Pátek, 2 června, 2023
Home NWO Cenzura a informační manipulace Trump má stovky milionů na podporu spuštění platformy sociálních médií se svobodou...

Trump má stovky milionů na podporu spuštění platformy sociálních médií se svobodou slova pro VŠECHNY

V posledních několika měsících se začaly šířit fámy o nové síti sociálních médií Donalda Trumpa se svobodou slova poté, co ho Techničtí mamuti společně na svých platformách letos zakázali.

Podle nových zpráv pokračuje s plánem na vytvoření své vlastní platformy sociálních médií, která se bude starat o všechny.

Lidé z vnitřních kruhů spolupracujících s Trumpem potvrdili, že bývalý prezident už sehnal „stovky milionů“ na podporu svého podniku sociálních médií, kdy některé z těch peněz pochází od lidí z vnitřku takových v Silicon Valley, kteří nenávidí cenzuru a hnutí za zrušení kultury.

Washingtonexaminer.com hlásí: Objevily se údaje o tom, že Trump už rozběhl novou fázi svého post-prezidentování, když dal týden po svém osvobození od senátního impeachmentu ze své základny na Floridě interview.

Ve středu se holedbal stovkami milionů lidí, kteří bývali jeho příznivci na jeho nyní už zrušených účtech na Twitteru a Facebooku, a potvrdil, že uvažuje o koupení společnosti sociálních médií.

„Vyjednáváme s mnoha lidmi,“ řekl Newsmax TV. „Je tu i možnost vybudovat si svou vlastní platformu, protože máme více lidí než kdokoliv jiný, takže si můžete doslova svou novou platformu vybudovat. Byli jsme však opravdu Twitterem šikanovaní. Dávali nám všechny druhy flagů, myslím, že jim řekli, že mají flagovat skoro všechno, co řeknu.“

Trump dostal ban na několika platformách sociálních médií poté, co někteří z jeho příznivců zaútočili na Kapitol. Twitter, jehož byl Trump uživatelem lákajícím lavinovitou pozornost, řekl, že prezidentovy tweety představují riziko dalších násilností.

Trump v té době řekl: „Vyjednáváme s různými dalšími stranami a brzy přijdeme s velkým oznámením, přičemž rovněž budeme hledat možnosti pro vybudování své vlastní platformy v blízké budoucnosti.“

Od odchodu z úřadu dělí svůj čas mezi svým domovem v klubu Mar-a-Lago na Palm Beach a svým blízkým golfovým kurzem, zatímco pozvolna rozjíždí nové politické operace.

K návštěvníkům paří podle zpráv vůdce menšiny ve Sněmovně Kevin McCarthy stejně jako druhý po něm reprezentant Steve Scalise. Jeho novou webovou stránku a seznam emailů dal dohromady Nucleus, tj. firma digitálních kampaní vedená Bradem Parscalem, který býval roku 2020 Trumpovým kampaňovým manažerem, dokud nebyl loni v červenci vyměněn.

Dva zdroje obeznámené s těmito diskusemi řekly, že Trump se rovněž sešel s potenciálními investory do nového internetového podniku vytvořeného, aby bývalému prezidentovi umožnil spojit se se svými příznivci a ochránit je před vyhozením ze sítě.

Trumpův tým využívá argumentaci svobodou slova, aby přilákal libertariánské dárce, řekl jeden Republikán.

„Nejsou to lidé, jaké byste mohli očekávat,“ řekl.

S tím, jak je od soboty impeachment zažehnán, tak se tento týden rozběhla nová fáze Trumpova života po Bílém domě. V úterý spustil drtivý útok na svého kdysi loajálního šikovatele v Senátu senátora Mitch McConnella, kdy jej nazval „politickým převlékačem kabátů“ a hrozil, že v primárkách podpoří jeho kandidující soky.

O den později se připojil do tří televizních interview, aby vzdal poctu konzervativnímu talk show moderátorovi Rushi Libaughovi, který ve středu zemřel, stejně jako znovu rozdmýchal svá dosud vyvracená tvrzení, že mu volby ukradli.

Předseda Americké unie konzervativců Matt Schlapp řekl, že je nemožné, aby Twitter, Facebook a dalších techničtí mamuti Trumpa nepustili do politiky. Jeho televizní vystoupení se setkala s vítajícími odpověďmi 74 milionů lidí, kteří ho v listopadu volili, řekl.

„Mezi těmito lidmi panuje skutečná roztrpčenost,“ tvrdil. „A mnohé to nadchlo, když bývalého prezidenta zase slyšeli. Nikdy předtím prezidenta nikdo neumlčel. K tomu nikdy nedošlo.“

Trumpův mluvčí na žádost o komentář neodpověděl.

Mezitím mnozí jeho příznivci migrovali na korespondenční stránky jako Telegram nebo jiné stránky mikrobloggingu jako je Parler, který sám byl minulý měsíc za nenávistné příspěvky vyhozen z internetu jeho hostitelskou webovou službou Amazonu. Později se objevilo, že Parler loni mluvil s Trumpovou organizací a nabízel 40% podíl, když se udělá platforma jeho internetového domova, kterou nelze zakázat, tvrdí Buzzfeed News.

Platforma sociálních médií populární u Trumpových příznivců se také s bývalým prezidentem drží ve spojení, nebo přinejmenším mu pomáhá.

@realdonaldtrump je a vždy byla zrcadlem archivujícím prezidentovy tweety a prohlášení, kterou jsme roky provozovali,“ napsal v nedávném příspěvku na této platformě ředitel Andrew Torba. „Vždy jsme ohledně toho byli transparentní a jasně lidem dáme vědět, jestli to prezident začne používat.“

February 20, 2021 Niamh Harris 

https://gab.com/newspunch

Zdroj: https://newspunch.com/trump-has-hundreds-of-millions-in-backing-to-launch-free-speech-social-media-platform-for-all/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Most Popular

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x