Pátek, 2 června, 2023
Home NWO Cenzura a informační manipulace Soros říká, že musí Zuckerberga ‚tím či oním způsobem‘ vyhodit z Facebooku

Soros říká, že musí Zuckerberga ‚tím či oním způsobem‘ vyhodit z Facebooku

Globalistický miliardář George Soros opět zpustil kanonádu proti Marku Zuckerbergovi, když říká, že mu je nutno vyrvat z rukou kontrolu nad gigantem sociálních médií Facebookem.

Zrovna, když Mark Zuckerberg slíbil, že na své platformě sociálních médií umožní svobodu slova, tak teď řada levičáků proklíná Facebook jako nadcházející pramen všeho zla.

Soros teď chce, aby CEO a jeho COO Facebooku byli sesazeni a obvinil je z „maximalizace hrabání profitu“ bez ohledu na důsledky.

RT hlásí:

Zuckerberg a Hlavní provozní ředitelka Facebooku Sheryl Sandberg „postupují pouze podle jediného řídícího principu: maximalizovat hrabání profitu s přezíráním důsledků,“ dštil Soros v pátek v úvodníku v New York Times. Ač jeho odpůrci by mohli použít úplně stejných slov k popisu Sorosova vlastního „řídícího principu,“ tak to Soros myslel jako drtivé odsouzení.

Ať tak, či onak, není možné je ponechat, aby kontrolovali Facebook.

Soros nechce jen, aby Zuckerberg a Sanders byli zbaveni moci, také chce, aby „ti, kdo šíří falešné informace“ byli krutě potrestáni. Abyste si nemysleli, že mluví jen o uživatelích, kteří šíří virálně se šířící hoaxy, tak tento dobroděj čili filantrop dal jasně na srozuměnou, že upírá své zraky na Paragraf 230 nyní v USA dobře známého zákona, který chrání platformy sociálních médií před odpovědností za obsah, jaký vystavují jejich uživatelé. S Facebookem se musí zacházet jako s vydavatelem, ne jako s platformou, a musí „být hnán k odpovědnosti za obsah, který se objevuje na jeho stránkách.“

Když tohoto mamuta z Menlo Park obvinil z „dohody o vedení operací neformální vzájemné pomoci“ s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, „podle níž bude Facebook prezidentu Trumpovi pomáhat se znovuzvolením a Trump Facebook za to uchrání před útoky regulátorů a médií,“ vyjadřoval se Soros úplně jako jeden z ‚konspiračních teoretiků‘, co tvrdili, že se pomocí těch fakta-ověřujících neziskovek, které financoval, pokouší Facebook zotročit.

V Sorosově očerňování toho, o čem tvrdil, že je pro-Trumpovská zaujatost této platformy, se odráželo to, co tvrdil na Světovém ekonomickém fóru v Davosu, i to, jak nad nedostatkem cenzury zde lamentovali prominentní demokratičtí politici. Žádné překvapení, vzhledem k tomu, že do kapes této strany v srpnu 2019 nalil 5,1 milionu $. Hillary Clinton, která obviňovala Facebook, že zmařil v roce 2016 její vítězství šířením tzv. „ruských dezinformací“, se kromě dalších pachatelů přidala k tomu davu politiků, co tuto platformu proklínají, už v lednu, když prohlašovala, že protidemokratický „autoritář“ Zuckerberg odmítl řádnou kontrolou faktů cenzurovat politickou inzerci. Elizabeth Warren, která slíbila, že „ty Technologické giganty zlomí“ a dožene k cenzurování každé pídě jejich života – tvrdila už v říjnu, že Zuckerberg politiku této platformu o politické inzerci změnil až po schůzce s Trumpem.

Ředitelé Facebooku opakovaně takové spiknutí popírali, ale Soros s citací Trumpova kampaňového manažera z roku 2020 tvrdil, že Facebook mu už v roce 2016 poskytl „výzbroj“, když poukazoval, že už od té doby ruku v ruce s prezidentem spolupracoval.

„Vypadá to, že tím začaly jejich zvláštní vztahy,“ dštil s poukazem na zářiovou schůzku mezi Trumpem a Zuckerbergem jako na další důkaz toho, že za scénou se děje něco nekalého.

Soros na Facebook útočí už od roku 2018, kdy tuto platformu spolu s Googlem prohlásil za „postrach“ společnosti, kdy tvrdil, že svévolně u uživatelů vytváří závislost na jejich dopamin vyvolávajícím prostředí na sítích, když načasoval svůj prodej a nákup akcií této společnosti tak, aby si nahrabal z reakce veřejnosti na toto očerňování. Když Facebook vrátil úder najmutím PR firmy, aby na tohoto miliardáře zaútočila, tak nasadil těžkou artilerii, když naléhal na Kongres, aby tohoto mamuta sociálních médií zreguloval. To, že se Facebook podvolil a pověřil odpovědností za kontrolu faktičnosti obsahu vystavovaného uživateli Sorosem podporované organizace a jejich spřažence z řad „liberálních aktivistů“, zjevně nebylo dostatečným pokáním.

Soros zavrhl tvrzení ředitelů Facebooku, že se „pokouší udělat ze světa lepší místo,“ prohlášením, že tuto platformu je třeba „posuzovat podle toho, co dělá, nebo podle toho, co říká.“

Avšak to samé by se mohlo říci i o tomto spekulantovi, kterému se svého času přezdívalo, „chlap, co zlomil Bank of England,“ a také „chlap, co uvrhl celé země do volného pádu, aby si mohl nahrabat miliardy dolarů z propadu jejich měny,“ a také se ví, že on nalil miliardy do rozdmýchávání ‚barevných revolucí‘ prostřednictvím sítě spousty podvratných neziskovek, přičemž se vždy zaklínali idejemi „demokracie“ a „otevřené společnosti“.

Takže teď v hrůze, že „Facebook pomůže panu Trumpovi k vítězství ve volbách 2020,“ rozehrál Soros hru s polední kartou, kterou ještě má: požaduje odchod Zuckerberga a Sandgerg, kterého je nutno dosáhnout „tím, či oním způsobem.“ Takové vágní ne zrovna decentní prohlášení v sobě nese náznak hrozby od člověka, který je považován za jednu z nejvlivnějších postav americké a evropské politiky, který opakovaně předváděl, že ke dni zúčtování se chce prodrat bez jakýchkoliv morálních ohledů.

February 2, 2020 Niamh Harris

Zdroj: https://newspunch.com/soros-says-zuckerberg-must-be-removed-from-facebook-one-way-or-another/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Most Popular

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x