Free Porn
Čtvrtek, 20 června, 2024
Home NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY Útok podvratných elit

Útok podvratných elit

Svádí to k tomu, abychom stejně jako to nedávno udělala Naomi Wolf, rozpad Západní civilizace připsali rozvrácení žido-křesťanské etiky a znovu-vynoření zlonosných nadpřirozených sil. Když se dívám na tu spoustu útoků na infrastruktury a sociální řád Spojených států z poslední doby, tak bych nevylučoval ani metafyzické příčiny. Ale obviňování pohanských bohů nebo konkrétněji křesťanským způsobem obviňování Satana a ne jeho legií, je útěk do pohodlí obskurního pohledu na současné globální poměry. Připisovat vinu čistě neuchopitelným, neznámým silám znamená jen, že necháváme globální elitu, aby se z toho vyvlékla.

Jak už jsem psal v článku Velký reset a zápas o svobodu, tak Západní svět je v sevření „podvratných elit“ a pod jejich kontrolou. Tito lidé i přes svou nepatřičnou moc a vliv nejsou přirozeně nadřazení, nýbrž jejich cílem je jen podvrácení Západní civilizace.

Lze je najít v organizacích takových globalistických „Kulatých stolů“, jako Královský institut pro mezinárodní záležitosti (Chatham House), Rada zahraničních vztahů, Skupina Bilderberg, Římský klub a Světové ekonomické fórum (WEF); v jejich hlavních mezinárodních mezivládních protějšcích, jako Spojené národy (OSN), a ve finančních organizacích, které financují globalistický režim, jako Mezinárodní měnový fond a Světová banka. Cílem všech těchto organizace je už dávno podvrátit národní státy, zničit svobodný trh a kontrolovat světový ekonomický systém globalistickou elitou. Tyto záměry se teď vedou pod značkou „kapitalismu zainteresovaných“, kdy WEF diriguje vměšování do „veřejno-soukromých partnerství“ a jejich koordinaci tak, aby zavedli ten kapitalismus zainteresovaných údajně k boji s „klimatickou změnou“.

Kapitalismus zainteresovaných je v ekonomické oblasti kartelové spiknutí, ze kterého tyjí ti poddajní, a který ničí ty, co se nepodvolí. A ekonomika kapitalismu zainteresovaných se dělí na vládní a geopolitický model: státy a protekční korporace ve „veřejno-soukromém partnerství“ drží kontrolu nad správou společnosti. Z takové konfigurace vyrůstá korporátně státní hybrid, který se moc nezodpovídá voličům národních vlád. Jak to píše Kurt Nimmo:

Podle Nadnárodního institutu v Nizozemí tato „iniciativa“ navrhuje přechod od mezivládního rozhodování k systému multi-vlády zainteresovaných. Jinými slovy loupež, která na vedlejší kolej strčí uznávaný model, v němž volíme vlády, které pak vyjednávají smlouvy, jež ratifikují naši zvolení zástupci, modelem, v němž samozvaná skupina „zainteresovaných“ činí rozhodnutí za nás.

Ty kamarádíčkovstké vztahy mezi nadnárodními korporacemi a vládami si už vysloužily prokletí od několika levicových akademiků. Někteří uvádí, že partnerství mezi OSN a WEF a takovýto model vládnutí od WEF představuje přinejmenším privatizaci Agendy 2030 OSN, kdy WEF klade na stůl korporátní partnery, peníze a údajnou expertní znalost Čtvrté průmyslové revoluce (4-IR). A model vlády WEF přesahuje daleko za OSN, kdy má dopady na ústavy a chování vlád po celém světě. Tato uzurpace vedla politologa Ivana Weckeho, aby nazval rekonstrukci světového systému vlády od WEF „korporátním uchvácením globální vlády.“

To je sice pravda, ale model od WEF představuje také zestátnění soukromého průmyslu. Kapitalismus zainteresovaných podle Schwaba a model multi-vlády zainteresovaných znamená, že vláda je ve zvýšené míře privatizovaná, ale také, což je ještě důležitější, korporace jsou zmocněny, aby se staly hlavní doplňkovou mocí k vládám a k mezivládním orgánům. Stát se tudíž rozšiřuje, posiluje a obohacuje dalšími nesmírnými korporátními aktivy. Do toho patří financování směřované jako „trvale udržitelný rozvoj“ k vyloučení neposlušných stejně jako k využití Velkých dat, umělé inteligence a 5G sítí ke sledování občanů a k jejich kontrole.

Nejdříve se ale musí vytvořit podmínky pro globální vládu a k těmto podmínkám patří rozbití národní suverenity, eroze přirozených práv a sražení životní úrovně široké většiny.

„Blahobyt,“ píše pro WEF Sean Fleming, „je největší hrozbou našeho světa. Trvalá udržitelnost půjde dosáhnout jen prostřednictvím drastických změn v životním stylu.“

Tyto elity nejsou tudíž jen podvratné, ale i zkázonosné. Je těžké připustit si, že ta spousta útoků na infrastrukturu USA z poslední doby není nic jiného, než součást koordinované kampaně ke zničení produktivních kapacit a k terorizování obyvatelstva. Pomyslíme-li, že použili povinné očkování k zadušení dodavatelských řetězců, četná vykolejení vlaků a chemické výrony, neodpálené bomby na železničních vagónech, záhadné výbuchy v metalurgických závodech a v petrochemičkách, „náhodné“ požáry v potravinářských závodech a drůbežárnách, výbuchy nebezpečných materiálů na veřejných dopravních cestách, zavření hlavní laboratoře dětských potravin atd.

Pomyslete na to ve spojitosti s operacemi kulturní, sociální a politické demoralizace – s covidovými lockdowny a povinným očkováním, potajmu podporovaným řáděním – Na černých životech záleží – a Antifa, s volebním iluzionismem, s teatrálně zinscenovanými soudy kolem událostí z 6. ledna na americké Kapitolu, s podněcovanou imigrací, s rozdmycháváním transgenderového hnutí a kritické rasové teorie u žáků základních škol, s odlišným řešením trestných činů podle politické příslušnosti (kdy se zjevně odměňují kriminálníci páchající podvratné činy a vězní se ti, co pouze protestují proti režimu) a s tím, že se v podstatě mezi obyvatelstvem vyvolává politizovaná anarcho-tyranie. Nemají snad všechny tyto jevy stejný účinek na vytváření sociálního a ekonomického bince a na vyvolávání beznaděje, a na tyranizování politické opozice k podvolení se?

Je ovšem v podstatě nemožné dokázat, že taková koordinovaná kampaň podvratných elit probíhá. Jak odhalily vnitřní dokumenty z Twitteru v prosinci zveřejněné pro občany, jeden z nejmocnějších komunikačních a ideologických aparátů na zemi natáhl dlouhá chapadla, aby vyčenichal jakéhokoliv sdělení, které by mohlo poskytnout náhled na koordinaci toho nového světového řádu, a zaclonil viditelnost.

Avšak jestli, jak tvrdí Pareto, je vládnoucí elita nevyhnutelná, tak, jak argumentoval Jeff Deist, jsme určitě pod zlou elitou. Zda se povede výměna elit včas, aby se zachránil světový ekonomický systém před zruinováním, a aby se většina zachránila před bídou a jasným zotročením, to je otázka, která nemá vůbec malou naléhavost.

BY TYLER DURDEN

SUNDAY, MAR 05, 2023 – 04:30 AM

Authored by Michael Rectenwald via The Mises Institute,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/attack-subversive-elites

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x