Free Porn
Úterý, 16 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Třetina mladých prostitutek v pařížských No-Go předměstích je mladších 15 let

Třetina mladých prostitutek v pařížských No-Go předměstích je mladších 15 let

Zhruba třetině mladých prostitutek v pařížských předměstích Seine-Saint-Denis není ani 15 let, kdy některé jsou i jen šestileté, uvádí místní neziskovka.

Pozorovatelé násilí proti ženám v Seine-Saint-Denis v úterý vydali studii o nezletilých prostitutkách, kdy zkoumali 19 soudních případů u soudu pro mladistvé v Bobigny a zhruba čtyřicet zpráv od francouzské služby ochrany dětí, hlásí France 3.

Děti jako sexuální pracovníci v této kontroverzní čtvrti jsou ve věku od 17 až po pouze šestileté, kdy 89 procent z nich bylo předtím obětmi fyzického hrubého zacházení a 40 procent obětmi předchozího sexuálního násilí, kdy k většině hrubostí dochází u nich doma. Také 61 procent matek obětí sexuálního zneužívání hlásá domácí hrubé zacházení.

Ernestine Ronai, šéfová této neziskovky, řekla, že cílem studie je lépe porozumět cestě, která vede k prostituci, aby mohli lépe děti ochraňovat v budoucnu.

„Průběh života těchto dívek je poznamenán násilím,“ řekla Ronai a uvedla, že takové zneužívání přivodilo neúspěch ve škole, což následně vedlo k prostituci.

Studie rovněž zjišťuje, jak důležitou roli sehrávají při zařizování prostituce sociální média, kdy uvádí, že 50 procent „klientů“ zneuživatelů si zařizuje přístup k dětem za účelem sexuálních požitků přes sociální média a internet.

Oblast, na níž probíhala studie pro tuto zprávu, Seine-Saint-Denis, dosáhla úroveň neblahé proslulosti jako prvořadý příklad No Go zóny ve Francii, čili toho, co francouzská vláda technicky nazývá Citlivá městská zóna. Ukázalo se jako velice obtížené udržet si v této oblasti zaměstnance veřejných služeb, takže vláda teď už nabízí veřejným zaměstnancům finanční pobídky, aby neodcházeli, a toto předměstí se rovněž stalo synonymem islamizace a častých radikálních projevů muslimské víry.

Sexuální vykořisťování dětí ve zranitelných komunitách se však neomezuje jen na Francii. Ve Švédsku použili žurnalisté aplikaci pro homosexuální rande Grindr, kdys předstírali, že jde 14 letého chlapce jménem David a hned našli přes 100 dospělých mužů, kteří tomuto chlapci posílali nabídky za sexuální služby. V jiném případě žurnalisté předstírající, že jde o 14 letou dívku na webové stránce „Sugar Daters“, chytili muže, o kterém se později ukázalo, že jde o zaměstnance švédského vysílače SVT, který jí nabízel na fiktivní účet zaplatit 840 liber za její panenství.

Dětská prostituce je rovněž velkým problémem v Holandsku, kde bylo loni odhaleno, že asi 1 400 nezletilých děvčat bylo celý rok nuceno k sexuálnímu otroctví bandou migrantských mužů. Gideon van Aartsen z Watch Nederland, který spolupracuje s policií na boji proti sexuálnímu vykořisťování dětí, řekl, že tito muži jsou převážně Maročané, Turci nebo Romové a že z jedné dětské oběti vydělávali až 800 euro denně.

Getty Images

CHRIS TOMLINSON

13 Nov 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/11/13/one-third-of-young-prostitutes-in-paris-no-go-suburbs-under-15-years-old/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x