Free Porn
Neděle, 23 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Útok Sea-Watch na Itálii je ‚organizovaným pirátstvím‘

Útok Sea-Watch na Itálii je ‚organizovaným pirátstvím‘

ROME — „To není odpor k Salvinimu, nýbrž organizované pirátství proti suverénnímu státu,“ vyhlásil v pátek v novinách La Veritá Girgio Gandola, který si všímal, že kapitánka Sea-Watch 3 nejenže porušuje legislativu vydanou panem Salvinim, nýbrž i zákony Italské republiky samotné.

Redakční poznámka ke kontextu článku pro české čtenáře: Lodi Sea-Watch 3 a její progresivní kapitánce nebylo dovoleno vyložit svůj lidský náklad v Itálii podle Salviniho dekretů. Pojednával o tom i tento zdejší článek:

Itálie činí odpovědnými za osud lodě s migranty Holandsko a EU

Kapitánka lodi se tím však nedala odradit a prohlásila, že italskou blokádu dovozu migrantů PROLOMÍ. Zamířila k Lampeduse, kde není silná pobřežní stráž, která by mohla tak velkou loď zastavit, a prohlásila, že tam Italům to lidské obohacení vyloží, ať chtějí nebo ne a žádné úřední výzvy ji nezastaví. K Lampeduse teď tedy plna odhodlání porušit zákony pluje.

Německá kapitánka plavidla neziskovky Sea-Watch 3 Carola Rackete se stala novou ikonou italské levice, všímá si Gandola, kdy sesadila z trůnu i největší hvězdu progresivnosti aktivistku klimatické změny Gretu Thunberg a romanopisce antify sardinského separatistu Michela Murgiu.

Paní Rackete má, jak si Gandola všímá, perfektní progresivní životopis, když roky pracovala pro Greenpeace a bojovníky za práva zvířat a také patřičně vykřikuje, jak se stydí se svá „bílá privilegia.“

Problém je ale jen v tom, že její křížová výprava proti Matteo Salvinimu se stala křížovou výpravou proti Itálii samotné, jelikož ty zákony, které se okázale chystá pošlapat, schválil italský parlament a schválil je prezident republiky Sergio Mattarella.

Německá neziskovka Sea Watch má oficiální roční příjmy dva miliony euro, když nepočítáme štědré dary od jejích hojných liberálních fanoušků sestávajících z německých Zelených, herců a rockových kapel, uvádí Gandola.

Carola Rackete odmítla nabídky, aby zamířila do Tuniska, že tam smí svůj lidský náklad vyložit, stejně jako všechna ostatní řešení, která nejsou v Itálii.

Zájem o těch 42 migrantů na palubě její lodi je vedlejší, ujišťuje nás Gandola, její primární zájem spočívá totiž v tom vytvořit mezinárodní incident a konfrontovat pana Salviniho. Jinými slovy, jak nám vysvětluje, Rackete zneužila osud 42 lidských bytostí, aby tak učinila dramatické politické prohlášení a upoutala pozornost sama na sebe.

Jejími vlastními slovy Rackete ve skutečnosti řekla, že „pro mě je Lampedusa jedinou možnou volbou,“ když a priori zavrhla jakýkoliv jiný přístav k vylodění svých pasažérů včetně španělských přístavů, které by jí její 1400 km dlouho cestu značně zkrátily.

Další články k tématu:

Kapitánce záchranného plavidla hrozí 20 let za pomoc ilegální imigraci

Papež František zlořečí zavření italských hranic spáchanému Matteo Salvinim

Imigranti jsou k ‚opouštění svých zemí nuceni,‘ káže Vatikán

Italský prezident vystoupil proti Salvinimu: „Vítat uprchlíky je naší ‚povinností“

THOMAS D. WILLIAMS, PH.D.

28 Jun 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/immigration/2019/06/28/report-sea-watch-assault-on-italy-organized-piracy/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x