Free Porn
Středa, 26 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Střety mezi čečenskými a arabskými gangy ve Francii, auto najíždějící do davu...

Střety mezi čečenskými a arabskými gangy ve Francii, auto najíždějící do davu převráceno (videa)

12. června probíhaly ve francouzském Dijonu střety mezi čečenskými a arabskými gangy, přičemž se násilnosti zjevně eskalují.

Zveřejněno bylo i toto video auta najíždějícího do skupiny ozbrojených Čečenů, které se přitom převrátilo.

https://twitter.com/Alchechnya/status/1271749800443199489
https://twitter.com/asabove_asbelow/status/1272338829878403074

Najíždějící auto vyrazilo proti Čečenům a převrátilo se, ti se pak ozbrojeni všemožnými trubkami, noži a pálkami s řevem na rozbité auto vrhli.

Místní média referovala, že řidič byl vážně zraněn a je hospitalizován. Několik nepotvrzených zpráv tvrdí, že to auto řídil člen nepřátelského gangu.

Všechno to začalo týden předtím na sociálních médiích. Čečenská komunita volala po nájezdu k pomstě za jednoho jejich člena: 16letého chlapce, kterého údajně v Dijonu „zmlátila“ banda starších drogových dealerů. Ten mladík byl, podle toho, co nám říkali členové čečenské komunity, prý pořád hospitalizován v závažném stavu.

12. června Čečenové sjetí z celé Francie zaútočili na bar vykuřování vodních dýmek Černá perla na Place de la République, kde se nacházeli potenciální pachatelé. Videa těch rvaček následně cirkulovala na sociálních sítích. Po těch bojích zůstaly tucty zraněných, někteří vážně, jeden prý se zlomenou rukou a několik práce neschopných.

https://twitter.com/Alchechnya/status/1271731069147119617

Tady je sbírka videí ukazujících tuto situaci.

https://twitter.com/hasna1102/status/1272282415524970497

Na některých záběrech jsou vidět i ozbrojení lidé, co střílí.

https://twitter.com/cpasdeslol18/status/1272293691474968576

Policie zasáhla, aby ten dav rozehnala. Podle prokuratury došlo k nějakým potyčkám a zraněním, ale žádné závažné incidenty to nebyly.

V předchozím týdnu od 6. do 7. června došlo k menším bitvičkám mezi přistěhovalci z Maghrebu a Čečeny.

Co však stojí za pozornost, je, že twitterový účet „Al Chechnya“, který sdílel řadu těchto videí, je označoval symbolem tzv. Čečenské republiky Ičkerjie. Ty války v Čečeně byly s tou Ičkerií. Pod její značkou operovaly vojenské skupiny, často součásti al-Kaiídy, za nezávislost této části Čečeny.

Jsou to ti samí lidé, kterým Francie udílí azyl před tím „zlovolným ruským režimem,“ kteří jim teď za to děkují organizováním bitek mezi stovkami lidí a rozvracením veřejného pořádku.

Zdroj: https://southfront.org/clashes-between-chechen-and-arab-gangs-in-france-speeding-car-flipped-over/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x