Free Porn
Čtvrtek, 25 července, 2024
Home TECHNOLOGIE Tisíce francouzských občanů povstalo proti mainstreamovým médiím

Tisíce francouzských občanů povstalo proti mainstreamovým médiím

Tisíce francouzských občanů se vyhrnuly do ulic na protest proti mediálním kanálům, které standardně ‚chrlí propagandu a dezinformace‘.

S tím, jak to anti-globalistické hnutí pokračuje a šíří se už dále Evropou, tak se lidé ve Francii teď obrací proti nepoctivým, zaujatým a elitářským mediálním kanálům, které si celá desetiletí drží monopol na toky informací.

Breitbart.com hlásí:

Stejně jako v předchozích týdnech neslo mnoho protestujících placky se zkratkou ‚R.I.C.‘ – „Občanská iniciativa za referendum“ požadující lidové referendum, které by se automaticky spustilo, jakmile by jakékoliv referendum požadující změnu ve vládní politice dostalo 700 000 podpisů.

Kdyby se to uzákonilo, tak by zavedení referend iniciovaných samotnou veřejností místo, aby se dávalo jako dárek od politiků, nejspíš způsobilo ohromnou reorientaci politické moci ve Francii, vymykající se z rukou politické elitě a dokonce i tradičním politickým stranám, což je jasná touha hnutí Žlutých vest, které představuje silnou reakci na globalistickou vládu Emmanuela Macrona.

Švýcarsko už má systém referend iniciovaných občany a podobný systém má i Itálie. Francouzský ministr Édouard Philippe minulý týden řekl, že vláda uvažuje, že by v budoucnu o takovém referendu zahájila debatu.

Počet demonstrantů v ulicích byl sice menší než v předchozích týdnech, ale v Paříži se na Silvestra počítá s většími demonstracemi.

Trasa sobotního pochodu protestujících jich stovky přivedla k branám francouzských mainstreamových televizních stanic, které Žluté vesty obviňují, že se spřáhly s prezidentem Macronem proti Francouzskému lidu.

Demonstranti vykřikovali: „Žurnalisti jsou kolaboranti!“ a házeli kameny, hlásí Associated Press. Policie protestující vytlačila z turisty oblíbeného Champs Elysee, kde v posledních týdnech docházelo ke srážkám.

Ty protesty původně začaly v listopadu proti zeleným politikám prezidenta Emmanuela Macrona, který ve Francii zahájil dušení automobilismu prostřednictví cenové nedostupnosti paliv.

Po týdnech intenzivních a občas násilných protestů, během nichž Macron trval na tom, že ze svého kurzu neuhne, prezident nakonec couvnul a vzestup daní zrušil spolu se zvednutím minimální mzdy a nezdaněných svátků.

December 30, 2018 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/thousands-french-citizens-protest-mainstream-media/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

Tvořivá společnost a 12000letý cyklus zkázy

Tento článek je navazujícím druhým dílem po následujícím předchozím článku na toto téma: http://reformy.cz/je-tvoriva-spolecnost-kult-zkazy/ Stručné...

Razie na temný web: Europol zatkl skoro 300 podezřelých a zabral 51 milionů € špinavých peněz

Této společné operace se účastnilo devět zemí včetně Německa, Velké Británie a Spojených států. Globální razie na ilegálních obchody...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x