Free Porn
Neděle, 23 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Útočník z řad somálských migrantů zavolal policii, neboť oběť jeho přepadení se...

Útočník z řad somálských migrantů zavolal policii, neboť oběť jeho přepadení se mu ubránila nepřiměřeným násilím

Somálský migrant v Německu zavolal policii poté, co na Silvestra přepadl muže, avšak jeho oběť se bránila přehnaně aktivně.

Začalo to napadením na nádraží Gerandstetten ve městě Remshalden 11 mil od Stuttgartu, kde si 25letý Somálec kolem 14 h jen tak vybral k napadení nějakého chlápka, hlásí noviny Stuttgarte Nachrichten.

Podle vyšetřovatelů se oběť nejenže bránila, nýbrž proti Somálci přešla do zběsilého protiútoku skleněnou lahví, po němž bylo nutno migrantovi sešít tvář řadou stehů, měl vyražený zub a potrhaný jazyk.

Migrant po této potyčce zavolal policii a byl odvezen do místní nemocnice, aby mu ošetřili zranění. Ač policie říká, že zahájila vyšetřování tohoto Somálce za prvotní útok, tak tvrdí, že zahájila také vyšetřování oběti za její činy, aby určila, jak tento muž překročil zákony o přípustné sebeobraně.

Vyšetřovatelé říkají, že momentálně hledají svědky a dodali, že získali i videozáznam tohoto incidentu, který policisté zkoumají.

Od vrcholu migrační krize v roce 2015 po celé Evropě dramaticky narostly prodeje sebeobranných prostředků.

V Německu bylo za prvních deset měsíců roku 2018 vydáno 599 940 základních zbrojních pasů, které držitelům umožňují nosit plynové pistole, vzduchovky a pepřový sprej, v porovnání s jen 261 332 za celý rok 2014.

Jiné země, jako Itálie, dokonce provádí pokusy o liberalizaci zákonů o sebeobraně a o usnadnění přístupu občanů ke střelným zbraním.

Populistický vůdce Matteo Salvini po nástupu do vlády jako ministr vnitra loni protlačovat zákony o sebeobraně, které by italským domácnostem dovolovaly bránit proti vloupání sebe a svůj majetek, pokud by to bylo zapotřebí, střelnými zbraněmi.

Také Švédsko, které v roce 2015 nabralo velký podíl migrantů, zažilo loni nárůsty prodejů pepřových sprejů, kdy maloobchodní řetězec Kjell & Company tvrdí, že během léta 2019 mu prodeje vzrostly o 90 procent.

Thomas Lohnes/Getty ImagesCHRIS TOMLINSON

9 Jan 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/01/09/somali-migrant-attacker-calls-police-victim-defends-himself-too-violently/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x