Pátek, 2 června, 2023
Home EKONOMIKA Ty sadistické loupeže ve Švédsku, jejichž oběti jsou brutálně pokořeny a pomočeny,...

Ty sadistické loupeže ve Švédsku, jejichž oběti jsou brutálně pokořeny a pomočeny, jsou důsledkem konzervativního krácení daní před 10 lety, objevuje jejich pokrokový premiér

Pro švédského ministerského předsedu Stefana Löfvena není za sadismem prokládanými loupežemi na dětech a mládeži rozmáhajícími se v této zemi masová migrace nebo epidemie rasismu proti Švédům. Místo toho obviňuje bývalou konzervativní vládu, která snížila daně.

Löfven tvrdí, že na ty brutálně sadistické loupeže spojené s krutým pokořováním obětí, které se hromadně šíří proti švédským dětem a mládeži, reaguje rozhodně. Také si myslí, že ti loupežníci svým chování projevují naprostou absence morálky, hlásí Fria Tider.

Löfven i přes svou údajnou empatii s oběťmi odmítá vztah mezi tímto brutálním jevem a migrací, i když ten problém je vždy jasně s mladými migranty, kteří olupují a sadisticky pokořují švédské děti.

Löfven, který zjevně žije v nějakém paralelním vesmíru, spojuje tento ohromný nárůst loupeží se snížením daní, které zavedla konzervativní aliance.

„Po dlouhou dobu nám to tu kazila politika, kdy byly během těch osmi let předchozí nesocialistické vlády kráceny daně a sociální dávky. A to je neudržitelné. Teď konečně musíme tuto politiku změnit a budeme více investovat do sociálního zabezpečení,“ řekl Löfven Expressen.

Löfven pak objasnil, že takové podobné krácení daní v budoucnu se nikdy nesmí dopustit. Ten čas je už pryč. Teď už bude sociálka zase silná, řekl ministerský předseda s poukazem, že ty loupež na dětech jsou přeci „nepřijatelné“, tak se krácení daní nesmí dopustit.

By Emma R. 15 February 2020

Tento pokrokový premiér má pokroková vysvětlení i pro jiné jevy:

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/swedish-pm-says-sadistic-pee-robberies-are-a-result-of-conservative-tax-cuts-10-years-ago/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Tvrdá data o tom, že důvěra v dolar se hroutí

Začíná být čím dál jasnější, že svět ztrácí v dolar Spojených států důvěru a honem se poohlíží po alternativách. A to je pro...

Maďarsko se Srbskem chystají kontrakt na vybudování přeshraničního ropovodu k zajištění ruské ropy

Experti říkají, že příprava na příští zimu bude extrémně obtížná. Náhledový obrázek: Ropná rafinerie Algyö v jižním Maďarsku.

Most Popular

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x