Free Porn
Pátek, 12 července, 2024
Home Nezařazené Syrští rebelové rabují křesťanské kostely

Syrští rebelové rabují křesťanské kostely

Pokud se v syrské situaci neorientujete, doporučuji začít nejprve zde. Také si dovolím poznamenat, že syrští křesťané v Sýrii přebývají již přes 2000 let – tedy od samotného počátku křesťanství. Al-Kájda a její spojenci v Sýrii prohlašují, že křesťany vyženou a židy povraždí – možná by tedy nebylo od věci přestat je podporovat. Třeba ale jen nejsem dostatečně vlastenecký, pokud nemám rád Al-Kájdu. Hillary přece říkala, že stojí s Al-Kájdou v Sýrii na stejné straně konfliktu, neboť Al-Kájda podporuje opozici. Do toho, kdo Al-Kájdu založil, a do toho, že se jedná o skupinu žoldáků, náboženských fanatiků, užitečných idiotů a dvojitých agentů, zabíhat nebudu – to není předmětem tohoto článku.

Pro někoho šokující fotky se vynořily krátce po vyrabování křesťanských kostelů NATO podporovanými syrskými rebely, ilustrujíce tak ještě jednou, jak západní mocnosti podporují muslimské extrémisty za účelem změny režimu na Blízkém východě.

Fotografie sejmutá křesťanskou ženou v Homsu, který je scénou těch nejkrvavějších střetnutí celého konfliktu, ukazuje člena Free Syrian Army (Svobodná syrská armáda, zkráceně FSA) pózujícího v kněžském rouchu s katolickým křížem v jedné ruce a se zbraní v ruce druhé.

“Všichni vědí že odebrání těchto částí oděvu z kostela je hřích. Kněz je jediný, kdo je může nosit. Dokonce se modlí, než si je obléknou. Jeho pózování před pohřebním vozem je odporné tak, jak to jen jde,” řekl náš zdroj.

“Zničili kostel a šli si to natočit. To vím jako fakt.”

“Róby mohou být nošeny jen duchovními nebo knězi, případně nižšími duchovními, a žádný křesťan by nedržel v jedné ruce kříž a v druhé ruce zbraň, dodala žena.

Jiná fotka ukazuje vyrabovaný kostel v Bustan al-Diwanu (starý Homs).

I když jsou syrští rebelové zaneprázdněni rabováním křesťanských kostelů, také si najdou čas na sbíhaní se k vlajce Al-Kájdy, stejně jako to dělaly jejich protějšky v Libyi.

Toto video ukazuje syrské “aktivisty” mávající vlajkou Al-Kájdy během proti-assadského protestu v jižním syrském městě Binnish.

V dalším videu ozbrojení syrští rebelové promlouvají na kameru zpoza stolku, který je obalený v černé vlajce Al-Kájdy.

Minulý měsíc jsme upozornili na fotografii publikovanou francouzskou zpravodajskou agenturou AFP, která ukazuje syrského rebela nosícího vlajku Al-Kájdy na jeho paži, když doprovázel pozorovatele OSN vesnicí Azzara.

Proč západní vlády, které jsou údajně zapojeny do “války s terorismem” proti radikálním muslimským teroristům předávají těm samým teroristům kontrolu nad celými národy?

Třetí obrázek nám poslal náš zdroj z jiného duchovního místa, kostelu Um Al Zinar, jehož střecha již neexistuje díky syrským rebelům, kteří jsou vyobrazováni mezinárodními médii jako svatí, a to i přes jejich zapojení do teroristických bombových útoků a masakrů.

Poslední teroristický útok provedený rebely proběhl včera (27.6), když střelec vpadl do pro-vládní televizní stanice, odpálil v budově bomby a zastřelil tři zaměstnance.

Rebelové podporovaní NATO znesvěcující křesťanská posvátná místa se stávají čím dál častějším jevem.

V březnu jsme poukázali na (pro někoho) šokující video, ve kterém libyjští rebelové znesvěcovali křesťanské a židovské hroby na hřbitově.

Video ukazuje libyjské povstalce rozbíjející náhrobní kameny a pokřikující “Allahu Akbar”. Později se pokusili rozmlátit velkou sochu křesťanského kříže palicemi.

Podívejte se sami.

Jádro článku pochází od Paul Joseph Watsona z infowars.com

Jiří Bok je člen klubu reformy.cz

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x