Středa, 29 března, 2023
Home Nezařazené Teenager zabil pedofilního kněze, který si jej při znásilňování přidržoval krucifixem vraženým...

Teenager zabil pedofilního kněze, který si jej při znásilňování přidržoval krucifixem vraženým do hrdla

Teenagera zatkli za vraždu pedofilního kněze, který jeho a tři další děti, v minulosti znásilňoval tak, že si ho přidržoval krucifixem vraženým do hrdla.

19letý Alexandre V., který tohoto 91letého katolického kněze obvinil ze svého znásilňování, na něj zaútočil v jeho domově na severu Francie.

Otec Matassoli byl obviněn ze sexuálního zneužívání nejméně čtyř malých chlapců už předtím v době mezi lety 1960 až 2000 a mezi nimi byl v té době i otec Alexandreho.

Mezi Matassoliho obětmi byly děti i jen 6leté.

Dailymail.co.uk hlásí:

Tohoto kněze v roce 1967 přeložili z diecéze Clermon do diecéze Saint-Andre-Farvillers a pak jej přeložili do Agnetz, vždy kvůli domnělé pedofilii, hlásí Fraceinfo. Ale stejně zůstal na výplatní pásce církve až do roku 2018.

Útočníka, jehož plné jméno nebylo publikováno, zatkli a obvinili z mučení, vraždy a z odporu při zatýkání.

Tělo kněze se stopami po mučení našli u něj doma 4. listopadu.

Alexandreho, který v Matassoliho domě pracoval jako správce domu, úřady ten samý den chytily a zatkly při pokusu o útěk v autě tohoto svatého muže.

Byl však převezen do nemocnice kvůli údajným psychiatrickým problémům, formálně byl obviněn až 26. prosince.

Tento podezřelý se kdysi pokusil po zneužití tímto knězem o sebevraždu, uvedl o něm otec podezřelého Stephane, který tvrdil, že jeho otec se poté, co se doslech o takovém zneužití jeho syna tímto knězem, se také zabil.

Stephane, který mluvil o dopadu tohoto kněze na jeho rodinu s francouzskými médii, řekl, že ten kněz ‚otřásl celou rodinou‘.

Policie případ vyšetřuje na základě toho, že usmrcení bylo činem pomsty, hlásí francouzská média. Alexandre rovněž vyšetřovatelům řekl, že si na nic z té události nepamatuje.

Kněz tohoto muže údajně zneužíval, když byl ve věku mezi šesti a patnácti v Saint-Andre-Farivillers, hlásí Franceinfo.

Sestra oběti Colette, která to tvrdí, vysílači řekla, že všichni ve vsi si o tom povídali fámy, ale nikdo s tím nic nedělal.

Také vyprávěla, jak na skládce vesničané našli obrázek nahého Matassoliho, ale všechno šlo pod koberec, když kněz vysvětlil, že takto ho vyfotili při odvodu do armády v 18 letech.

‚Ale na fotce vůbec nevypadal na 18letého kluka,‘ říkala, než pak povídala, že hošíci byli do domu tohoto kněze ve vsi zváni každý čtvrtek.

Kněze oficiálně v roce 2009 zbavili jeho kněžských povinností, když byl poprvé obviněn ze zneužívání, ale na výplatní listině zůstal ještě dalších deset let, přiznal biskup z Beauvais Jacques Benoit-Gonnin.

Vyhozen byl nakonec až, když tento biskup vzal v úvahu výpovědi nejméně dvou dalších obětí, a prohlásil, že byl placen vlastně jen kvůli ‚eccelesistickým chybám‘.

December 29, 2019 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/teen-kills-pedophile-priest-raped-him-ramming-crucifix-down-throat/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Mezinárodní právo zemřelo před 24 lety, duch Srbska je však nezlomen, odsoudil srbský prezident USA a NATO

„Nenecháme své děti na pospas nikomu a nikdy nezapomeneme na všechny ty zabité při bombardování NATO,“ řekl Vučić. Mezinárodní...

Skotsko teď vede separatista bojující proti svobodě slova, který chce v úřadech méně bělochů

Levicový separatista Humza Yousaf, který byl průkopníkem legislativy proti svobodě slova a lobbyistou za méně bělochů ve vysokých funkcích, ve středu složí...

Trable amerických bank znamenají konec systému rezervní měny dolaru

Tato bankovní krize není problémem kvality úvěrů, nýbrž vyvěrá z financování amerického neustále nafukovaného zahraničního dluhu, který už nejde financovat.

Populismus roste: Strana holandských sedláků ohromně zvítězila, ač deset další stran mělo větší rozpočet

Holandská populistická strana odporu Selské občanské hnutí (BBB) minulý týden dominovala v provinčních volbách do té míry, že se stala nejsilnější stranou v zemi,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
2
0
Would love your thoughts, please comment.x