Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home Nezařazené TOPÁCI – „pravičáci“ pro legraci

TOPÁCI – „pravičáci“ pro legraci

Jak Kristus měnil vodu na víno, oni mění své voliče na pomyslné nebo potenciální boháče. Tímto kejklem každý, kdo se chce oddělit od „socek“, virtuálně „povyroste“ na TOPÁKA. Každý číšník se pak cítí Kellnerem – volil přece tu nejechtovnější pravici.

Přitom je TOP 09 banda šarlatánů, jakýchsi bolševických úderníků pseudopravice. I při bídě naší politické scény jsou tou nejodpornější, nejpokrytečtější a nejodsouzeníhodnější stranou. Prostě šíbři s pravicovou rétorikou a levičáckými skutky, kteří nevyznávají pravicové hodnoty, ale pouze zneužívají pravičácké floskule.

Zrádce lidovců Kalousek tady přece přes dvacet let mával lidoveckou sociální kartou, což vyvrcholilo, když je chtěl – myslím v roce 2006 – přivést až do náruče komunistů.

Schwarzenberg je tělem i duší Havlovec, tedy by měl být pokračovatelem levicového liberalismu, mysticismu, dekadence a postmodernismu. Ve skutečnosti je situace ještě horší, je dekadentním pragmatikem, který bolševicky a plánovitě rozvrací veškeré tradice spojené s českou státností, jež k naší pravici musí neodmyslitelně patřit.

Zamyslete se:

Je pravicové, mít plnou pusu rozpočtové odpovědnosti, a přitom v rozporu s míněním prezidenta i ČNBslibovat nejrůznějšími kanály další desítky miliard do EU (nešlo jen o euroval)?

Je pravicový takový stupeň internacionalismu, kdy nás nabádají k tomu, abychom slepě následovali cokoliv, co si dohodnou Merkelová se Sarkozym? To má být ten hlavní proud inspirovaný RVP se Sovětským svazem jako hegemonem? Straší nás „druhými houslemi“ v Evropě a přitom z nás dělají kompars.

Je pravicové zvyšování daní? A není zvyšování majetkových daní (daní z nemovitostí) levičáckou zvráceností? To všechno v situaci, kdy Kalousek neráčil přihlásit ČR u švýcarských orgánů ani o miliardy odkloněné z MUS?

Je pravicová systémová buzerace občanů, nálepkování extrémismem a prolamování osobních svobod, které by nebylo myslitelné ani za komunistů? Navíc stát plánuje takový registrační dohled, že se stáváme – jak jsem někde četl – Českou registrovou republikou.

Je pravicové považovat suverénní národní stát za přežitek? Copak jej vymysleli komunisté? Nevymysleli. Ale jejich duchovní dědicové dnes blouzní utopicky o Spojených evropských státech.

Bylo by toho hodně, nad čím by si člověk ukroutil krk. Opravdu nechápu, jak tento volební megapodvod může někdo „žrát“ i dnes.

A za projev nejhlubšího mentálního úpadku považuji, když mi někdo – evidentně z jejich zmatených voličů – za obranu tradičních hodnot a za samostatný úsudek bez ideologického nátěru spílá málem do komunistů a „socek“. Je to pro mě dokladem jejich třídního, tedy leninského, uvažování.

A je pro mě opravdu těžké, abych se poměřoval s „užitečnými idioty“, na které po vhození volebního lístku dopadne odlesk cizího bohatství.

Dušan Streit vyšlo na blog.idnes.cz

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
23
0
Would love your thoughts, please comment.x