaná, ničena tisíci zbytečnými a nesmyslnými zákony, justiční a exekutorskou mafií, vysávána „státními podnikateli“, kteří se ruku v ruce se zkorumpovanou stále bující státní správou vysmívají těm posledním „Mohykánům“ tvořící reálné hodnoty, které okrádají téměř do bezvědomí.

Žijeme v systému, kde ať se podíváme kamkoli na významnější politická mocenská centra najdeme komunistu nebo estébáka. Žijeme v systému, který je založen na násilném konfiskování výdělků a majetků produktivního obyvatelstva, v systému kde skutečné daňové zatížení je 75% a pětina, která nějaké reálné hodnoty ještě tvoří a musí uživit celý zbytek společnosti, je neomarxistickou mocenskou věrchuškou šikanována, kriminalizována a dehonestována.

Musíme žít v systému, který místo toho, aby uvolnil smyčku kolem krku živnostníkům, firmám a jejich zaměstnancům, neustále ústy ministra financí vyhrožuje dalšími a dalšími represivními opatřeními vůči nim, komunistickými regulacemi trhu, euro neomarxistickým křivením svobodné hospodářské soutěže a v neposlední řadě již také plíživým znárodněním.

Toto že jsou vady pionýrského kapitalismu? Podnikatelské vykořisťování? Demokracie? Nikoliv. Je to čistá esence bolševického socialismu zaváděného fabiánskou metodou. Vaříme se tady postupně v tom rudém kotli jako ony pověstné žáby za fanfár mediálních politruků a blábolů mluvících hlav o tom, jak už konečně bude líp, jen co ještě opravíme ty malé „pozůstatky vad bezcitného kapitalismu“ bez sociálního a multikulturního aspektu.

No, uvidíme … Co ještě může přijít, když oním výše zmíněným ministrem financí je bývalý člen KSČ, „ne“spolupracovník StB, příjemce stamiliónových dotací na „podnikání“, který vede nyní vítěznou prý pravicovou stranu se sociálním cítěním? … „A povedzte mi, Nebureš, čo si predstavujetě pod takým slovom „absurdné“? A čo vy, major Zeman?“ …  Kdo asi přijde k volbám příště?

 

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

 

Související články:

Globální socialismus s lidskou tváří: Prosím nasedněte a projeďte se!

Povolební kocovina

Jak se odtrhnout od státu a politiky

 

Karel Kříž vyšlo na:

Sociální demokratura

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
10
0
Would love your thoughts, please comment.x