Free Porn
Čtvrtek, 20 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Švédsko posílá doktory do Jižní Afriky, aby se tam vyškolili při léčení...

Švédsko posílá doktory do Jižní Afriky, aby se tam vyškolili při léčení střelných zranění

Švédský region Västra Götaland pošle od počátku roku 2021 své chirurgy do Jižní Afriky, aby se tam lépe naučili jak léčit poranění noži a od střelných zranění.

V tomto programu, v němž chirurgové na tři měsíce odcestují do Johannesburgu, kdy v této době by švédští chirurgové měli nasbírat více zkušeností se střelnými zraněními, neboť v tomto městě je ohromná frekvence násilné zločinnosti, hlásí vysílač Sveriges Radio.

Vedoucí lékař jednotky traumatické péče Sahlgrenska Ragnar Ang sám v jihoafrické nemocnici v minulosti pracoval a říká, že to chirurgům poskytne šanci během pár měsíců léčit spoustu pacientů s takovými zraněními, s jakými by se ve Švédsku normálně setkali alespoň za rok.

Podle neziskovky Gun Free South Africa je v této zemi průměrně denně střelnými zbraněmi zavražděno 23 lidí.

„Jsme pracovní silou, kterou mohou využít.  Máme pro ně bezplatně pár pomocných rukou,“ dodal. Program se má rozběhnout na jaře příštího roku.

Také Švédsko v posledních letech zažívá častou střelbu, kdy v posledních letech zůstává smrtonosná střelba na hodně vysoké úrovni.

Vůdce švédské strany Umírněných Ulf Kristersson loni v červenci tento jev komentoval tvrzením, že tamní míra ozbrojeného násilí „je na zemi, která není ve válce, extrémní.“

V těchto komentářích se odráží prohlášení švédského policejního specialisty Gunnara Appelgrena, který učinil podobné prohlášení o několik měsíců dříve.

Také Anders Thornberg ze švédské Bezpečnostní služby (Säpo) varoval, že Švédové by neměli čekat, že by problém ozbrojeného násilí někdy v blízké budoucnosti zmizel, kdy předpovídal, že současná úroveň bude pokračovat i v následujícím desetiletí.

Tento měsíc Thornberg v interview s finským vysílačem Yle řekl, že tyto násilnosti, které jsou převážně důsledkem činnosti zločinných gangů, zůstávají vysoké, i když vězení v této zemi jsou přeplněná.

„Vězení jsou ve Švédsku plná, zádržná centra jsou plná, instituce jsou plné, SiS, tj. polepšovny, jsou plné. Ale stejně máme stejné množství střílení, i když policie zabírá více zbraní a drog, než kdy dříve,“ řekl.

FREDRIK SANDBERG/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

28 Jan 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/01/28/swedish-region-sends-surgeons-to-south-africa-to-learn-bullet-wound-treatments/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x