Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Soudci zrušili případ proti lodnímu taxi pro migranty obviněnému z pomoci ilegální...

Soudci zrušili případ proti lodnímu taxi pro migranty obviněnému z pomoci ilegální migraci

Soud v sicilském Ragusa řekl, že nebude stíhat kapitána a šéfové mise neziskovky pro dovoz migrantů Otevřená náruč za pomoc ilegální migraci, obviněných z ukradení mise hledání a záchrany od libyjských úřadů ve vodách u Tripolisu.

K incidentu došlo 15. března 2018, kdy loď Otevřená náruč zasáhla, aby ve vodách u libyjského pobřeží sebrala 218 migrantů. Operaci jejich sbírání už prováděly libyjské úřady, které měly v úmyslu dovézt je do nejbližšího přístavu v Severní Africe, což vedlo k vypjatému střetu mezi úředníky z Tripolisu a španělskými aktivisty otevřených hranic.

Neziskovka nakonec ty migranty vysadila na břeh v Itálii.

Aktivisté tvrdili, že jim severoafričtí činitelé vyhrožovali, a proto migranty vydat nemohli. Videozáznam shlédnutý u soudu zjevně s těmito tvrzeními nesouhlasil a ukazoval Libyjce pouze tvrdící, že to oni jsou pověření záchrannou operací.

Prokurátoři z Ragusa vznesli potenciální žalobu proti kapitánu Marcu Reigovi Creusovi a šéfové mise Ana Isabel Montes Mier za pomoc ilegální imigraci a za vynucení vylodění z lodi u italských úřadů. Soudce ve středu řekl, že „jediným skutečným záměrem neziskovky nebyl humanismus, ale přivézt je do Itálie za každou cenu bez ohledu na předpisy.“

Avšak i přes tento nález podle Il Giornale soudce tento případ zrušil s tvrzením, že nebyl spáchán žádný zločin.

Otevřená náruč, která ve Středomoří pod záminkou humanismu roky operovala při transportech migrantů ze Severní Afriky do Evropy, ve čtvrtek oznámila, že bude pokračovat v dalších operacích.

Vůdce populistické proti masové migraci zaměřené strany Liga Matteo Salvini se s Otevřenou náručí střetl v srpnu 2019, kdy jako ministr vnitra odmítl nechat na italské půdě vylodit 164 migrantů. Pan Salvini, který působil i jako místopředseda vlády země, zavedl přísnou politiku odmítání vstupu migračních taxíků do Itálie, čímž dramaticky snížil počet ilegální vstupů cizinců do země i následných utonutí migrantů pokoušejících se doplout do této evropské země.

Senátor Salvini však po kolapsu koaliční vlády Ligy s levicovým Hnutím pěti hvězd ztratil svůj vládní post a nová koalice mezi Pěti hvězdami a levicově establishmentovou Demokratickou stranou pracuje na zrušení mnoha jeho reforem k ochraně hranic.

V srpnu odhlasoval italský senát zrušení imunity pro tohoto senátora, v důsledku čehož stál před soudem za „únos“ migrantů.

„Jsem hrdý, že jsem bránil Itálii: Udělal bych to zase a budu to dělat zase, protože jen v tomto červenci se jich tu vylodilo šestkrát tolik, než za stejné období před rokem, kdy byla Liga ve vládě,“ řekl pan Salvini.

VICTORIA FRIEDMAN

6 Nov 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/11/06/court-drops-case-against-migrant-taxi-ship-aiding-illegal-migration/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x