Pondělí, 28 listopadu, 2022
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Střety mezi čečenskými a arabskými gangy ve Francii, auto najíždějící do davu...

Střety mezi čečenskými a arabskými gangy ve Francii, auto najíždějící do davu převráceno (videa)

12. června probíhaly ve francouzském Dijonu střety mezi čečenskými a arabskými gangy, přičemž se násilnosti zjevně eskalují.

Zveřejněno bylo i toto video auta najíždějícího do skupiny ozbrojených Čečenů, které se přitom převrátilo.

https://twitter.com/Alchechnya/status/1271749800443199489
https://twitter.com/asabove_asbelow/status/1272338829878403074

Najíždějící auto vyrazilo proti Čečenům a převrátilo se, ti se pak ozbrojeni všemožnými trubkami, noži a pálkami s řevem na rozbité auto vrhli.

Místní média referovala, že řidič byl vážně zraněn a je hospitalizován. Několik nepotvrzených zpráv tvrdí, že to auto řídil člen nepřátelského gangu.

Všechno to začalo týden předtím na sociálních médiích. Čečenská komunita volala po nájezdu k pomstě za jednoho jejich člena: 16letého chlapce, kterého údajně v Dijonu „zmlátila“ banda starších drogových dealerů. Ten mladík byl, podle toho, co nám říkali členové čečenské komunity, prý pořád hospitalizován v závažném stavu.

12. června Čečenové sjetí z celé Francie zaútočili na bar vykuřování vodních dýmek Černá perla na Place de la République, kde se nacházeli potenciální pachatelé. Videa těch rvaček následně cirkulovala na sociálních sítích. Po těch bojích zůstaly tucty zraněných, někteří vážně, jeden prý se zlomenou rukou a několik práce neschopných.

https://twitter.com/Alchechnya/status/1271731069147119617

Tady je sbírka videí ukazujících tuto situaci.

https://twitter.com/hasna1102/status/1272282415524970497

Na některých záběrech jsou vidět i ozbrojení lidé, co střílí.

https://twitter.com/cpasdeslol18/status/1272293691474968576

Policie zasáhla, aby ten dav rozehnala. Podle prokuratury došlo k nějakým potyčkám a zraněním, ale žádné závažné incidenty to nebyly.

V předchozím týdnu od 6. do 7. června došlo k menším bitvičkám mezi přistěhovalci z Maghrebu a Čečeny.

Co však stojí za pozornost, je, že twitterový účet „Al Chechnya“, který sdílel řadu těchto videí, je označoval symbolem tzv. Čečenské republiky Ičkerjie. Ty války v Čečeně byly s tou Ičkerií. Pod její značkou operovaly vojenské skupiny, často součásti al-Kaiídy, za nezávislost této části Čečeny.

Jsou to ti samí lidé, kterým Francie udílí azyl před tím „zlovolným ruským režimem,“ kteří jim teď za to děkují organizováním bitek mezi stovkami lidí a rozvracením veřejného pořádku.

Zdroj: https://southfront.org/clashes-between-chechen-and-arab-gangs-in-france-speeding-car-flipped-over/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Ruská Wagnerova skupina poslala Europarlamentu zkrvavené porážecí kladivo

V reakci na hlasování v Europarlamentu z minulého týdne určující Rusko jako „státního sponzora terorismu“ poslal tomuto evropskému orgánu jeden s Kremlem spjatý činitel hrozivý vzkaz.

Finsko říká, že zbraně Ukrajině skončí v rukou zločinných gangů

Kritici ohromné zbraňové trasy z USA na Ukrajinu už dlouho poukazují, že neexistuje žádná odpovědnost nebo odpovídající sledování zbraní, jakmile do této země...

Česko žádá EU o pomoc, neboť ilegální imigrace proti loňsku narostla o 1200%

Po celé Evropě zase roste ilegální migrace, tuto krizi však zastiňuje válka na Ukrajině. S tím, jak v Evropě zuří nová...

Most Popular

Ruská Wagnerova skupina poslala Europarlamentu zkrvavené porážecí kladivo

V reakci na hlasování v Europarlamentu z minulého týdne určující Rusko jako „státního sponzora terorismu“ poslal tomuto evropskému orgánu jeden s Kremlem spjatý činitel hrozivý vzkaz.

EU obviňuje Washington, že tyje z Ukrajinské války

„Devět měsíců po invazi na Ukrajinu začíná Vladimir Putin tříštit Západ,“ všímá si Politico v překvapujícím přiznání, které znamená ohromující obrat oproti předchozímu...

Nikdy to nebylo o Ukrajině

Mluvčí ministerstva zahraničí Ned Price na svém tiskovém briefingu 21. března řekl shromážděným reportérům, že „Prezident Zelenskyj dal také velice jasně najevo,...

Akademická svoboda je mrtvá, říká proti-lockdownový profesor ze Stanfordu

Profesor ze Stanfordu, který zpochybňoval lockdownovou ortodoxii, varoval, že „akademická svoboda je mrtvá,“ a že všichni ti, kdo se postavili povídačce režimu,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x