Středa, 22 května, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Švédský migrant obviněn z vraždy své milenky s jejím naporcováním na kousíčky

Švédský migrant obviněn z vraždy své milenky s jejím naporcováním na kousíčky

Kurdský migrant byl obviněn z vraždy své milenky 17leté Wilmy Andersson, která před šesti měsíci zmizela. Její tělo bylo naporcováno na mnohou kousků, z nichž některé, ještě nenašli. Ovšem Wilminu hlavu měl ten migrant v kufru ve svém bytě.

Migrant na svou obhajobu tvrdil, že skutečnost, že si uchovával její hlavu, ukazuje to, že Wilmu příliš miloval na to, aby ji zabil.

Andersson nikdo živou neviděl od 14. listopadu, kdy se o ní naposledy ví, že byla ve Wakesborgu, v Uddevalle na švédském západním pobřeží.

Onen 23letý Kurd, jehož jméno nebylo vyzrazeno, do Švédska přišel jako uprchlík v roce 2006.

Policie se nyní podle zprávy Expressen domnívá, že k vraždě Wilmy došlo 14. listopadu večer. Sousedé vypověděli, jak v té době slyšeli z migrantova bytu výkřiky. Řada motoristů pak volala policii, aby jí oznámili, že toho migranta viděli kráčet podél blízké dálnice, kde se choval hrozně divně.

Policisté zareagovali, na té dálnici jej onu noc zastavili a ptali se ho, co tam vyvádí. Policajti hlásili, že ten Kurd vypadal, že je ve stavu šoku. Řekl jim, že tam kráčí, že se pohádal a teď mu ujel vlak.

Policie po zmizení Wilmy zahájila rozsáhlé pátrání, aby ji našli s účastí mnoha dobrovolníků a policistů. Ač kousky těla, které ověřili, že jsou Wilmy, nacházeli, trvalo to dva týdny, než oznámili, že učinili takový nález, který vylučuje, že by ji mohli nalézt živou. A tím objevem byla její hlava.

Hlavu Wilmy našli zabalenou do hliníkové fólie s přelepením páskou v kufru u toho migranta ještě s vycpanými zvířaty.

Když policie migrantovi svůj nález ukázala tak na 27 minut zmlkl, než požádal, aby směl na záchod. Když mu ukazovali fotky, jen řekl: „To je brutální.“

Migrant na otázky policie neustále odpovídal „bez komentáře“, když se na tu vraždu ptali, než náhle 15. dubna začal odpovídat. Neustále trval na své nevině, už od své zatčení pro podezření z vraždy 22. listopadu.

Forenzní specialisté kromě její hlavy našli i Wilinu DNA na řadě nožů u toho Kurda doma. Migrant vyšetřovatelům řekl, že ty nože dostal od Wilminy matky jako dárek. Stopy její krve našli i u něj v obýváku.

Policie dále objevila, že ten migrant v létě 2018 poslal Wilmě SMS, ve které psal, že ji chce rozřezat na kousky. Řada svědků podobně svědčila, že ti dva se často hádali a že si myslí, že s Wilmou zacházel hrubě už před její smrtí.

Když se ho ptali na Wilminu hlavu, tak jim migrant odpověděl, že by si přeci její hlavu neponechal, kdyby ji zabil, s tvrzením, že ta hlava poukazuje, jak moc ji miloval.

Migrantův obhájce trvá na tom, že to byl někdo jiný, kdo měl proti němu zášť, a kdo nastražil takovéto důkazy ve snaze shodit tu vraždu na něj.

Zločiny páchané migranty se ve Švédsku staly vážným problémem, neboť zločinnost raketově vyrostla. Loni v létě napsala proslulá švédská spisovatelka detektivek a sloupkařka Eva-Lisa Dezmin v úvodníku proklínajícím ministerského předsedu Stefana Löfven za jeho spolupachatelství při zruinování Švédska a vyzvala ho k rezignaci, jak už o tom Voice of Europe referoval.

By Michael Lord 13 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/sweden-migrant-charged-with-murdering-his-girlfriend-and-chopping-her-into-pieces/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x